Medycyna w Olsztynie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
kamylka0490
Posty: 43
Rejestracja: 22 kwie 2009, o 16:11

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: kamylka0490 »

Szczciarz Gratuluj?
Jak si? podoba stolica mego województwa?gt
Margola
Posty: 34
Rejestracja: 16 lip 2009, o 11:48

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Margola »

A ja dzisiaj raniutko zawioz?am papiery do Bydgoszczy, jutro maj? by? wyniki, jak si? dostan?, to zwolni? miejsce w Olsztynie:)
souljah
Posty: 107
Rejestracja: 25 mar 2009, o 16:45

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: souljah »

Je?li tylko moja luba si? dostanie na weterynari? [a jest 30 na li?cie rezerwowej] to od pa?dziernika studiuj? w Olsztynie na WNM Papiery jutro kurierem.
kamylka0490
Posty: 43
Rejestracja: 22 kwie 2009, o 16:11

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: kamylka0490 »

Te? papiery wys?a?am do Bydgoszczy, ale raczej tak na wszelki wypadek wol? Olsztyn.
maturzysta19
Posty: 57
Rejestracja: 12 lip 2009, o 13:34

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: maturzysta19 »

dziewczyny, idzcie do bydgoszczy, wasze bycie tam to moje byc w olku, jesli macie mozliwosc wybory wybierzcie wlasciwie, ja zlozylem tylko do olsztyna
kamylka0490
Posty: 43
Rejestracja: 22 kwie 2009, o 16:11

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: kamylka0490 »

Bydgoszcz jest niestety za daleko jak na moje mo?liwo?ci, z?o?y?am tam na wszelki wypadek jak napisa?am, i mimo wszystko wybra?abym Olsztyn.
fetyszystka
Posty: 120
Rejestracja: 8 lip 2009, o 07:51

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: fetyszystka »

gdzie wy macie w ogole listy olsztynskie? poprosze link.
maturzysta19
Posty: 57
Rejestracja: 12 lip 2009, o 13:34

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: maturzysta19 »

nie ma takich list, wszystko jest indywidualnie na kontach!

[ Dodano: |21 Lip 2009|, o 08:26 ]
witam, kto dzis zadzwoni po 14 zapytac w dziekanacie ile osob zlozylo juz papiery ?
ja moge zadzwonic zza granicy i bedzie mnie to kosztowalo 3 zl za kazda minute, wiec moze komus zalezy na moich oszczednosciach i zrobi to za 0,60 zl. ?
pozdrawiam
Pepik
Posty: 111
Rejestracja: 15 lip 2009, o 20:06

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Pepik »

dzwoni?em i powiedziano mi ze nie moga takich informacji podawac
maturzysta19
Posty: 57
Rejestracja: 12 lip 2009, o 13:34

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: maturzysta19 »

olsztyn znaczy tajne przez poufne.tam nikt o niczym nie moze wiedziec, zauwazyliscie ? chyba ich troche pogielo i zeschizowalo
popadli w jakas psychoze, zeby sami kandydaci nic nie wiedzili to jest poprostu masakra i ciekawe czy swoja droga pracownicy zachowuja taka wstrzemiezliwosc i sa tacy asertywni w udzielnaiu inforamcji swojemu najblizszemu otoczeniu!
agathy
Posty: 39
Rejestracja: 9 cze 2009, o 08:59

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: agathy »

Z tego co tu widz?, to wi?kszo z was ma ju? miejsce na medycynie w jakim? mie?cie- oj zazdroszcz? wam i gratuluje przy okazji Nawet maturzysta19,nasz najwi?kszy pesymista chyba nie musi si? martwi? o przyj?cie z jego wynikiem
A swoj? drog? to mogliby poda? czy du?o ludzi donios?o dokumenty- mo?e wtedy zaczabym by? realistk?
souljah, to pewnie b?dziesz studiowa? w Olsztynie bo Twoja dziewczyna wysoko na li?cie
A ja jako, ?e jestem w najgorszej syt z was to macie litanie za mnie odmówi? tak na serio to sobie spokojnie czekam na ostatnie listy Pozdrawiam!
souljah
Posty: 107
Rejestracja: 25 mar 2009, o 16:45

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: souljah »

Je?li tak b?dzie to zwolni? jedno miejsce w Lublinie na lekarskim Mam pytanie do starszych kolegów. Jakie przedmioty mieli?cie na pierwszym roku?
maturzysta19
Posty: 57
Rejestracja: 12 lip 2009, o 13:34

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: maturzysta19 »

o nie kolega.-takie wiadomosci to na pw, tutaj jest miejsce dla zeschizowanych kandydatow, studenci kierunku lekarskiego maja swoje forum
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości