Medycyna - czy warto próbować?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Rayne
Posty: 229
Rejestracja: 9 maja 2006, o 20:24

Re: Medycyna - czy warto próbować?

Post autor: Rayne »

Mnie pociąga właśnie ten stres,przemęczenie,nocne dyżury,ciężka praca,brak czasu na coś innego.Może uznacie mnie za masohistkę jak reszta moich znajomych,ale im więcej mi mówią o przeciwnościach,tym bardziej chcę iść na medycynę.Uwielbiam wyzwania i to ze strony medycyny,chętnie podejmę.
A kasa Hmmm. ważna rzecz.jak dla mnie prawie najważniejsza.
Chyba mam szansę nie?
goka

Re: Medycyna - czy warto próbować?

Post autor: goka »

nocne dyŻury to akurat mi zupełnie nie przeszkadzają. obawiam się tylko o to Że na medycynie duŻo pamięciówki a ja właśnie za to lubię matmę, Że moŻna ją zrozumieć. trudny wybór :twisted:
Seul
Posty: 84
Rejestracja: 21 mar 2006, o 17:05

Re: Medycyna - czy warto próbować?

Post autor: Seul »

Rayne, dlaczego napisałaś właśnie to co ja myślę? czytasz w myślach? P
załóżmy klub med-masochistów! :lol: P
Rayne
Posty: 229
Rejestracja: 9 maja 2006, o 20:24

Re: Medycyna - czy warto próbować?

Post autor: Rayne »

Seul pisze:Rayne, dlaczego napisałaś właśnie to co ja myślę? czytasz w myślach? P
załóżmy klub med-masochistów! :lol: P
Może dlatego,że oboje jesteśmy uparci i nieustraszeni ?
Jak dla mnie to możemy zakładać.A wiesz jaki jest szczyt masohizmu? Zjechać gołym tyłkiem po nieheblowanej desce do wanny pełnej spirytusu oczywiście nie próbowałam ale i Tobie też nie radzę.Po prostu uwierz w to
A skąd takie u Ciebie poświęcenie dla medycyny? Przyznaj sie Seul
riczx

Re: Medycyna - czy warto próbować?

Post autor: riczx »

Rayne, jak przeczytalam twoj post to pomyslalamzypelnie jak ja". Mnie wlasnie to pociaga w medycynie i mimo ze niektorych to odstrasza to mi wlasnie to sie podoba :)
Bardziej boje sie matury. Chociaz zdalam dopiero do II LO profil bio-chem to boje sie ze sie nie dostane. Wszyscy tutaj mówicie o takiej duŻej ilosci nauki i jeszcze ta fizyka. Właściwie to dzieki nauczycielowi z LO nawet ja lubie i, co najwazniejsze, rozumiem. Tyle ze to jest poziom podstawowy :roll:
wlasnie ten

Re: Medycyna - czy warto próbować?

Post autor: wlasnie ten »

Powodzenia Życze :)
a tak między nami mówiąc duŻa jest róznica między fizyką podstawową a rozszerzoną :)
Rayne
Posty: 229
Rejestracja: 9 maja 2006, o 20:24

Re: Medycyna - czy warto próbować?

Post autor: Rayne »

Droga Riczx,ja też zdałam dopiero do II LO także jedziemy na jednym wózku.Życzę wytrwałości zarówno Tobie jak i sobie.Zazdroszczę fizyka z dobrym podejściem.U mnie jest z tym ciężej
Nela

Re: Medycyna - czy warto próbować?

Post autor: Nela »

Ja od wrzesnia idę do LO do klasy o profilu biologiczno- chemicznym. W gimnazjum trochę olewałam sobie naukę. Z biologii, chemii i fizyki prawie nigdy się nie uczyłam, ale z samych lekcji potrafiłam na 3 zapamiętać.
Po LO chciałabym zdawać na medycynę. Myślicie ze jak solidnie się wezmę do pracy, przez te 3 lata to uda mi sie nadrobić zaległości. Pytam bo moŻe ktoś z was był w takiej sytuacji jak ja, a mimo to udało mu się zdać na medycynę.
żabka
Posty: 269
Rejestracja: 9 kwie 2006, o 08:34

Re: Medycyna - czy warto próbować?

Post autor: żabka »

mysle, ze realnie bedziesz mogla to ocenic gdzies po pierwszym semestrze w lo. Nauka w gim wyglada troche inaczej. Na razie nie masz sie co martwic, jezeli nie bedziesz miala w liceum problemow z biola, chemia i fiza to dasz rade a teraz ciesz sie wakacjami
rabbit
Posty: 81
Rejestracja: 25 lip 2006, o 10:09

Re: Medycyna - czy warto próbować?

Post autor: rabbit »

Nela pisze:Po LO chciałabym zdawać na medycynę. Myślicie ze jak solidnie się wezmę do pracy, przez te 3 lata to uda mi sie nadrobić zaległości. Pytam bo może ktoś z was był w takiej sytuacji jak ja, a mimo to udało mu się zdać na medycynę.
pewnie że tak,każdy ma szanse nawet Ci,co dopiero pod koniec II klasy pomyślą o medycynie
Robin
Posty: 119
Rejestracja: 22 lip 2006, o 19:07

Re: Medycyna - czy warto próbować?

Post autor: Robin »

kazdy ma szanse. to nie jest kwestia materialow przekazywanych w szkole tylko wiedzy zdobytej wlasna ciezka praca
kasik
Posty: 119
Rejestracja: 28 lip 2006, o 19:09

Re: Medycyna - czy warto próbować?

Post autor: kasik »

no dokładnie to trzeba sie naumieć
a czy każdy masz szanse no to może niezupełnie .
Robin
Posty: 119
Rejestracja: 22 lip 2006, o 19:07

Re: Medycyna - czy warto próbować?

Post autor: Robin »

lepiez zeby nie kazdy mogl sie dosac bo Ci ludzie beda pozniej o nasze zycia walczyc)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości