Medycyna w Olsztynie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Padre Morf »

plan jest póki co pora?k? (zw?aszcza wyk?ady zintegrowane i zakres godzinowy niektórych przedmiotów).
karinia
Posty: 165
Rejestracja: 12 maja 2008, o 11:29

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: karinia »

do kiedy mo?na z?o?y? papiery do Olsztyna?
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Khayman00 »

do 11 lipca, bylo wczesniej.
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Biochejter »

Morfeusz pisze:plan jest póki co pora?k? (zw?aszcza wyk?ady zintegrowane i zakres godzinowy niektórych przedmiotów).
Morfeusz, zdaje sie ?e zakres godzinowy jest taki sam w ca?ej Polsce na uczelniach medycznych, ustalony odgórnie przez ministerstwo i Olsztyn nie ma na to wp?ywu. Zaraz sprawdze inne uczelnie, bo Lublin ma taki sam
Gumiś88
Posty: 391
Rejestracja: 6 lip 2007, o 20:04

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Gumiś88 »

wszystko miodzio stronke tego Wydzia?u Nauk Medycznych widze ale gdzie jest odno?nik do rekrutacji internetowej ?
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Khayman00 »

na tej stronie nie ma, musisz wejsc na glowna strone UWM i tam jest dopiero, taki klops rekrutacyjny
Gumiś88
Posty: 391
Rejestracja: 6 lip 2007, o 20:04

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Gumiś88 »

no ?adnie przesada ju? to znalaz?em ale narazie nieloguje si? tam, wogóle ma kto? z Was tu ludzi sie tam zamiar pchac
Awatar użytkownika
Khayman00
Posty: 525
Rejestracja: 6 cze 2008, o 23:40

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Khayman00 »

Kto wie, moze znajd? si? odwa?ni Tzw. króliki do?wiadczalne w koncu jakies zawsze si? znajd?
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

[Link] Medycyna w Olsztynie

Post autor: Batha »

jakub89
Posty: 59
Rejestracja: 6 maja 2008, o 17:16

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: jakub89 »

Ja tam próbuj?. Licze na ?ud szczcia ?eby tam si? dosta? bo cznie dosta?em 175% z tych 3 przedmiotów. A jak si? nie dostane to poprawiam mature i sk?adam za rok papiery na medycyne. Tak?e nie ma czym si? przejmowa?, to samo mówi mi moja rodzina.
PS. U mnie w szkole matury posz?y bardzo s?abo szczególnie z biologii. Z mojej klasy obla?y 2 osoby( w?nie z biologii) a ponad 70% machne?y 3 mo?e 4 osoby
biedronka!
Posty: 546
Rejestracja: 26 maja 2008, o 11:24

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: biedronka! »

ja zastanawiam sie tez nad olsztynem ale strasznie zniecheca mnie fakt ze bedziemy krolikami doswiadczalnymi .
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: Padre Morf »

Biochemister pisze:Morfeusz, zdaje sie ?e zakres godzinowy jest taki sam w ca?ej Polsce na uczelniach medycznych, ustalony odgórnie przez ministerstwo i Olsztyn nie ma na to wp?ywu. Zaraz sprawdze inne uczelnie, bo Lublin ma taki sam
Biochemister chodzi mi g?ównie o te tzw. wyk?ady zintegrowane. Wyk?ady z fizjologii s? na 1 roku a ?wiczenia i seminaria na 2. Przesuni?cie czci godzin z wyk?adów na seminaria te? nie wydaje mi sie czym? wskazanym (widz? to po do?wiadczeniach warszawsko-bia?ostockich) ale my?l?, ze jest to podyktowane brakiem wyk?adowców. Niektóre przedmioty kliniczne te? s? przydzielone dziwnie: ortopy na IV roku, ginekologia rozci?gni?ta na 3 lata itd.
sahara_reindeer
Posty: 96
Rejestracja: 12 maja 2008, o 16:33

Re: Medycyna w Olsztynie

Post autor: sahara_reindeer »

No tak, wszystko rozumiem. Tylko ?e dla osób, które straci?y nadziej? na dostanie si? na inne AMy/UMEDy, Olsztyn jest ostatni? desk? ratunku i nie b?d? patrzy?y na plany zaj itp. Przem?cz? si? jeden rok i potem b?d? próbowa?y si? przenie. Chocia? nie zdziwi?bym si?, gdyby UMED w ?odzi, Warszawie czy Poznaniu odmówi? przyj?cia studenta z I roku lekarskiego w Olsztynie.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 3 gości