Maturzyści 2017

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
thedomiist
Posty: 30
Rejestracja: 2 lip 2014, o 18:26

Re: Maturzyści 2017

Post autor: thedomiist »

Ja z tego co wiem mam mieć tylko 4 godziny biologii i 4 godziny chemii.
Awatar użytkownika
muffinka
Posty: 10
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 20:22

Re: Maturzyści 2017

Post autor: muffinka »

U mnie po 5 w II klasie, a w III 4 biologie i 3 chemie (bo w tym miałam 1x biologię i 2x chemię). Niby nie najgorzej, ale zawsze jest ten stres czy ze wszystkim się zdąży.
Awatar użytkownika
muffinka
Posty: 10
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 20:22

Re: Maturzyści 2017

Post autor: muffinka »

muffinka pisze:U mnie po 5 w II klasie, a w III 4 biologie i 3 chemie (bo w tym miałam 1x biologię i 2x chemię). Niby nie najgorzej, ale zawsze jest ten stres czy ze wszystkim się zdąży.
*w tym roku
Nie ma opcji edytuj, czy po prostu nie zauważyłam?
justyna123456987
Posty: 43
Rejestracja: 9 mar 2015, o 20:55

Re: Maturzyści 2017

Post autor: justyna123456987 »

Hej hej Też zdaję maturę w 2017. Marzyła mi się medycyna, ae z moimi nauczycielami to bardzo kiepsko to widzę My nawet podstawy nie przerobiliśmy a co dopiero rozszerzenie Moja nauczycielka biologii zamiast prowadzić lekcje urządza sobie prywatne pogaduszki przez 40 min, a nauczyciel od chemii opowiada nam jak zrobić wino i chodowac tytoń. Myślę nad zmianą szkoły na najlepszą w powiecie ale wtedy stracę ok. 3 h dziennie na dojazdy
Anaelis77
Posty: 82
Rejestracja: 20 cze 2015, o 10:13

Re: Maturzyści 2017

Post autor: Anaelis77 »

Hej wam! Jak nastroje na koniec wakacji? Jeszcze tylko 11 dni (?). Osobiście moja ochota na powrót do szkoły wynosi okrągłe 0%. Chyba jeszcze nie chce mi się wpadać w wir nauki, tym razem już ciut bardziej poważnej niż w poprzednich latach edukacji. Ale cóż, kiedyś trzeba będzie zrobić ten krok, co się odwlecze to nie uciecze. A u was jak tam? Przygotowani psychiczne?
Awatar użytkownika
85llola
Posty: 4
Rejestracja: 23 sie 2015, o 17:30

Re: Maturzyści 2017

Post autor: 85llola »

Cześć Wam! Cieszę się, że już powstał wątek
Ja tam szczerze mówiąc nie mogę się już doczekać, freak ze mnie
A tak btw, ktoś idzie na wetę czy tylko ja planuję?
Awatar użytkownika
thedomiist
Posty: 30
Rejestracja: 2 lip 2014, o 18:26

Re: Maturzyści 2017

Post autor: thedomiist »

Osobiście nie jestem w stanie uwierzyć, że został tylko tydzień wolności
Anaelis77
Posty: 82
Rejestracja: 20 cze 2015, o 10:13

Re: Maturzyści 2017

Post autor: Anaelis77 »

Hej. Jak wam idzie? Poczuliście się już prawdziwymi biolchemami?
Taebir
Posty: 34
Rejestracja: 23 cze 2015, o 15:54

Re: Maturzyści 2017

Post autor: Taebir »

Hej po dłuższej nieco przerwie!
Z pewnością jest intensywniej, chemię póki co chłonę i jest bardzo ciekawie. Jutro piszemy 2 kartkówkę, z konfiguracji elektronowej i liczb kwantowych.
Z biologii natomiast pisaliśmy jedną kartkówkę, w czwartek mamy sprawdzian z 1 działu, czyli lipidy, białka, cukry itd.
Mam codziennie po jednej biologii, staram się uczyć z lekcji na lekcji by potem do sprawdzianu sobie powtórzyć i przypomnieć niektóre rzeczy.
A jak tam u Was?
Awatar użytkownika
thedomiist
Posty: 30
Rejestracja: 2 lip 2014, o 18:26

Re: Maturzyści 2017

Post autor: thedomiist »

Hej hej! Na razie nie jest źle, z biologii dzisiaj braliśmy białka dopiero chemia o dziwo tez póki co jest całkiem przyjemna
Awatar użytkownika
dextrum
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2015, o 16:46

Re: Maturzyści 2017

Post autor: dextrum »

Powoli zaczynam czuć prawdziwy biolchem Jesteśmy przy roślinach i redoksach, ale rozszerzenia zaczęliśmy już w pierwszej klasie Łacina też się fajnie zapowiada. Ogólnie jest.ciekawie
Anaelis77
Posty: 82
Rejestracja: 20 cze 2015, o 10:13

Re: Maturzyści 2017

Post autor: Anaelis77 »

A my z biologii zaczęliśmy od cytologii. Jedna kartkówka była, druga już zapowiedziana. Chemia narazie dosyć prosta, tylko prac domowych dużo Ale biologię odczuwam mocno, trzeba się trochę uczyć, nie powiem. Muszę rozpracowac sobie jakąś szybką i efektywną metodę nauki

Awatar użytkownika
85llola
Posty: 4
Rejestracja: 23 sie 2015, o 17:30

Re: Maturzyści 2017

Post autor: 85llola »

dużo osób z Was ma łacinę? My zamiast łaciny mamy podstawy fizyki w med. i podstawy ekologii.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości