Medycyna a internet

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Medycyna a internet

Post autor: Mårran »

Ci co nie mają, muszą znać kogoś, kto ma
Pani Buka
Awatar użytkownika
cicha-woda
Posty: 387
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 05:36

Re: Medycyna a internet

Post autor: cicha-woda »

Gitarowa pisze:Chorobcia, a ja nie mam facebooka. Będę odcięta od uczelnianego życia towarzyskiego.
Będzie okazja i powód, żeby w to wsiąknąć
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Medycyna a internet

Post autor: lith »

ee. jak nie mam i jakoś sie dowiaduje o czym trzeba . ale u san forum roku w miarę dobrze działa. Ale zdaje sobie sprawę, że muszę podwójnie pilnować żeby mnie co nie ominęło
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: Medycyna a internet

Post autor: godziasia »

ja mam fb dopiero od jakichś trzech miechów i pierwszy rok przeżyłam bez tego jedyne co ewentualnie Was może ominąć to jakieś imprezy, bo głównie o tym piszą ludzie na fejsie (wszystkie ważne sprawy są poruszane na forum).
soraja
Posty: 230
Rejestracja: 10 lip 2010, o 07:04

Re: Medycyna a internet

Post autor: soraja »

Ja na początku też nie miałam, ale założyłam, mamy konto roku na fb i jest tam sporo ogłoszeń. W tym roku mieliśmy straszny syf jeśli chodzi o egzamin z anatomii i wszystkie informacje starościna roku zamieszczała właśnie na fb.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Medycyna a internet

Post autor: Mårran »

na fejsie dobrze się wrzuca informacje, które mają zostać w grupie i okolicach, na przykład nasze imprezy, ale też jakieś fajne materiały, notatki, wyniki kół, które ktoś sfotografował na katedrze, bo wywiesili w formie papierowej itp.
Pani Buka
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: Medycyna a internet

Post autor: Arnold »

Internet przydaje się również do weryfikacji Konturka , w końcu się nie wie co jest prawdą a co nie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości