medycyna niestacjonarne

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
invaincue
Posty: 38
Rejestracja: 12 maja 2011, o 12:27

Re: medycyna niestacjonarne

Post autor: invaincue »

kurczę, punkt pod kreską. myślicie, że jest szansa?
MAJKA91
Posty: 49
Rejestracja: 30 maja 2011, o 08:33

Re: medycyna niestacjonarne

Post autor: MAJKA91 »

Dostałam się:)
Jutro czeka mnie wpłacanie kasy na konto,a w środę jadę dostarczyć dokumenty:)
invaincue
Posty: 38
Rejestracja: 12 maja 2011, o 12:27

Re: medycyna niestacjonarne

Post autor: invaincue »

MAJKA91, gratuluję! ja czekam na piątek, mam nadzieję, że widzimy się w październiku
Awatar użytkownika
Wanna
Posty: 341
Rejestracja: 10 sie 2010, o 01:04

Re: medycyna niestacjonarne

Post autor: Wanna »

MAJKA91, gratulacje
invaincue, trzymam kciuki!
Do zobaczenia na BHP, dziewczyny
MAJKA91
Posty: 49
Rejestracja: 30 maja 2011, o 08:33

Re: medycyna niestacjonarne

Post autor: MAJKA91 »

Dzięki dziewczyny:)
Cieszę się bardzo,ale teraz znowu zaczynają się obawy czy wszystko uda mi się załatwić pozytywnieP Boję się,że czegoś nie doniosę,ale ,że z wpłatą na pierwszy semestr będzie coś nie takP

I do zobaczenia na zajęciach)
invaincue
Posty: 38
Rejestracja: 12 maja 2011, o 12:27

Re: medycyna niestacjonarne

Post autor: invaincue »

obyśmy się spotkały. mam teraz schizę, że wszyscy złożą dokumenty i będę musiała zostać na fizjoterapii. a tak mi się marzy stoma! ja chyba zeświruję do piątku.

Wanna, fajnie byłoby mieć rówieśniczkę na roku .
MAJKA91
Posty: 49
Rejestracja: 30 maja 2011, o 08:33

Re: medycyna niestacjonarne

Post autor: MAJKA91 »

Spotkamy się wszystkie!:)
A po zajęciach BHP może mała kawa,co?)
[macie fb? P)
Awatar użytkownika
Wanna
Posty: 341
Rejestracja: 10 sie 2010, o 01:04

Re: medycyna niestacjonarne

Post autor: Wanna »

invaincue, faktycznie raźniej z kimś w swoim wieku
MAJKA91, jestem zdecydowanie za kawą Nie sądziłam, że to kiedyś powiem, ale czekam na zakończenie wakacji.
[ja mam!]
Awatar użytkownika
OlgaB
Posty: 523
Rejestracja: 1 lip 2010, o 18:31

Re: medycyna niestacjonarne

Post autor: OlgaB »

Wanna, a ja już odkryłam Twój profil poznałam Cię po zdjęciu,które kiedyś miałaś na forum
Camillianna
Posty: 25
Rejestracja: 20 sie 2009, o 19:08

Re: medycyna niestacjonarne

Post autor: Camillianna »

Gratulacje MAJKA91! Wiedziałam, że się dostaniesz A ja i invaincue musimy jeszcze czekać. chyba zwariuję do piątku Ja też piszę się z Wami na kawę btw Mam pytanie: macie już dla siebie jakieś lokum we Wrocku? Bo ja jestem w trakcie poszukiwań i może łatwiej byłoby coś razem znaleźć
invaincue
Posty: 38
Rejestracja: 12 maja 2011, o 12:27

Re: medycyna niestacjonarne

Post autor: invaincue »

oczywiście na kawę jestem chętna i na potencjalne integracje wszelkiej maści także. powiem Wam, że faktycznie te wakacje mogłyby szybciej mijać, bo powoli zaczynam się nudzić. Zapewne zmienię zdanie w pierwszych dniach października, gdy będę musiała wstawać o 6 rano .

fb mam, ale mało zagospodarowane .

Camillianna, ja dziś od 14 przez półtorej godziny odświeżałam stronę co minutę, a w piątek powtórka z rozrywki eh (, rekrutacja mnie zabija, ale jak się tak napisało maturę, to trzeba teraz pocierpieć. Ja już swoje lokum mam, bo mieszkam we wro od roku, ale jakby co- polecam szukać mieszkania na osiedlu Gaj, bardzo przyjemne i sporo osób z medycznej wybiera to miejsce
Camillianna
Posty: 25
Rejestracja: 20 sie 2009, o 19:08

Re: medycyna niestacjonarne

Post autor: Camillianna »

dzięki za podpowiedź invaincue bo Wrocław jest mi zupełnie nieznany
MAJKA91
Posty: 49
Rejestracja: 30 maja 2011, o 08:33

Re: medycyna niestacjonarne

Post autor: MAJKA91 »

Hmmm mam(albo mi się wydajeP) problem.dzisiaj weszłam sobie na swoje konto i jak sprawdzałam dane osobowe to przy szkole średniej wyskoczyło mi Proszę uzupełnić bieżącą zakładkę przed przejściem do kolejnej co uniemożliwia mi przejście do zakładki ze zdjęciemnie wiem dlaczego tak się stało skoro wszystko mam uzupełnione i nie mam ani jednego pustego pola,a dane się zgadzają
Boję się teraz pójść do banku i wpłacić im kase za moje studia bo nie wiem czy przy składaniu dokumentów czegoś mi nie zarzucą(złe dane lub coś podobnego)
Mieliście kiedyś takie problem?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości