< MATURA - WYNIKI >

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
ar33k
Posty: 538
Rejestracja: 29 gru 2009, o 12:45

Re: < MATURA - WYNIKI >

Post autor: ar33k »

Coś mało tych kandydatów na UMP na tym forum
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: < MATURA - WYNIKI >

Post autor: doktorka »

[mod], gratulki, na pewno sie dostaniesz predzej czy pozniej, farma jest glupia

Do tego kogos, co ma 175 i sie cyka bylo sie wiecej uczyc jak sie chcialas dostac z 1 listy, a nie teraz marudzic, ze sie nie ma wakacji. A powaznie mowiac przestan denerwowac innych, niejeden zamienilby sie z toba na wynik, chocby mial czekac na swoje miejsce do 1. pazdziernika albo zepsuc sobie wszystkie wakacje do konca zycia. Wiec nie.no.

Molcia-mhhh no moze byc roznie, ale obstawiam, ze ostatecznie dasz rade kolo wrzesnia.

Swoja droga te matury albo sa coraz latwiejsze, albo klucze coraz bardziej tolerancyjne o_O
Awatar użytkownika
Headache
Posty: 573
Rejestracja: 15 lip 2009, o 10:01

Re: < MATURA - WYNIKI >

Post autor: Headache »

doktorka pisze:[mod], gratulki, na pewno sie dostaniesz predzej czy pozniej, farma jest glupia
ŻE CO?! Że jaka niby jest?! XD
sevilliana
Posty: 137
Rejestracja: 21 maja 2009, o 13:03

Re: < MATURA - WYNIKI >

Post autor: sevilliana »

doktorka pisze: Do tego kogos, co ma 175 i sie cyka bylo sie wiecej uczyc jak sie chcialas dostac z 1 listy, a nie teraz marudzic, ze sie nie ma wakacji. A powaznie mowiac przestan denerwowac innych, niejeden zamienilby sie z toba na wynik, chocby mial czekac na swoje miejsce do 1. pazdziernika albo zepsuc sobie wszystkie wakacje do konca zycia. Wiec nie.no.
popieram ]]] zepsute wakacje to będziesz miała jak nie zdasz anatomii albo histologii ]]]]]]
persil1991
Posty: 1673
Rejestracja: 22 maja 2008, o 22:21

Re: < MATURA - WYNIKI >

Post autor: persil1991 »

[mod], gratulki, na pewno sie dostaniesz predzej czy pozniej, farma jest glupia
dzięki mi się nie spieszy, bo nie planuję żadnego wyjazdu w najbliższym czasie - mogę czekać

Co do farmy, to powiedział mi to samo kolega z leku we Wrocku, 6 rok, namawiając bym złożył na inne uczelnie
Ale zaraz Head da nam po głowie
Awatar użytkownika
Headache
Posty: 573
Rejestracja: 15 lip 2009, o 10:01

Re: < MATURA - WYNIKI >

Post autor: Headache »

A niby dlaczego głupia? Okropne, wytarte stereotypy, ale skoro tak pogrywamy to dla mnie ludzie z lekarskiego to zarozumiałe bobki! Więc nie pójdę na medycynę, o nie!
jankes_medyk
Posty: 213
Rejestracja: 11 wrz 2008, o 23:04

Re: < MATURA - WYNIKI >

Post autor: jankes_medyk »

Headache pisze:Więc nie pójdę na medycynę, o nie!
kwestia tego czy spelniasz odpowiednie kryteria.
Awatar użytkownika
jagodzio
Posty: 638
Rejestracja: 24 lut 2009, o 12:32

Re: < MATURA - WYNIKI >

Post autor: jagodzio »

Pff Tak jakby na farmie byli mniej zarozumiali.
Awatar użytkownika
Kasiax
Posty: 148
Rejestracja: 8 kwie 2006, o 19:36

Re: < MATURA - WYNIKI >

Post autor: Kasiax »

doktorka pisze: Do tego kogos, co ma 175 i sie cyka bylo sie wiecej uczyc jak sie chcialas dostac z 1 listy, a nie teraz marudzic, ze sie nie ma wakacji.
właściwie masz rację, mogłam się więcej uczyć, ale jak przystało na naprawdę rasowego leniwca z rodowodem obudziłam się 2 tygodnie przed maturą i zaczęłam robić zadania 24h/ dobę - to nie mogło się skończyć dobrze
jeszcze raz wszystkich przepraszam za moje marudzenie, ale jestem pesymistką - wolę potwierdzić swoje przypuszczenia niż się zawieść
fre
Posty: 23
Rejestracja: 18 maja 2010, o 18:33

Re: < MATURA - WYNIKI >

Post autor: fre »

No ja mam 178, jestem raczej dobrej myśli.
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: < MATURA - WYNIKI >

Post autor: doktorka »

Kasiax, Twoja pretensjonalnosc jak widze nie zna granic, nadajesz sie zatem swietnie na lekarski (przynajmniej wg Headache).

Head, no zartuuje, glupia w sensie nie wiem.nudna, a nie ze tam sa glupi ludzie, przeciwnie, wcale tak nie uwazam. Co nie zmienia faktu, ze dla mnie osobiscie farmacja to jest no nie wiemmasakra jakas W zyciu nie moglabym tego studiowac, biorac pod uwage, ze jestem miesiac po egzaminie z farmakologii- tym bardziej!lthaft

Na leku sa zarozumiale bobki? Nie zauwazylam, zupelnie powaznie. Tzn jest paru, ale oni nie sa zarozumiali z powodu bycia na leku - mysle, ze gdyby studiowali bibliotekoznastwo byliby tak samo zarozumiali, jak sa teraz. Ludzie sa po prostu rozni:) Mnie wszyscy mowili, ze na leku sa snoby itd, g. prawda] Oczywiscie mowily to glownie osoby, ktore na lek sie nie dostaly albo ktore studiowaly cos pokrewnego, uwazanego za mniej prestizowe". Jedynie ludzie z biotechu swego czasu nas nie oczerniali, bo biotech byl rownie modny, teraz pewnie tez zaczna
nikeeee
Posty: 47
Rejestracja: 12 maja 2010, o 10:50

Re: < MATURA - WYNIKI >

Post autor: nikeeee »

169 ( wiec chyba moj Poznan poza zasiegiem
Awatar użytkownika
Kasiax
Posty: 148
Rejestracja: 8 kwie 2006, o 19:36

Re: < MATURA - WYNIKI >

Post autor: Kasiax »

doktorka pisze:Kasiax, Twoja pretensjonalnosc jak widze nie zna granic, nadajesz sie zatem swietnie na lekarski (przynajmniej wg Headache).

Czuję się zaszczycona

-
Musiałam to napisać. Miało mnie nie być do 7 lipca, jestem na detoxie forumowym - a to był mój ostatni przejaw słabości
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości