medycyna niestacjonarna

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Chanomile
Posty: 79
Rejestracja: 6 sie 2009, o 18:13

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Chanomile »

I jak tam odwołania? Ja w końcu nie napisałam startuje za rok
adada
Posty: 26
Rejestracja: 23 lip 2009, o 15:29

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: adada »

a wiecie może jaki był próg ostateczny? bo dzowniłam i babka powiedziała, że 164 ||| chociaz pierwszybył 161. załosnne.
Trix
Posty: 95
Rejestracja: 27 maja 2009, o 07:35

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Trix »

ktoś się dostał z odwołania na 160 pkt
Chanomile
Posty: 79
Rejestracja: 6 sie 2009, o 18:13

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Chanomile »

Tak myslałam że 160 w ostateczności styknie
Kurcze a moja kumpela ze 160 poszła do Gdańska na płatną chociaż mieszka pod Poznaniem bo nie wiedziała że się pisze odwołania
Ogólnie orientujecie się czy ostateczne progi bardzo odbiegały od tych poczatkowych?
Smoła
Posty: 127
Rejestracja: 8 cze 2009, o 13:22

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Smoła »

A ja mam takie pytanie czy przenoszeniu się ze niestacjonarnych na stacjonarne po I roku to nie muszę zdanego egzaminu z chemii skoro wchodzi on w skład sesji ciągłej i można go zdawać na II roku?
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: doktorka »

teoretycznie nie. praktycznie-kto ich tam wie.
ale polecam zdac egzamin z chemii na 1 roku, jako ze jest to chyba jeden z najlatwiejszych egzaminow na calych studiach, a na 2 roku jest co robic.
jankes_medyk
Posty: 213
Rejestracja: 11 wrz 2008, o 23:04

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: jankes_medyk »

nie musisz miec zdanej chemii, mozesz zdawac sobie ja spokojnie na 2, w koncu zajecia,za ktore zaplaciles juz sie odbyly,za exam nie placisz tak w ogole to rowniez polecam zdac to na 1roku, we wrzesniu czy tam kiedy.
Anabela
Posty: 55
Rejestracja: 22 gru 2008, o 21:46

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Anabela »

Hej chciałabym się dowiedzieć jaki był próg na medycynę i stomatologię niestacjonarną w tamtym roku. Z góry dziękuję za odpowiedź
Awatar użytkownika
Michallo
Posty: 13
Rejestracja: 9 sie 2010, o 16:07

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Michallo »

Hej mam pytanie. Myślicie, że dało by rade dostać się na płatną medycynę lub stomatologie do Poznania ze 150 punktami
auris
Posty: 6
Rejestracja: 21 cze 2010, o 12:11

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: auris »

hejka ,a ktos moze info skad wziac oswiadczenie o ponoszeniu kosztow ksztalcenia na niestacjonarne na lek jest gdzies dostepne czy wystarczy samemu napisac kilka zdan jesli tak to moze ktos wie co tam konkrenie trzeba umiescic z gory dzieki pozdr
kaszer
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2010, o 17:28

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: kaszer »

podajesz swoje dane i piszesz oświadczenie z taką mniej więcej formułką: jestem świadomy/-a ponoszenia kosztów związanych ze studiami niestacjonarnymi na wydziale lekarskim pierwszym kierunek lekarski. i się podpisujesz.
jankes_medyk
Posty: 213
Rejestracja: 11 wrz 2008, o 23:04

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: jankes_medyk »

no alepierwsze slysze o takim oswiadczeniu, chyba ze cos znow sie zmienilo, do tej pory bylo tak,ze jak sie dostalo na niestacjonarne, to nastepnie wedrowalo sie do dziakanatu i pospisywalo umowe z uczelnia o ponoszeniu kosztow za ksztalcenie na WL I
vojt333
Posty: 14
Rejestracja: 22 lip 2010, o 19:15

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: vojt333 »

CIekaw jestem jaki bedzie prog na niestacjo w Poznaniu z lek-dent i z lek, jak obstawiacie, w ogole KIEDY BEDA LISTY? Ja obstawiam lek 157 i lek-dent 160
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości