MEDYCYNA i coś jako drugi kierunek

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
nie_znajomy

MEDYCYNA i coś jako drugi kierunek

Post autor: nie_znajomy »

Mam pytanie do tych wszystkich osob, które mimo wszystko chca zdawać na medycynę. Mimo wszystko znaczy, Że juz studiuja inny pokrewny kierunek tak jak ja (biotech II rok) :lol: Chodzi mi o to czy jak sie dostaniecie na medycyne to rezygnujecie z poprzedniego, robicie dwa kierunki jednoczesnie, czy teŻ medycyna dziennie, a drugi zaocznie. a moŻe znacie takie osoby, które studiouja dziennie dwa kierunki czy w ogole jest to moŻliwe itp. itd. a tak poza tym to jak wygląda pisanie pracy licencjackiej POZDROWIENIA moŻe przyszły lekarz
Ostatnio zmieniony 27 maja 2008, o 11:10 przez nie_znajomy, łącznie zmieniany 1 raz.
bagatha

Re: MEDYCYNA i coś jako drugi kierunek

Post autor: bagatha »

ja w tej chwili jestem na biologii. I tez tak wlasnie mysle, co zrobie jak sie dostane hmm mysle,ze raczej skoncze biologie na licencjacie- skoro juz ja zaczelam, o ile oczywiscie II pojdzie mi dobrze
co do 2 kierunkow dziennych, to slyszalam o osobach, ktore rownolegle studiowaly medycyne i prawo, takze okazuje sie,ze wszystko jest mozliwe
pozdrowienia
Gość

Re: MEDYCYNA i coś jako drugi kierunek

Post autor: Gość »

jakby nie było to na biotechnologii czy teŻ biologii uczyc tez się trzeba nie mówię, Że jest łatwo jak niektórzy sądzą , no i byłoby grzechem zrezygnowac po drugim roku na półmetku tak więc myślę Że na bank zrobie licencjat no i w tym roku będę zdawał na med no iciągnął dwa kierunki co bedzie to będzie na pewno warto spróbować pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości