[Link] Medycyna - progi punktowe 2007

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Gumiś88
Posty: 391
Rejestracja: 6 lip 2007, o 20:04

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: Gumiś88 »

białystok 244.


Jak myślicie do ilu może spaśc ostateczna pkt ? Wiem że Lublin w zeszłym roku stanął ostatecznie na ok 189pkt , Katowice też ok 190 . Progi są dużo wyższe niż rok temu?


A no i nieorientujecie się , jeżeli niedostałem się w pierwszym toku to musze coś wysyłac, rejestrowac sie itd . żeby mnie uwzględnili w następnych? ? ?
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: Medycyna Lwów »

A no i nieorientujecie się , jeżeli niedostałem się w pierwszym toku to musze coś wysyłac, rejestrowac sie itd . żeby mnie uwzględnili w następnych? ? ?
musisz tylko czekac - ludzie beda sie przenosić i sie zwolnią miejsca
Awatar użytkownika
agatha_89
Posty: 416
Rejestracja: 12 maja 2007, o 15:13

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: agatha_89 »

Jakie były progi punktowe na Akdemii medycznej w Poznaniu ? Na lekarskim i na fizjoterapie ? Jest albo będzie to gdzies upublikowane w internecie? Jaesli tak to gdzie i kiedy ?
Kuba

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: Kuba »

dostałem sie na stome na ślam :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:
kuba

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: kuba »

w zeszłym roku pierwszy próg na lekarski i stome na ślamie to 210, w tym kolejno 243 i 245. Sami policzcie ile moze spaść
Kajkosz
Posty: 45
Rejestracja: 5 lip 2007, o 14:49

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: Kajkosz »

Gumi&#x15B88 pisze:A no i nieorientujecie się , jeżeli niedostałem się w pierwszym toku to musze coś wysyłac, rejestrowac sie itd . żeby mnie uwzględnili w następnych? ? ?
We Wrocławiu musisz złożyć podanie (a raczej wypełnić taki mały druczek u pań w dziekanacie), żeby zostać uwzględnionym w rekrutacji z listy rezerwowych/nieprzyjętych.
gostek

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: gostek »

wkleje sie pod ten temat. wie ktos jak wyglada oplata za studia we wroclawiu? tzn. z reguly na uczelniach jest oplata za semestr.a we wroclaiwu jest tylko cena 20.000 zl za caly rok i nie wiem czy jak ktos na platne idzie, to placi z gory za caly rok czy 10.000 za peirwszy semestr? ktos sie orientuje?
Awatar użytkownika
Savok
Posty: 2903
Rejestracja: 15 gru 2006, o 21:46

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: Savok »

Zawsze mozna skladac podanie z prosba o rozlozenie oplaty na raty na 2 semestry albo na 4 raty. To, czy pozwola zalezy od dobrej woli dziekanatu. Na 1 roku zazwyczaj pozwalaja, pozniej to zalezy od ilosci poprawek, repet i oglnego poziomu studenta. No i ukladow z dziekanatem, pani z dziekanatu jest bogiem.
gostek

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: gostek »

nawet na 4 raty!? wielkie dzieki:} dowiem sie o co cho:D
szylnia

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: szylnia »

Szczerze odradzam wszystkim którzy wybrali jako kierunek awaryjny biotechnologie z zamiarem poprawiania za rok matury, na biotechnologi jest co innego,nie bedziecie miec czasu zeby zajrzec do operona czy innej ksiazki, tam jest taki sam nawał nauki jak na farmie czy analityce. Radze wybrac chemie albo biologie ew fize :) Naprawdę, sama tak skonczyłam i załuje !
Kajkosz
Posty: 45
Rejestracja: 5 lip 2007, o 14:49

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: Kajkosz »

szylnia pisze:tam jest taki sam nawał nauki
Jak szedłem do LO to tez mnie ostrzegali, ze będzie tyle nauki i tak dalej. A 3 latka szybko zleciały i gdybym powiedział, że się uczyłem to w pierwszym rzędzie wyśmialiby mnie rodzice Wiem, że studia to całkiem inny poziom, ale nawet na lekarskich studenci znajdują czas na życie i imprezy i (jeśli ktoś lubi) lenistwo
rozkminiacz I.
Posty: 37
Rejestracja: 24 maja 2007, o 17:36

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: rozkminiacz I. »

kto to powiedzial ze z 211pkt sie do wrocka dostane? NO KTO!?!?!?!?!?! przyznaj sie
_joanka_
Posty: 14
Rejestracja: 30 cze 2007, o 22:19

Re: Medycyna - progi punktowe 2007

Post autor: _joanka_ »

rozkminiacz I. pisze:kto to powiedzial ze z 211pkt sie do wrocka dostane? NO KTO!?!?!?!?!?! przyznaj sie

To chyba ja byłam, sorry, pomyliłam się, ale i mnie poraził tegoroczny próg. Ale z drugiej strony jestem przekonana, że próg jeszcze spadnie, może nie o 40 punktów, ale o dwadzieścia parę to spokojnie. Z resztą nie wiem, prognozy nie idą mi najlepiej


Cieszę się, że się dostałam, ale naprawdę szkoda mi było osób które z wynikiem 230 -240 odchodziły od tablicy ze smutkiem.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 69 gości