Maty węchowe dla nadpobudliwych psów!

Anka897
Posty: 1
Rejestracja: 6 kwie 2017, o 15:17

Maty węchowe dla nadpobudliwych psów!

Post autor: Anka897 »

Twój pies nie może się wyciszyć? Szczeka, jest nerwowy, niepewny lub lękliwy? Ma zbyt dużo energii, a Ty nie masz wystarczająco dużo czasu, aby pomóc mu ją rozładować? Masz przy okazji wyrzuty sumienia? Jest na to skuteczna rada – MATA WĘCHOWA! Pomaga psu osiągnąć spokój, wyciszyć się, nabrać pewności siebie. Wykorzystuje najważniejszy zmysł psa – węch, a przy okazji rozwija jego inteligencję. Pies, któremu się nudzi, potrafi być strasznie nieznośny – wiem to doskonale na przykładzie mojego psiaka Gdy pierwszy raz dałam mu matę i wsypałam do niej garść smakołyków, nie wierzyłam w to, co widzę. Psina zajęła się na około 20 minut po czym… padła ze zmęczenia. Już nie biegała z kąta w kąt, nie zaczepiała, nie szczekała z nudów! Dlatego oferuję Wam:
MATY WĘCHOWE
RĘCZNIE WYKONANE PRZEZE MNIE
NA ZAMÓWIENIE
W RÓŻNYCH KOLORACH
Najbardziej polecam kolory żółty oraz niebieski, ponieważ są one rozpoznawalne dla psa. Jednak maty mogą być różnokolorowe. Standardowy wymiar, to ok. 40x30cm podstawy, z paskami – około 50/60 cmx40 cm. Cena za standardową matę (dwa kolory, rozmiar 40x30 cm), to 49 zł plus cena wysyłki (ustalam indywidualnie z klientem) Kontakt: 512 230 499, [at].pl
PatiM
Posty: 3
Rejestracja: 9 maja 2017, o 10:49

Re: Maty węchowe dla nadpobudliwych psów!

Post autor: PatiM »

mata węchowa jest dobra, można takzę samodzielnie wykonać takie węchowe zabawki na pewno taka stymulacja jest korzystna dla każdego pieska
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości