[Link] Medycyna - progi punktowe 2007

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: Medycyna Lwów »

Ann pisze:Ciekawie jakie będą pierwsze progi na lekarskim w Wawie 270?
nie zdziwiłbym się -bo na ich gronie ludzie piszą o swoich bardzo wysokich wynikach. Zobaczymy.
rozkminiacz I. pisze:kaamil, nie sadze zeby az o 30pkt spadlo.ale dzieki za mile slowo]
a ja ci mówię - i teraz bedzie walka nerwów i wyczekiwanie, bo począwszy od jutra a już zwłaszcza po rekrutacji na CMUJ i W warszawie wiele osób po rezygnuje i sie przesunie. Rok temu było tak samo.
Ms.Smith
Posty: 34
Rejestracja: 21 cze 2007, o 08:35

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: Ms.Smith »

Katowice- lek- 245
ciisza

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: ciisza »

No ja teŻ juŻ siępoŻegnałam z Wrocławiem. dla mnie to jest tak tragiczne, Że aŻ się śmieję

I myślę, Żę teraz moŻe się wybiję na jakąs biotenologię albo chemię i za rok poprawka.
Nie załamujcie się szkoda nerwów -)
rozkminiacz I.
Posty: 37
Rejestracja: 24 maja 2007, o 17:36

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: rozkminiacz I. »

Kaamil pisze:
Ann pisze:Ciekawie jakie będą pierwsze progi na lekarskim w Wawie 270?
nie zdziwiłbym się -bo na ich gronie ludzie piszą o swoich bardzo wysokich wynikach. Zobaczymy.
rozkminiacz I. pisze:kaamil, nie sadze zeby az o 30pkt spadlo.ale dzieki za mile slowo]
a ja ci mówię - i teraz bedzie walka nerwów i wyczekiwanie, bo począwszy od jutra a już zwłaszcza po rekrutacji na CMUJ i W warszawie wiele osób po rezygnuje i sie przesunie. Rok temu było tak samo.
hmm tak samo? wroclaw z 214pkt na 198pkt to jest roznica: 16pkt
wawa z 224 na 214 wiec roznica: 10pkt
cm uj z 228 na 211 podajze wiec roznica: 17pkt
SLAM z 200 na 187 wiec roznica: 13pkt
dlaczego sadzisz ze progi spadna o 30pkt? :O moim zdaniem to niemoziwe tym bardziej ze wszedzie sa wysokie progi, co innego gdyby we wroclawiu bylo 249 a w katowicach 228, ale wszedzie sa podobne progi. nie sadze aby progi spadly wiecej niz max. 20pkt.
safa_tt

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: safa_tt »

bydgoszcz 244
Macio

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: Macio »

straszne :/
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: Medycyna Lwów »

wawa z 224 na 214 wiec roznica: 10pkt
cm uj z 228 na 211 podajze wiec roznica: 17pkt
błąd pewnie z szybkości: 1 próg w warszawie 236 pkt, w Krakowie 234 pkt. No ale o 20 pkt widać sie pozmniejszał.
Szczerze sam jestem bardzo zdziwiony zwłaszcza taką Bydgoszczą. No cóż ja wole widzieć już progi końcowe i dopiero wtedy coś określać.
ollciaq
Posty: 282
Rejestracja: 5 lip 2007, o 19:13

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: ollciaq »

ja nie wiem . to jakis dżołk. Myslalam ze progi skoczą o 10, 15 punktow, ale nie aż tyle. :O
U¿ytkownik :)

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: U¿ytkownik :) »

hmm, ktoś tu pisze Że moŻna sie na biologie zapisać itp. ale badzmy szczerzy wiekszosc ludzi ktorzy chca isc na AM naprawde tego chcatak samo jak niektorzy chca isc na biologie.i zabieranie im miejsc po to zeby przeczekac rok jest troche .hm, nie fair ? :?:

no chyba ze ktos probuje n-ty raz z rzeduale jak sie za pierwszym razem nie dostanie to tragedii nie ma.przynajmniej wg mnie
ollciaq
Posty: 282
Rejestracja: 5 lip 2007, o 19:13

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: ollciaq »

też jestem takiego zdania. Mnie interesuje tylko stomatologia. Boję się trochę że mogę się nie załapać do Szczecina (223 pkt . mieszane uczucia), ale nie wezmę czegoś w zamian. Będę robić to o czym marzę i nic po za tym ]
ja tez

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: ja tez »

tez sie pozegnalem.jakie plany macie? Ci ktorzy marzyli o medycynie ale nic z tego? przeczekacie gdzies rok czy zmiana zawodu? eh :( progi opadna, ale nie az tak bardzo, wiec ja nie mam szans z moim 200 pare punktow.
ollciaq
Posty: 282
Rejestracja: 5 lip 2007, o 19:13

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: ollciaq »

na razie nie składam broni. czekam do końca. W najgorszym wypadku pojadę do Anglii pracować i szkolić język ] a potem nowe podejście. ale to najbardziej pesymistyczna wersja ]
Gosia

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: Gosia »

Mam wielką prośbę: czy ktoś wie jaki jest próg na AM w Białymstoku na kierunku lekarskim?

Nie mogę otworzyć wyników na tamtejszej akademii. Cały czas otrzymuje wiadomość o błędzie serwera.

Z góry dziękuję i pozdrawiam!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości