medycyna niestacjonarna

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Przemeqq
Posty: 811
Rejestracja: 30 wrz 2007, o 16:40

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Przemeqq »

Wydaje mi się, że żadnego papieru nie potrzeba. Jest rekrutacja na niestacjo rozpoczynająca się bodajże początkiem sierpnia. Płacisz opłatę, startujesz w normalnym konkursie świadectw maturalnych.
jarauto
Posty: 525
Rejestracja: 29 paź 2010, o 19:13

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: jarauto »

[at]

ze strony SUM:
"O przyjęcie na I rok studiów niestacjonarnych na kierunek lekarski
i lekarsko - dentystyczny mogą starać się tylko kandydaci, którzy ubiegali się o przyjęcie na studia stacjonarne na wyżej podane kierunki w naborze na rok akademicki 2012/2013
w wyższych uczelniach medycznych w kraju, a nie zostali na nie zakwalifikowani"
Przemeqq
Posty: 811
Rejestracja: 30 wrz 2007, o 16:40

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Przemeqq »

jarauto, mój błąd.
Onaaa
Posty: 198
Rejestracja: 24 sty 2009, o 13:33

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Onaaa »

Ja nie dałam im żadnego zaswiadczenia, nie upominali się
Awatar użytkownika
choinka_91
Posty: 397
Rejestracja: 17 sty 2009, o 16:20

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: choinka_91 »

Czyli ze trzeba startować na stacjo na SUM i jak sie nie dostaniesz to wtedy na niestacjo?
Awatar użytkownika
jagoda*
Posty: 43
Rejestracja: 1 cze 2009, o 10:48

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: jagoda* »

Będąc w poznaniu na niestacjonarnych, poprawiając maturę można przenieść się na 2 rok niepłatnych do innego miasta( gdzie np jest niższy próg)?
Awatar użytkownika
klimo
Posty: 192
Rejestracja: 13 maja 2010, o 20:57

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: klimo »

Jeśli po roku niestacjonarnej medycyny poprawisz maturę to możesz rekrutować się wszędzie - tam gdzie Cię przyjmą to po prostu od razu przerzucą się na drugi rok. Pisałam z takim pytaniem do sekretariatu w Łodzi i własnie tak mi odpisali
MiXo
Posty: 19
Rejestracja: 11 cze 2012, o 16:30

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: MiXo »

a ja mam pytanie czy jeśli ktoś np. ma dobre wyniki na niestacjonarnych lekarski to może potem przenieść się bez poprawiania matury na stacjonarne ?
hotdog1990
Posty: 599
Rejestracja: 18 mar 2008, o 16:57

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: hotdog1990 »

MiXo pisze:a ja mam pytanie czy jeśli ktoś np. ma dobre wyniki na niestacjonarnych lekarski to może potem przenieść się bez poprawiania matury na stacjonarne ?
Moze ale trzeba miec bodajze srednia 4,7 albo wyzsza a to jest raczej nierealne. Na pewno na stronie danej uczelni jest to gdzies napisane
konturek

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: konturek »

bardzo trzeba na to uważać, moja koleżanka po pierwszym roku do Poznania się przeniosła i niby ok miała drugi zaczynać a na początku roku akademickiego jej powiedzieli że jednak za dużo różnic, nie ma miejsc i jakieś tam bzdety i zaczynała od nowa pierwszy rok masakra.

u nas za dobre wyniki nie można się przenieść na stacjonarne, trzeba maturę poprawić, w zeszłym roku sporu osobom się to udało. z kolei jedna dziewczyna przeniosła się ze Szczecina do nas i nie pozwolili jej na kolejny rok przejść musiała powtarzać pierwszy.
absolutnieabsurdalna
Posty: 107
Rejestracja: 5 mar 2011, o 13:24

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: absolutnieabsurdalna »

gdzie najlatwiej dostac sie na niestacjonarny lekarski ?
najnizsze progi punktowe? dużo miejsc.?
Gdzie jest najtaniej ?.Rozwazam poprawienie matury z biologii bedac na pierwszym roku lekarksiegolt nie jestem pewna czy wiem co mówie ] czy jest to w ogole mozliwegt
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 22 gości