Medycyna 2016/17 Integracja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
makebelieve
Posty: 524
Rejestracja: 28 maja 2013, o 19:24

Re: Medycyna 2016/17 Integracja

Post autor: makebelieve »

No właśnie nie łapie na auli! Przynajmniej na głupim srajfonie. Zaczęłam żałować, że zmieniłam telefon. Wykłady z genetyki zżerały mi strasznie dużo pakietowego neta
Annobie
Posty: 47
Rejestracja: 25 sty 2013, o 14:39

Re: Medycyna 2016/17 Integracja

Post autor: Annobie »

Takie luksusy na uczelni macie, a tak narzekacie Żartuję oczywiście Nie dziwię wam się, że korzystacie z dobrodziejstw darmowego internetu na wykładach - ja robiłam tak w mojej szkole do tego stopnia, że biolożka śmiała się, że nie przeżyłabym bez tabletu
Jeżeli chodzi o rekrutację, czekam na ludzi, którzy idą na ŚUM Mam nadzieję, że po ogłoszeniu wyników pojawią się tu nowe ludki. Jestem ciekawa jak tam spadki na ŚUM się szykują i ile ludzi przyjmą na pierwszej liście Tak sobie zerkałam na listy z Wrocławia i około 30% na leku i 50% na lek-dent jest z rocznika 96 lub później. Jestem ciekawa jak to będzie wyglądało w Kato.

Awatar użytkownika
pneumokok
Posty: 26
Rejestracja: 28 cze 2014, o 21:43

Re: Medycyna 2016/17 Integracja

Post autor: pneumokok »

Z chęcią bym się z wami zintegrowała, gdyby tylko ŚUM zechciał mnie przyjąć.
Hanayome
Posty: 51
Rejestracja: 5 wrz 2012, o 16:03

Re: Medycyna 2016/17 Integracja

Post autor: Hanayome »

Ej, dziewczyny, a jak się zapatrują na robienie notatek na laptopach/innych sprzętach? Zdarzało się komuś?

Annobie
Mam nadzieję, że może nie po pierwszej, ale już po drugiej liście będę się z wami kontaktować jako pełnoprawna studentka ŚUM Spadki we Wrocławiu dobrze wróżą, ale obstawiałabym pierwszy próg 172.

pneumokok
Trzymamy kciuki
Annobie
Posty: 47
Rejestracja: 25 sty 2013, o 14:39

Re: Medycyna 2016/17 Integracja

Post autor: Annobie »

Ja też jestem ciekawa progów Wydaje mi się że będzie gdzieś koło 170, ale na pierwszej liście chyba nie poniżej tego. Hanayome, mam nadzieję, że wejdziesz na tą drugą listę, albo może i na pierwszą
Pneukomok, nie wiem czy to tak bezpiecznie się zadawać z dwoinką zapalenia płuc Jeszcze trafimy do szpitala przed rozpoczęciem roku akademickiego A tak na poważnie, miło będzie nam z tobą na forum Trzymam kciuki

Awatar użytkownika
grysiiia
Posty: 59
Rejestracja: 23 lip 2014, o 12:08

Re: Medycyna 2016/17 Integracja

Post autor: grysiiia »

A wy składaliście do Zabrza czy Katowic? Dziś pierwsza lista, a potem trzeba się będzie rozglądnąć za mieszkaniem Macie jakieś linki do stron, gdzie ludzie z I roku i leku szukają mieszkań? Chyba najlepiej znaleźć kogoś z tego samego kierunku, zawsze można się razem uczyć i razem opijać, jak już przyjdzie pora

Zdecydowałam się na ŚUM, więc widzimy się na roku!
Annobie
Posty: 47
Rejestracja: 25 sty 2013, o 14:39

Re: Medycyna 2016/17 Integracja

Post autor: Annobie »

Kto z was przyjeżdża jutro na ŚUM składać domumenty? Może jakieś spotkanko integracyjne? Specjalnie przekładałam sobie jazdy (robię prawko), żeby móc przyjechać do Katowic

Awatar użytkownika
karooolajn
Posty: 196
Rejestracja: 7 maja 2013, o 12:38

Re: Medycyna 2016/17 Integracja

Post autor: karooolajn »

Annobie na integrację poczekaj na wrzesień, bo będzie jeszcze spora rotacja osób A w październiku może znowu się uda zorganizować jakąś większą imprezę
Blathmac
Posty: 186
Rejestracja: 14 mar 2013, o 15:49

Re: Medycyna 2016/17 Integracja

Post autor: Blathmac »

karooolajn pisze:Blathmac no raczej Logujesz się przez uczelniany mail, łapie np w eskulapie i okolicach
Ale jazda Rok w nieświadomości haha

Czekajcie z integracją. Starsi studenci wam zorganizują powitalne szoty z boskiej ambrozji pod akademikami. Rozkosz dla wątroby
Ostatnio zmieniony 12 lip 2016, o 14:43 przez Blathmac, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
grysiiia
Posty: 59
Rejestracja: 23 lip 2014, o 12:08

Re: Medycyna 2016/17 Integracja

Post autor: grysiiia »

karooolajn a powiedz mi, bo Ty już jesteś po. Jesli aplikowałam do Katowic i tam zostałam zakfalifikowana, to mogą mnie dać do Zabrza? W sensie jeśli większość jest zakfalifikowana do Katowic, a na pewno nie mogą dac tam każdego, bo nie ma tyle miejsc, to moga przenieść kogoś bez jego woli czy jakby to ująć? Bo z pierwszej listy widze, że większośc ma zaznaczone Katowice
Awatar użytkownika
grysiiia
Posty: 59
Rejestracja: 23 lip 2014, o 12:08

Re: Medycyna 2016/17 Integracja

Post autor: grysiiia »

grysiiia pisze: zakfalifikowana
Boże. sorki XD nie wiem jak sie tu edytuje posty
Blathmac
Posty: 186
Rejestracja: 14 mar 2013, o 15:49

Re: Medycyna 2016/17 Integracja

Post autor: Blathmac »

Jak już jesteś zakwalifikowana to nikt Cię nigdzie nie przeniesie. A w tym roku jest wincyj miejsc
Awatar użytkownika
pneumokok
Posty: 26
Rejestracja: 28 cze 2014, o 21:43

Re: Medycyna 2016/17 Integracja

Post autor: pneumokok »

Mam miejsce 1025. Kawał czasu jeszcze czekania przede mną. ltmyśli
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości