Medycyna w Olsztynie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Margola
Posty: 34
Rejestracja: 16 lip 2009, o 11:48

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Margola »

Mam 237 i jestem zakwalifikowana By?am 123 na li?cie
Poniewa? Bydzia by?a pierwsza co mnie chcia?a, wi?c zwalniam miejsce i odstepuj? dla maturzysty 19, bo jemu si? nale?y to miejsce w Olsztynie Trzymam kciuki na za tydzie?
maturzysta19
Posty: 57
Rejestracja: 12 lip 2009, o 13:34

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: maturzysta19 »

dziekuje bardzo za uznanie na pewno miejsce sie przyda jesli jestes z Olsztyna lub okolic to stawiam browara jesli mnie zechca, a co. najwyzej zbankrutuje ale trzeba to bedzie opic
costa
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2009, o 09:52

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: costa »

kto mial 236? i jaka pozycje na liscie?
agathy
Posty: 39
Rejestracja: 9 cze 2009, o 08:59

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: agathy »

Margola pisze:Mam 237 i jestem zakwalifikowana By?am 123 na li?cie
Hmm zastanawia mnie czy naprawd? tak du?o osób zapisa?o si? po pierwszej li?cie czyli na rezerwowej by?a? na 43miejscu a próg teraz tylko o 1 pkt ni?ej, wi?c co 30osób dostarczy?o dokumenty?! Bo mnie to najbardziej interesuje ile po pierwszej li?cie dostarczy?o dokumentów.

maturzysta19, kolejna lista ju? b?dzie Twoja kamylka0490, no i oczywi?cie Twoja te?

A ja czekam
maturzysta19
Posty: 57
Rejestracja: 12 lip 2009, o 13:34

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: maturzysta19 »

niestety z ta rekrutacja, jeszcze w dodatku olsztynska, nigdy nic nie wiadomo.dopoki nie ma sie czarno czy tam zielono na bialym kandydat zakwalifikowany to pozostaje jeszcze w ogormnej niepewnosci i tym bardziej sie boje,ze moge utkwic gdzies pod kreska.
Margola
Posty: 34
Rejestracja: 16 lip 2009, o 11:48

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Margola »

maturzysta19 pisze:dziekuje bardzo za uznanie na pewno miejsce sie przyda jesli jestes z Olsztyna lub okolic to stawiam browara jesli mnie zechca, a co. najwyzej zbankrutuje ale trzeba to bedzie opic

Dostaniesz si? na pewno, licz? na ciebie A na browarka na pewno wyskoczymy, jestem z okolic Olsztyna
kamylka0490
Posty: 43
Rejestracja: 22 kwie 2009, o 16:11

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: kamylka0490 »

Bardzo chcia?am i do Olsztyna, to by? mój priorytet, ale czekanie jeszcze jednego tygodnia na w?tpliwe przyjecie mi si? nie podoba, i nie chce mi si?.
Skoro przyj?li mnie w Bydgoszczy,a z Olsztynem s? problemy - postanowi?am przemy?le? spraw?, i rezygnuje z UWM-u. Je?li mnie przyjm? - nie skorzystam, pozostawi? Wam miejsce

W Bydzi studia mam pewne, stancja ju? zaklepana, i do tego doborowe towarzystwo w postaci Margoli i przyjació?ki z liceum Dzi?ki temu mog? ju? zacz cieszy? si? wakacjami
Dlatego te? - powodzenia wszystkim studiuj?cym w Olsztynie
maturzysta19
Posty: 57
Rejestracja: 12 lip 2009, o 13:34

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: maturzysta19 »

ma ktos info ile osob zaklepalo sobie miejsce? czy dzwonic do dziekanatu bo z tego co pamietam to chyba pracuja do 15
luksio
Posty: 183
Rejestracja: 6 maja 2009, o 14:53

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: luksio »

chyba ktos musialby zadzownic. pytanie tylko, czy udziela takiej informacji.
ppa90
Posty: 41
Rejestracja: 16 mar 2008, o 21:45

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: ppa90 »

ZAdzwo? jak mo?esz Nigdzie nie ma takich informacji , a powinny by? . Sam ciekawy jestem ile osób papiery z?ozy?o
luksio
Posty: 183
Rejestracja: 6 maja 2009, o 14:53

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: luksio »

troche glupio, ze nie podali zadnych list
maturzysta19
Posty: 57
Rejestracja: 12 lip 2009, o 13:34

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: maturzysta19 »

Pani powiedziala,ze okolo polowy., tylko ze wg moich obliczen potwierdzilo chec studiowania ponizej 30 osob, moze to dla pani OKOLO polowa? kto wie
luksio
Posty: 183
Rejestracja: 6 maja 2009, o 14:53

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: luksio »

wszystko mozliwe, to co powinno byc polowa nie zawsze nia jest
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość