medycyna niestacjonarna

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
BubuMale
Posty: 254
Rejestracja: 26 lip 2012, o 13:50

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: BubuMale »

Cavalier pisze:Ja poprawiałam maturę w innej szkole niż moja macierzysta.
Deklarację zaniosłam do swojej macierzystej, oni tam przybili mi jakąś pieczątkę i dali ksero deklaracji (oryginał został u nich). Termin wysłania tego ksera wraz z podaniem do cke miałam gdzieś do końca grudnia bodajże.
Za mnie wszystko zalatwila szkola Chyba najlepszym powodem dla ktorego ktos chce pisac w innej szkole jest to, ze studiuje sie w innym miescie
A i nie zapomnijcie o zabraniu swiadectwa ukonczenia szkoly bo moja kumpele chcieli za to wyrzucic z matury. Mimo ze w liscie z CKE nie dostala informacji o tym, ze ma je zabrac.
Ja siedzialam w 1 lawce i baby z komisji gadaly sobie przez godzine :]

Zazdroszcze tym co sie juz dostali
anonymous2012
Posty: 124
Rejestracja: 26 sie 2012, o 00:41

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: anonymous2012 »

miś koala bo nasi rodzice często nie zdają sobie sprawy jak teraz przebiega dostawanie się na studia, oni mieli egzaminy wstępne. u mnie z kolei miny bezcennej nie było tylko gadaniegtno mam nadzieję że dasz radę to poprawić ja więcej nie chce płacić. BubuMale ja się dostałem i z jednej strony się bardzo cieszę. z drugiej mam stresa żebym faktycznie się przeniósł na stacjonarne bo szkoda tych pieniędzy, za równowartość tych studiów lepiej kupić sobie super samochód lub kawalerkę niż pakować w ŚUM. moja kumpela na WUM się przeniosła po roku ale z tą maturą to naprawde nigdy nic nie wiadomo do końca.
Cavalier
Posty: 85
Rejestracja: 7 lip 2012, o 16:50

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Cavalier »

CKE krakowskie takie wredne jest. Oprócz mnie pisały wtedy tylko 3 osoby z innych miast (chyba, że do innych szkół reszte poprzydzielano).
Faktycznie, pamiętajcie o świadectwie, bo sprawdzają przed wejściem.
BubuMale
Posty: 254
Rejestracja: 26 lip 2012, o 13:50

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: BubuMale »

Cavalier a kiedy pisalas? Bo ja w tym roku w krk
anonymous2012 masz racje co do tych oplat, ja tez chcialabym sie przeniesc po roku, jednak na razie marze o tym by sie w ogole dostac.
anonymous2012
Posty: 124
Rejestracja: 26 sie 2012, o 00:41

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: anonymous2012 »

BubuMale ile masz punktów?
BubuMale
Posty: 254
Rejestracja: 26 lip 2012, o 13:50

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: BubuMale »

144 (
Cavalier
Posty: 85
Rejestracja: 7 lip 2012, o 16:50

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Cavalier »

BubuMaleW tym i też w Krakowie. W liceum na Nowej Hucie pisałam (tam też stacjonuje cke, dlatego myślałam że wszyscy przeniesieni tam pisali i zdziwiło mnie że tak ich mało). Czyli jednak sekretarka w mojej szkole coś podramatyzowała z tymi trudnościami z uzyskaniem zgody. Pewnie jej się kserować nie chciało

anonymous2012 a ta Twoja koleżanka, która przeniosła się na WUM poprawiła maturę i na tej podstawie ją przyjęli czy bez poprawy udało jej się zmienić uczelnie?
anonymous2012
Posty: 124
Rejestracja: 26 sie 2012, o 00:41

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: anonymous2012 »

bez tego nie. poprawiała maturę. niestety. potem jeszcze raz przystąpiła do rekrutacji, dostała się, dostarczyła indeks z zaliczonym I rokiem i na tej podstawie ją przepisali na stacjonarne już na II rok. na innej podstawie chyba się nie da.
Cavalier
Posty: 85
Rejestracja: 7 lip 2012, o 16:50

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Cavalier »

anonymous2012 pisze:bez tego nie. poprawiała maturę. niestety. potem jeszcze raz przystąpiła do rekrutacji, dostała się, dostarczyła indeks z zaliczonym I rokiem i na tej podstawie ją przepisali na stacjonarne już na II rok. na innej podstawie chyba się nie da.
dziękuje za odpowiedź
Zastanawiałam się właśnie czy na niestacjonarne czy stacjonarne się przeniosła. Jesli na stacjonarne to faktycznie niestety jedyna droga wiedzie przez mature
No ale jak widać czasami się udaje i nie jest tak,że nie da się poprawić tej matury w trakcie studiów. Zazdroszczę ludziom takiej organizacji czasu i chłonności umysłu, bo mnie to na samą maturę nie udało się jak widac porządnie przygotować, a jak dojdą studia medyczne (jesli dojdą )to już w ogóle czarno to widze.
izotopka
Posty: 27
Rejestracja: 31 lip 2012, o 20:28

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: izotopka »

Co to za cisza, mam nadzieję, że nie przed burzą Dzisiaj lista w Białymstoku!
Messi
Posty: 11
Rejestracja: 21 maja 2012, o 09:42

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Messi »

no i kolejna lista która nie nastraja optymizmem 162 (75%) w Białymstoku (
marysia14
Posty: 62
Rejestracja: 8 wrz 2010, o 16:32

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: marysia14 »

Nie jestem wcale tym zaskoczona. Obstawiałam 162p.i niestety miałam rację
BubuMale
Posty: 254
Rejestracja: 26 lip 2012, o 13:50

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: BubuMale »

To jest chore ( prog na stacjo byl 163, co prawda to pierwszy prog ale spadnie o 5-7 punktow
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości