Medycyna "na starość"

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
Awatar użytkownika
Abrakadabra9696
Posty: 13
Rejestracja: 8 sie 2015, o 08:53

Re: Medycyna "na starość"

Post autor: Abrakadabra9696 »

Idziesz na lekarza i używasz w stosunku do ludzi słów plebs", fenomenalnie Niezależnie jakiego pokroju są to ludzie Pamiętaj, że to ten plebs będzie do Ciebie przychodził i będziesz musiał dla niego pracować. Może jednak zastanów się czy chcesz to robić
Awatar użytkownika
alicia
Posty: 94
Rejestracja: 22 lip 2013, o 13:34

Re: Medycyna "na starość"

Post autor: alicia »

Abrakadabra9696, popieram
Medyk 300

Re: Medycyna "na starość"

Post autor: Medyk 300 »

Czy akuratnie wszyscy z tego forum idą na lekarza. Niekoniecznie. Może użyłem tego słowa jako sarkazm? Pewnie myślisz, że nie.mam szacunku, mówiąc o ludziach plebs? Mam oczywiście, że mam ale dla osób, które go zasługują, bo nie wszyscy zasługują na niego. Można na swojej drodze spotkać ludzi, którzy znęcają psychicznie czy też fizycznie, i to boli. Ale słowo plebs użyłem jako sarkazm.

koalarozek
Posty: 41
Rejestracja: 8 lut 2015, o 18:11

Re: Medycyna "na starość"

Post autor: koalarozek »

załóżmy kącik geriatryczny
jenny11
Posty: 58
Rejestracja: 12 lip 2011, o 14:27

Re: Medycyna "na starość"

Post autor: jenny11 »

randomlogin pisze:okres o ktorym mowa w ust. 1 to daty do ktorych przeprowadzano stare matury w danym typie szkoly
Wybacz, ale jestem prostym człowiekiem i proszę o prostą odpowiedź Więc przypominam, że mam osobę, która w 2010 roku zdała maturę z polskiego, ang. i matmy. W 2017 roku chce zdawać chemię i biologię. Czy obowiązuje ją nowa formuła (ta od 2015 roku)? Z góry dziękuję
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Medycyna "na starość"

Post autor: randomlogin »

Nie, obowiazuje stara.

jenny11
Posty: 58
Rejestracja: 12 lip 2011, o 14:27

Re: Medycyna "na starość"

Post autor: jenny11 »

Dziękuję
bs69
Posty: 17
Rejestracja: 22 lip 2015, o 12:44

Re: Medycyna "na starość"

Post autor: bs69 »

alicia pisze:Medyk 300, to nie atak z mojej strony, ale nie żałujesz tych lat?
_w&#x142&#xF3czykij pisze:każdy żałuje, najlepiej zacząć zgodnie z rocznikiem lub maks 1-2 rok później to każdego roku szkoda
Jaka żałosna gimnazjalna mentalność. Nie wstyd Wam? Mam nadzieję, że nie wybieracie się na doktorów", bo to strach iść do takiego doktora, co ma horyzonty ograniczone do czubka własnego nosa. Okropność.
Medyk 300

Re: Medycyna "na starość"

Post autor: Medyk 300 »

Haha spokojnie. Nie ma co się napisać. Wszystko jest w porządku. Nerwy Wam puszczają bo.Matura za 4 miesiące a jest naprawdę sporo czasu. Nawet jeśli od zera zaczelibyście.
Nie ma co się na wzajem gryź -)
Medyk 300

Re: Medycyna "na starość"

Post autor: Medyk 300 »

Wątek zmarł. Nikt się nie wypowiada

koterska
Posty: 176
Rejestracja: 4 sty 2012, o 11:28

Re: Medycyna "na starość"

Post autor: koterska »

Ja jako maturzystka z 2012 z wynikami bio=83 i chem=73 również startuję do poprawy, zwłaszcza skupiam się na chemii do której nigdy nie miałam wyczucia i głowy. Mam motywację jednak obawiam się, że po tych 4 latach przerwy może być bardzo ciężko.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Medycyna "na starość"

Post autor: Mårran »

Nie takie złe wyniki, więc możesz mieć nadzieję, że najważniejszą bazę pamiętasz
Pani Buka
gigus-mruczus
Posty: 18
Rejestracja: 2 sty 2016, o 09:23

Re: Medycyna "na starość"

Post autor: gigus-mruczus »

koterska pisze:Ja jako maturzystka z 2012 z wynikami bio=83 i chem=73 również startuję do poprawy, zwłaszcza skupiam się na chemii do której nigdy nie miałam wyczucia i głowy. Mam motywację jednak obawiam się, że po tych 4 latach przerwy może być bardzo ciężko.
U mnie odwrotnie, musze sie przylozyc do biologii po 6 latach przerwy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 18 gości