Matura z chemii

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Matura z chemii

Post autor: Medycyna Lwów »

Regis pisze:jakby nie patrzeć troszkę cfaniakujesz
w czym, bo jakos nie wiem. Zawsze mam włąsne zdanie, wiec nie widze w tym cwanaictwa .


No i jak po sprawdzeniu odpwoiedzi Ile sobie naliczyliscie %
sawyer

Re: Matura z chemii

Post autor: sawyer »

lepiej kamil Że piszesz co myslisz :idea: ja chemie podsumuje źle za rok napisze poprawka z wiekszą wiedzą i pewnoscią :twisted:
/wyliczyłem 50% nie smiac sie bo mi przykro jest :roll:
Kasia

Re: Matura z chemii

Post autor: Kasia »

ja naliczylam 62 %, zrobilam głupie błedy, mnie tez jest przykro
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Matura z chemii

Post autor: Medycyna Lwów »

wcale nie tak źle, zważajac ze matura nie najprostsza była. Wiele osób bediz emaiało mniej niz ty wiec głowa do góry .
Kasia

Re: Matura z chemii

Post autor: Kasia »

Jak myslicie ile w tym roku bedzie na madyczne na stome mnie interesuje, bo przez ta chemie wydaje mi sie,Że progi troche spadną, a pozatym powiem wam Ciekawostke. w mojej szkole chemie zdawalo. 20 osób w tym 9 z tamtego roku i 1 osoba zdawala podstawe czyi tylko 10 osób zdawalo chemie a w tamtym bylo nas ponad 60 moja szkola jest mala dla scisłosci :)
Kasia

Re: Matura z chemii

Post autor: Kasia »

Kamilku a Tobie jak poszlo
Kasia

Re: Matura z chemii

Post autor: Kasia »

o matko, na innych forach pisza, ze mieli po 78 -80 najmniej, wiec chyba mam powód do zalamki
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Matura z chemii

Post autor: Medycyna Lwów »

słuchaj ludzi - wyolbrzymiaja, Ja tam sie nie chwalę ile bedę mial. prawda jets tak,z e sie moga w czercu nieźle zdziwić.
anka1612

Re: Matura z chemii

Post autor: anka1612 »

uwazam ze tegoroczna matura byla naprawde trudna, ja na szczesnie zdaje za rok, powodzenia zycze :idea:
Gacek
Posty: 111
Rejestracja: 23 kwie 2007, o 22:09

Re: Matura z chemii

Post autor: Gacek »


Niestety ta bajka o nazwie matura z chemii nie skończy się happy andem. (
Chyba same piekło maczało w niej palce
Chyba źle ze mną, bo piszę jak Π razy drzwi.
Trzeba wziąć się pozbierać i mieć nadzieję,że będzie dobrze
Na pocieszenie dodam,że nie tylko Wam poszło źle i nie żebym komuś złorzeczył,ale mam taką malutka nadzieję że progi będą niższe niż rok temu, bo faktycznie w całym kraju tak mogło pójść
Sorki za marudzenie, które pewnie tylko większą depresję sieje.
Pozdrawiam
Gacek
wamol
Posty: 22
Rejestracja: 25 sty 2007, o 00:24

Re: Matura z chemii

Post autor: wamol »

Widzalem arkusze, z chemii byla faktycznie dosc trudna, z biologii bardzo, bardzo prosta, ciekawe jak dzisiejsza fizyka ? Mysle, ze nie ma co sie martwic na zapas, szczegolnie krzykaczami z internetu, ktorym tak dobrze poszlo.
Regis
Posty: 64
Rejestracja: 12 mar 2007, o 20:31

Re: Matura z chemii

Post autor: Regis »

ech ech, a ja jak dziś wróciłem z fizyki to się cieszyłem że mimo że nie uczyłem się to napisałem nieźle (wcześniej bałem się czy zdam) a teraz wydaje mi się że nie będzie tak źle . W każdym razie teraz jakoś troszkę ostygłem bo wszyscy mówią że fizyka była łatwa Boję się że progi mogą bardzo podskoczyć. Porównywałem do innych lat (ostatni miał niespełna 190 pkt na ŚLAMie) i nie wiem czy moje wcześniejsze nadzieje nie zrobiły ssię płonne. Co myślicie? czy progi mogą tak drastycznie skoczyć? (chemia trudna, ale biol i fiz łatwa )
naso
Posty: 69
Rejestracja: 30 maja 2007, o 18:15

Re: Matura z chemii

Post autor: naso »

Wtrącę jedno pytanko: czy na maturze z chemii mamy do dyspozycji układ okresowy pierwiastków?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości