medycyna ,farmacja i stomatologia w ivano frankovsku ( stan

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
mag
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2008, o 17:01

medycyna ,farmacja i stomatologia w ivano frankovsku ( stan

Post autor: mag »

powiedzcie mi co to za szkola i czy ktos z was tam jest na uczelni. jak wyglada rekrutacja tam? czy tak samo jak we lwowie?
sonia

Re: medycyna ,farmacja i stomatologia w ivano frankovsku ( stan

Post autor: sonia »

hej, ja słyszałam, Że bardzo ciezko jest sie dostać, bo trudne pytania z biologii sa a poza tym termin rekrutacji juŻ minął.
tryk

Re: medycyna ,farmacja i stomatologia w ivano frankovsku ( stan

Post autor: tryk »

Nie gadaj głupot bo w u iwana to nawet we wrześniu przyjmą
ooo

Re: medycyna ,farmacja i stomatologia w ivano frankovsku ( stan

Post autor: ooo »

A ja ide do iwana na medycyne jest ktos jeszcze chetny
mag

Re: medycyna ,farmacja i stomatologia w ivano frankovsku ( stan

Post autor: mag »

a dyplom z tej uczelnie liczy sie w Polsce czy nie?
Ostatnio zmieniony 5 wrz 2008, o 13:46 przez mag, łącznie zmieniany 1 raz.
gibby

Re: medycyna ,farmacja i stomatologia w ivano frankovsku ( stan

Post autor: gibby »

mag pisze:a dyplom z tej uczelnie liczy sie w Polsce czy nie?
Liczysię, ale oczywiście po nstryfikacji :) Musisz zdac egzamin LEP (dla kierunku lekarskiego). By sie jeszcze upewnic zadzwoń do izb lekarskich bądź do ministerstwa, telefony znajdziesz w internecie.
silesia
Posty: 3
Rejestracja: 19 mar 2009, o 21:08

Re: medycyna ,farmacja i stomatologia w ivano frankovsku ( stan

Post autor: silesia »

Przeszukiwałem sobie forum bo też jestem zainteresowany tymi studiami na ukrainie i trafilem na firmę PROSTAR i ta firma z tego co piszą na ich stronie zajmuje się pomocą w rekrutacji na studia konkretnie do Ivano-Frankivska pomagają załatwić wszelkie dokumenty: tłumaczenia wizy zaproszenie i jeszcze oferuja pomoc w znalezieniu mieszkania:) Myśle że to dobre rozwiązania mniej problemów bo wszystko za Ciebie załatwią no i pewna opcja bo zawożą przywożą hotel załatwiają na czas egzaminów ja jestem jak najbardziej za tym moich rodziców również zaciekawiła ta opcja:)
DrArO
Posty: 8
Rejestracja: 11 mar 2009, o 14:31

Re: medycyna ,farmacja i stomatologia w ivano frankovsku ( stan

Post autor: DrArO »

silesia pisze:Przeszukiwałem sobie forum bo też jestem zainteresowany tymi studiami na ukrainie i trafilem na firmę PROSTAR i ta firma z tego co piszą na ich stronie zajmuje się pomocą w rekrutacji na studia konkretnie do Ivano-Frankivska pomagają załatwić wszelkie dokumenty: tłumaczenia wizy zaproszenie i jeszcze oferuja pomoc w znalezieniu mieszkania:) Myśle że to dobre rozwiązania mniej problemów bo wszystko za Ciebie załatwią no i pewna opcja bo zawożą przywożą hotel załatwiają na czas egzaminów ja jestem jak najbardziej za tym moich rodziców również zaciekawiła ta opcja:)
Trzy posty i wszędzie to samo mam wrażenie, że proStar to ty albo jakieś powiązania masz no cóż możesz mieć. ale ja pesymistycznie podchodziłbym do tego rodzaju pośredników chyba, że ktoś za dużo kasy ma.
Jagodzianka
Posty: 13
Rejestracja: 19 kwie 2009, o 21:45

Re: medycyna ,farmacja i stomatologia w ivano frankovsku ( stan

Post autor: Jagodzianka »

Jeżeli w poprzednich latach studenci dawali sobie radę bez pośredników,to w tym roku damy i my .Poza tym zgadzam sie z DrArO.To jest wszystko grubymi nićmi szyte.
ja wze tut
Posty: 8
Rejestracja: 1 maja 2009, o 19:37

prostar...

Post autor: ja wze tut »

Ja obecnie studiuje w Ivano i powiem tyle JEDNA WIELKA REKLAMA. Po pierwsze rekrutacja w maju (hahahahha!) spokojnie lipiec, sierpien a nawet wrzesien z palcem w d. hotel o ktorym mowa jest 100 m od dziekanatu i spokojnie z paniami w recepcji na miejscu mozna sie dogadac uzywajac jezyka polskiego, wystarczy przyjechac zlozyc papiery i umowic sie na egzamin a firm znajdujacych mieszkanie jest mnostwo, cos mi sie wydaje ze ta oferta jest dla latwego zarobku pieniazkow bo wszystko samemu mozna zalatwic oczywiscie jesli komus odpowiada Ukraina. a co do spotkania z dziekanem to jest on dostepny koniecem sierpnia caly czas w dziekanacie ] Jesli macie jakies pytania moge udzielic odpowiedzi ZA FREE (piszcie tu albo co pewniejsze ze zobacze prywatna). Szkoda wkladac komus kase do kieszeni jak mozna to wszystko samemu zrobic. pozdrawiam, student

[ Dodano: Pią Maj 01, 2009 20:58 ]
acha a co do zdjecia z galeriidziekan z przedstawicielem firmy przedstawiciel czytaj wlasciciel
ckmisior
Posty: 5
Rejestracja: 9 wrz 2007, o 20:15

Re: medycyna ,farmacja i stomatologia w ivano frankovsku ( stan

Post autor: ckmisior »

prostar 900euro, a samemu dojazd i powrot (przemysl ivano i ivano przemysl) okolo 100zł, tlumaczenie dokumentow z potwierdzeniem notarialnym tlumaczenia okolo 80zł, hotel pokoj 2 osobowy doba od 60zł do 120zł(apartament) - hotel naprzeciwko dziekanatu,- trzeba 2 doby bo dobe traw tlumaczenie , wiza okolo 50$ , jedzenie, browar max 100zł czyli lacznie okolo 500zł
a u prostara opkolo 4000zł. bez komentarza naciagacz
ckmisior
Posty: 5
Rejestracja: 9 wrz 2007, o 20:15

kto do ivana w tym roku????

Post autor: ckmisior »

prosze o podanie gg albo na privie jakiegos kontaktu , moze sie zabierzemy razem do ivana bo bede jechał autem - oczywiscie jak sie dostane
Grot
Posty: 8
Rejestracja: 19 lip 2009, o 14:59

Re: medycyna ,farmacja i stomatologia w ivano frankovsku ( stan

Post autor: Grot »

W sumie jestem studentem w ivano. nie narzekam sam jak staralem sie o dostanie do ivano pomogl mi w zalatwianiu papierow znajomy moich rodzicow mieszkaniec Ukrainy. jak dla manie samemu zalatwianie tych spraw nie jest proste. trzeba miec osobe do pomocy kogos kto tam studiuje albo przez firme. ostrzegam jesli korzystac z firmy to legalnej. zeby potem nie bylo nie przyjemnosci ze sa problemy. jesli ktos oferuje pomoc nie powinien brac opalt za to. jak cos zapraszam do rozmowy na gg
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości