Medycyna/Lekarsko-dentystyczny

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
zanus111
Posty: 1
Rejestracja: 19 cze 2020, o 14:24

Medycyna/Lekarsko-dentystyczny

Post autor: zanus111 »

Hej! Planuję studia na kierunku lekarsko dentystycznym i mam pytanie dla kogoś kto był w podobnej sytuacji. A mianowicie, czy ktoś z Was dojeżdżał codziennie z domu na uczelnie? (Ok.60km) Czy jest to realne przy studiowaniu medycyny? Bo zdaje sobie sprawę, że są to bardzo wymagające studia. I kolejne moje pytanie, czy studiował ktoś w formie niestacjonarnej na ŚUM i mógłby mi powiedzieć jak dokładnie wyglada to z platnosciami? Są co miesiąc? Z góry dzięki za pomoc
kliop
Posty: 260
Rejestracja: 8 maja 2017, o 13:54

Re: Medycyna/Lekarsko-dentystyczny

Post autor: kliop »

(Ok.60km) Czy jest to realne przy studiowaniu medycyny?
Jak najbardziej realne. To też jest indywidualna kwestia, kto jak szybko przyswaja wiedzę.

Słyszę od kilku lat opinie o ŚUMie jako najgorszym uniwersytecie medycznym w Polsce jeśli chodzi o podejście do studentów. Nie wiem jak jest na lekarsko-dentystycznym, ale poczytaj o tym więcej na portalach społecznościowych czy na innych stronach. Sam nie jestem studentem ŚUMu i nie jestem w stanie powiedzieć więcej.
TanksAreAwesome
Posty: 38
Rejestracja: 4 wrz 2017, o 09:49

Re: Medycyna/Lekarsko-dentystyczny

Post autor: TanksAreAwesome »

Jeżeli ten dystans możesz pokonać pociągiem to tak na prawdę nawet nie będziesz marnować czasu, bo w pociągu zawsze coś sobie można poczytać na uczelnie.
fenytoina
Posty: 141
Rejestracja: 10 gru 2017, o 09:05

Re: Medycyna/Lekarsko-dentystyczny

Post autor: fenytoina »

Ja akurat studiuję stome na ŚUM i moja znajoma z roku dojeżdża niecałe 60 km codziennie na zajęcia. Ona akurat dojeżdża samochodem, bo ma fatalne połączenie pociągiem. Myślę, że jeśli masz dobre połączenie (nie musisz się trzy razy przesiadać i sam dojazd nie zajmuje ci np.2 godzin od wyjścia z domu w jedną stronę) to jak najbardziej nie będziesz mieć problemu, zwłaszcza że w pociągu jesteś w stanie się pouczyć, nie to co w samochodzie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości