Maturzysci poprawiający mature w 2010?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Ian
Posty: 31
Rejestracja: 8 cze 2009, o 17:24

Re: Maturzysci poprawiający mature w 2010?

Post autor: Ian »

Podobnie jak koleżanka wyżej zrezygnowałem z budownictwa

Matura: bilogia, chemia i fizyka. Tej ostatniej najmniej się obawiam.

Jeszcze się zastanawiam, czy aby nie startować na lekarsko dentystyczny bo jest trochę późno. Jakbym był świeżo po maturze to na pewno lekarski.
Asillith
Posty: 751
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:58

Re: Maturzysci poprawiający mature w 2010?

Post autor: Asillith »

Zazdroszczę dla mnie fizyka to koszmar. Musisz zdecydować w czym będziesz się lepiej czuł, bo z drugiej strony pójść na stomę tylko bo jest niby za późno może okazać się błędnym wyborem. Wybierz to co byś chciał robić.
Awatar użytkownika
Bree
Posty: 130
Rejestracja: 1 paź 2009, o 10:44

Re: Maturzysci poprawiający mature w 2010?

Post autor: Bree »

kurczę już się gubię, to które uczelnie chcą fizykę, a które z niej zrezygnowały? kto wie?
Awatar użytkownika
Krasus
Posty: 103
Rejestracja: 17 lip 2009, o 11:56

[Link] Maturzysci poprawiający mature w 2010?

Post autor: Krasus »

Bree - wszystko masz w tym temacie.
Kitty Kat
Posty: 32
Rejestracja: 6 paź 2009, o 17:16

Re: Maturzysci poprawiający mature w 2010?

Post autor: Kitty Kat »

Ian! witaj w klubie niedoszlych bobbudowniczych:P Wiesz, że ja też chce iść na stomeale w sumie po budownictwie stomatologia wydaje się być sensowna . Przynajmniej jeśli chodzi o mnie, lubie siedzieć nad jedną rzeczai jak to mi mama zawsze powtarzadłubać w niej bez sensu Mam wrodzoną cierpliwośc. I już brakuje mi obliczania przez pół nocy momentów zginających w belkachitp Pozdrawiam Cię serdecznie !:)
Kitty Kat
Posty: 32
Rejestracja: 6 paź 2009, o 17:16

Re: Maturzysci poprawiający mature w 2010?

Post autor: Kitty Kat »

Ian bo wiekiem naprawdę się nie przejmujMam siostrę bliźniaczkę na leku i sama opowiada, że większość ludzi jest starszych i wiek nie gra roli jeżeli chcesz spełnić marzenia bycia lekarzem niekoniecznie dentystą to idź na czysty lekarski bez żadnych wątpliwości Ja w sumie jeszcze nie postanowiłam ostatecznie. bo moim marzeniem też był lekarski ale coraz bardziej przekonuję się do stomy i nie chodzi mi tutaj o skrócony czas studiów
Awatar użytkownika
OlaaaM6
Posty: 636
Rejestracja: 16 lip 2008, o 18:39

Re: Maturzysci poprawiający mature w 2010?

Post autor: OlaaaM6 »

ja mam bardzo duzo zbiorow do fizyki ale narazie nie mam zbytnio czasu zeby robic cos z kazdego. a mam m.in. maturalnie ze zdasz, zbiory Persony, pelne przygotowanie do matury Zamkoru, operon, omega no i stare matury. Mam jeszcze druge studia na glowie wiec nie moge niestety brac przykladu z Asilith ale podziwiam Cie bardzo 50 zadan dziennie
Awatar użytkownika
Krasus
Posty: 103
Rejestracja: 17 lip 2009, o 11:56

Re: Maturzysci poprawiający mature w 2010?

Post autor: Krasus »

I rok biologii, poprawiam biologię i może fizykę, piszę chemię.
Asillith
Posty: 751
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:58

Re: Maturzysci poprawiający mature w 2010?

Post autor: Asillith »

Mam nadzieje tylko że praca przyniesie efekty, bo w końcu chce się znaleźć na stomie Moim priorytetem jest fizyka dodatkowo już z mniejszym zapałem uczę się biologi. Jaką ilość punktów poprawiacie? Ja poprawiam łącznie wynik 218pkt.
Awatar użytkownika
Bree
Posty: 130
Rejestracja: 1 paź 2009, o 10:44

Re: Maturzysci poprawiający mature w 2010?

Post autor: Bree »

ja z biologii,chemii i fizyki pisałam tylko fizę i mam z niej 68%.
wynik średni,ale już jej nie poprawiam.piszę tylko biologię i chemię
Awatar użytkownika
OlaaaM6
Posty: 636
Rejestracja: 16 lip 2008, o 18:39

Re: Maturzysci poprawiający mature w 2010?

Post autor: OlaaaM6 »

ja pisalam tylko biole i chemie i mam z nich po 83% i napewno poprawiam chemie, nad biologia pomysle ale mysle ze sie w koncu zdecyduje a fizyke pisze pierwszy raz. i przyznam ze sie niezle boje, choc raczej do strachliwych nie naleze, ale fizyka od zawze kojarzyla mi sie z czyms, czego nie mozna sie nauczyc
ale marzenie o stomie jest silniejsze i sprobuje sie z tym zmierzyc w tym roku.
dzoners
Posty: 640
Rejestracja: 29 kwie 2009, o 20:57

Re: Maturzysci poprawiający mature w 2010?

Post autor: dzoners »

OlM6, myślę, że za rok się dostaniesz i bez poprawiania, bo w tym zabrakło 1 punktu na stomę.
Awatar użytkownika
OlaaaM6
Posty: 636
Rejestracja: 16 lip 2008, o 18:39

Re: Maturzysci poprawiający mature w 2010?

Post autor: OlaaaM6 »

owszem ale wolalabym isc do Wawy lub Lodzi ale w razie czego innymi miastami tez niepogardze
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości