medycyna niestacjonarna

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: mis koala »

Za niestacjonarne płaci się od razu na początku roku czy dopiero po sesji zimowej za jeden semestr? Nie idę, ale pytam z ciekawości, bo tak czasem myślę, że mogłam sobie jechac na rok zarobic i pójśc na te płatne i probowac się przenieśc.
Cavalier
Posty: 85
Rejestracja: 7 lip 2012, o 16:50

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Cavalier »

heh skąd ja znam to wyliczanie. Gdybym była lepsza z matmy opracowałabym wzór prawdopodobieństwa, ze się ktoś dostanie uwzględniając progi z 3 lat ubiegłych (za równo na niestacjo jak i stacjo), tempo spadku tych progów,liczbę miejsc, liczbę chętnych i wzrost cen za niestacjonarne, bo wszystkie te czynniki zanalizowałam na dziesiąta stronę.
Właściwie osoby które mają +150 punktów mogłyby odpuścić sobie śledzenie list, bo ja to robię za nie (mając mniej punktów) i jestem w stanie ocenić kto się gdzieś dostanie, a gdzie nie Listę na śumie już zanalizowałam i osoby na niej poprzydzielałam do innych miast ("o, Ty to pewnie pójdziesz do Lublina we wrześniu , a Ty masz szansę na Gdańsk z pierwszej listy"),czy te osoby mają w planie przenosiny, czy nie
taki wisielczy humor mi się włączył
BubuMale
Posty: 254
Rejestracja: 26 lip 2012, o 13:50

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: BubuMale »

Cavalier tez tak robilam na liscie na sumie to sobie mowilam ze wszyscy sa juz pewnie w krk na niestacjo i zwolnia dla nas miejsca
Raul7
Posty: 57
Rejestracja: 8 cze 2011, o 15:24

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Raul7 »

Już pisaliśmy o prawdopodobnym progu, który raczej wzrośnie od tego co było rok temu (140), 145 to takie może będzie, ale nie musi jednak lepiej trochę zawyżyć oczekiwany próg niż później się zawieść.
BubuMale
Posty: 254
Rejestracja: 26 lip 2012, o 13:50

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: BubuMale »

Orientuje sie ktos ktore miejsce w rankingu mialy w zeszlym roku osoby z 145 i z 140?
Cavalier
Posty: 85
Rejestracja: 7 lip 2012, o 16:50

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Cavalier »

mis koala pisze:Za niestacjonarne płaci się od razu na początku roku czy dopiero po sesji zimowej za jeden semestr? Nie idę, ale pytam z ciekawości, bo tak czasem myślę, że mogłam sobie jechac na rok zarobic i pójśc na te płatne i probowac się przenieśc.
Z tego co słyszałam to za semestr od razu z góry, ale jeśli się mylę to poproszę o poprawę.
izotopka
Posty: 27
Rejestracja: 31 lip 2012, o 20:28

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: izotopka »

Ja zaczynam żałować, że nie złożyłam podania do Białegostoku. Mam jakieś dziwne przeczucie, że będą tam niższe progi niż w zeszłym roku.
Cavalier
Posty: 85
Rejestracja: 7 lip 2012, o 16:50

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Cavalier »

izuza przecież do Białego jeszcze można. Nawet nie jeszcze,a dopiero będzie można, bo z tego co jest napisane na stronie rekrutacja zostanie otworzona 20 sierpnia.
izotopka
Posty: 27
Rejestracja: 31 lip 2012, o 20:28

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: izotopka »

Uuu, no to w takim mea culpa. Niedopatrzenie. Złożę pewnie do Białego i Lublina. A Ty jeszcze gdzieś składasz/składałaś?
Cavalier
Posty: 85
Rejestracja: 7 lip 2012, o 16:50

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Cavalier »

izuza pisze:Uuu, no to w takim mea culpa. Niedopatrzenie. Złożę pewnie do Białego i Lublina. A Ty jeszcze gdzieś składasz/składałaś?
Składałam do Zabrza, Łodzi, Gdańska (do tego to nie ma szans, wiem, zwłaszcza ze jest najtaniej, ale uwielbiam morze i nie mogłam sobie odpuścić złożenia). Złoże jeszcze do Lublina i moze do Białegostoku. Poznań sobie daruję, bo tam pewnie też szans nie mam.
firefly7
Posty: 37
Rejestracja: 8 sie 2012, o 17:50

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: firefly7 »

Jeśli mogę Wam coś zasugerować, to pomyślcie jeszcze o Bydgoszczy. Tam też były z tego co wiem 2 przedmioty.
BubuMale
Posty: 254
Rejestracja: 26 lip 2012, o 13:50

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: BubuMale »

firefly007 pisze:Jeśli mogę Wam coś zasugerować, to pomyślcie jeszcze o Bydgoszczy. Tam też były z tego co wiem 2 przedmioty.
A mozna tam sie jeszcze rejestrowac?
Ale jesli ktos ma mniej niz 150 to ma raczej marne szanse na ta uczelnie. Cala nadzieja w SUMie
Cavalier
Posty: 85
Rejestracja: 7 lip 2012, o 16:50

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Cavalier »

w Bydgoszczy już po rejestracji. Ja się akurat nie zarejestrowałam, bo stwierdziłam, ze mało miejsc i na pewno nic z tego nie będzie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości