Medycyna Lwów

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
LordLuke
Posty: 33
Rejestracja: 22 sie 2009, o 10:17

Re: Medycyna Lwów

Post autor: LordLuke »

Boris nie poszedłem tam żeby od razu się przenosić. Wiem doskonale, że taki manewr wcale nie jest prosty. Zobacze ilu osobom uda się przenieść teraz, czyli po skończeniu 2go roku.

Ile studiowałeś we Lwowie? Piszesz że od półrocza wiedziałeś, że na przeniesienie nie ma szans", więc musiałeś spędzić tam troche czasu, a potem w Polsce i tak zacząłeś od nowa?

Pytam z czystej ciekawości.
Boris_Pokutylo
Posty: 66
Rejestracja: 26 lip 2009, o 14:31

Re: Medycyna Lwów

Post autor: Boris_Pokutylo »

Był już wątek mojej historii w jakimś temacie.

Czekaj, czekaj, poczekaj spokojnie z każdym rokiem jest coraz mniej miejsc na polskich uczelniach.
(tzn. najbardziej realne to teoretycznie po 1y, z każdym kolejnym skacze level trudności )
Nie wiem czy po 3y masz jakieś szanse biorąc pod uwagę ilośc studentów zdeterminowanych by nie brac udziału w zabawie pt. nostryfikacja", nie mówiąc już o studentach z polskich um, którzy porzucili już po 3 roku pomysły o przeniesienie na inną polską Alma Mater -) A raczej nikt po 3 roku nie wyleci za burtę.
Więc.
Nie patrz na innych! Może zajmiesz się sobą?
xienka

Re: Medycyna Lwów

Post autor: xienka »

Hej Czy to prawda, że od tego roku(albo przyszłego ) wykłady we Lwowie mogą być prowadzone po polsku?
JanuszTracz
Posty: 6
Rejestracja: 2 gru 2009, o 13:29

Re: Medycyna Lwów

Post autor: JanuszTracz »

A ile tam wynosi czesne, czy studiowanie tam w ogole sie opyla?
medykzab
Posty: 63
Rejestracja: 21 wrz 2009, o 19:26

Re: Medycyna Lwów

Post autor: medykzab »

To, ze zajecia maja tam byc od tego roku prowadzone po polsku to ja czytalem juz w zeszlym roku i chyba 2 lata temu i jak narazie nic z tego nie wyszlo, wiec nie wydaje mi sie.
marharetka1988
Posty: 3
Rejestracja: 16 mar 2010, o 20:13

Re: Medycyna Lwów

Post autor: marharetka1988 »

Witam! Udzielam wszelkich informacji na temat studiow medycznych we Lwowie, moje gg 10 98 246


pzdr
Laguna
Posty: 8
Rejestracja: 5 lis 2009, o 19:48

Re: Medycyna Lwów

Post autor: Laguna »

Witam! Kto w tym roku ma zamiar ubiegac się o przyjęcie na medycyne na Ukrainie? Co sądzicie o wyborze kier. w jezyku ukrainskim? (Nie znam języka, nie uczylam się tez nigdy rosyjskiego). Swoj angielski oceniam na poziom BARDZO podstawowy.
Gdybym podjęcia się korepetycji od czerwca do wrzensia, dalabym sobie radę? Prosze o poradę i nne potrzebne informacje.
Awatar użytkownika
Amira1001
Posty: 52
Rejestracja: 14 paź 2009, o 00:35

Re: Medycyna Lwów

Post autor: Amira1001 »

A może dostaniesz się w Polsce i nie będzie potrzeby tam jechać? Co do angielskiego to raczej żeby studiować w tym języku to warto go znać na nieco wyższym poziomie np. co najmniej CAE to jest chyba takie minimum dla studiów po angielsku, a po ukraińsku jak się nie zna wcale to szczerze nie wyobrażam sobie jak można studiować. Spróbuj dostać się w Polsce tak będzie najlepiej, oczywiście nie wiem jak jest naprawdę na Ukrainie, dużo słszałam niepochlebnych opinii, ale mam taką zasadę, żeby nie oceniać póki się samemu nie widziało, więc nie chcę wyciągać pochopnych wniosków, może rzeczywiście jest tam poziom taki jak u nas, w sumie nie wyobrażam sobie medycyny lepszej i gorszej bo chyba w każdym kraju lekarze powinni być tak samo wykształceni, bo odpowiadają tak samo za pacjentów. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
PalmaKokosowa
Posty: 1116
Rejestracja: 21 lis 2008, o 13:29

Re: Medycyna Lwów

Post autor: PalmaKokosowa »

Ponoć z angielskim nie jest źle, mam koleżankę, która tam studiuje, a w szkole miała niemiecki i spokojnie sobie radzi) ogólnie studia tam to ponoć luz i dostaje się każdy jak da $$$, ale potem w Polsce nie ma od razu pracy, trzeba rok czekać, potem egzaminy, potem jeszcze coś. i jak chcesz się jakimś cudem przenieść do PL to oczywiście jedynie na płatne, bo tam też studiujesz na płatnych
lnmu
Posty: 3
Rejestracja: 22 kwie 2010, o 17:41

Re: Medycyna Lwów

Post autor: lnmu »

Proponuję ww w.lnmu.cba.pl Forum odnośnie studiowania we Lwowie info prosto od studentów
teka321
Posty: 4
Rejestracja: 19 maja 2010, o 15:28

Re: Medycyna Lwów

Post autor: teka321 »

Witam prosiłbym o kontakt osobę która przeszła rekrutacje we Lwowie. Interesują mnie studia medyczne na wydziale lekarskim w języku angielskim.
aska225
Posty: 3
Rejestracja: 2 maja 2009, o 16:42

Re: Medycyna Lwów

Post autor: aska225 »

A kiedy sa rekrutacje na uniwersytet lwowski na medycyne? Moge jeszcze złożyc czy juz za pozno? help
semperfidelis
Posty: 38
Rejestracja: 19 lip 2009, o 14:15

Re: Medycyna Lwów

Post autor: semperfidelis »

Możesz złożyć Generalnie nawet we wrześniu możesz złożyć dokumenty, a jak się dobrze zakręcisz, to i w październiku Z tym problemów nie ma, ale lepiej złożyć wcześniej, czyli początek lipca, ze względu na to, że jak złożysz później, to Cię dadzą do grupy, której większość to Arabowie i Hindusi
Ja składałem dokumenty 14 lipca i jestem w 2 grupie z kolei. 10 Polaków i 3 Nigeryjczyków.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości