medycyna niestacjonarna

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
lalalalalaa

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: lalalalalaa »

Ja słyszałam ze trzeba osiagnac dana srednia ocen na pierwszym roku i mozesz prosic o przeniesienie. Musiałby sie ktos dowiedziec dokładniej bo to zasadnicza kwestia jest :|
gatek
Posty: 175
Rejestracja: 23 lis 2007, o 17:46

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: gatek »

A ja mam pytanie jak to jest z rekrutacja na niestacjonarne ? Czy musze skladac drugi raz dokumenty i zas placic oplate rekrutacyjna czy jak to wyglada bo moim jedynym ratunkiem jest teraz niestacjonarna a zupelnie nie umiem znalezc informacji o rekrutacji na nia
Awatar użytkownika
Claudia
Posty: 488
Rejestracja: 30 lip 2007, o 19:22

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Claudia »

Studia wieczorowe
* Przyjęcia kandydatów na studia wieczorowe odbywać się będą:[.]
spośród kandydatów, którzy ubiegali się o przyjęcia na studia stacjonarne (dzienne) na dany kierunek w wyższych uczelniach medycznych w kraju, a nie zostali zakwalifikowani do przyjęcia oraz złożenia zobowiązania do opłacania studiów. cyt ze strony rekrutacji, czyli będzie osobna rekrutacja, ale musisz wcześniej ubiegać się o miejsce na dziennych.
Gościu
Posty: 15
Rejestracja: 1 lip 2008, o 10:31

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Gościu »

Wiem, że w Zabrzu, a co za tym idzie, pewnie też w Katowicach nie przenoszą za dobrą średnią. Trzeba pisać mature.
Nie wiem jak wy, ale ja mysle ze uczenie sie do matury i studiowanie pierwszego roku medycyny graniczy z absurdem.
lalalalalaa

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: lalalalalaa »

No wlasnie ja tez tak uwazam, dlatego pomyslalam ze lepiej isc na platne i sie uczyc zeby miec ta srednia, ale w takim wypadku to nie ma zbytniego sensu.
Gościu
Posty: 15
Rejestracja: 1 lip 2008, o 10:31

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Gościu »

To wie ktoś jak to jest z tymi opłatami za niestacjonarne? czy zmieniają sie z roku na rok, czy może stawka z jaką sie zaczyna obowiązuje przez całe 6 lat?
gosiaczek;)
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2008, o 08:54

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: gosiaczek;) »

Stawka obowiązuje przez 5 lat szósty rok gratis, o ile można to gratisem nazwać płacąc co roku po 20 tysiaków
kenyia
Posty: 94
Rejestracja: 15 cze 2008, o 01:12

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: kenyia »

Nie słyszałam, żeby w Katowicach był gratisowy 6 rok
gosiaczek;)
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2008, o 08:54

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: gosiaczek;) »

Być może na innej uczelni Nie bij!
kenyia
Posty: 94
Rejestracja: 15 cze 2008, o 01:12

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: kenyia »

Jedynie co mogę Ci zrobić to pogratulować Kraka i życzyć miłego studiowania

Jakieś tam uczelnie mają gratisowy 6 rok, nawet są osobne grupy dla płatnych i podobno lepiej ich traktują . W Kato mieszają z dziennymi.
gosiaczek;)
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2008, o 08:54

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: gosiaczek;) »

Dziękuję no faktycznie masz rację.tak po prostu kiedyś czytałam o tych cenach i natrafiłam na tą informację.być może było to właśnie w Krakowie.
jakostakos

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: jakostakos »

siemanko jak myslicie 120 ptk wystarczy na platne ?
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: medycyna niestacjonarna

Post autor: Batha »

głupie pytanie. co Ci da nasze myślenie?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości