Medycyna w Polsce czy UK

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Jaenek
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2020, o 12:23

Medycyna w Polsce czy UK

Post autor: Jaenek »

Jestem tegorocznym maturzystą (IB), aplikowałem na medycynę w Anglii, jednak nie zostałem przyjęty i została mi zaproponowana alternatywny kierunek Biomedical science, który umożliwia potem aplikowanie na graduate entry medicine. Nie wiem czy jest to warte zachodu, i czy nie lepiej studiować w Polsce, a potem podejmować ewentualne decyzje o pozostaniu lub wyjeździe. Czy poziom system kształcenia na polskich uczelniach jest naprawdę aż tak przestarzały jak wszyscy go pokazują. Czy w Anglii jest aż tak lepiej? W końcu polscy lekarze z powodzeniem ( z tego co się orientuje) znajdują pracę w zachodnich służbach zdrowia.
medita
Posty: 6
Rejestracja: 10 gru 2019, o 10:21

Re: Medycyna w Polsce czy UK

Post autor: medita »

A myslales o IMAT we Wloszech? (medycyna w jezyku angielskim)
PM_YOUR_PLANT_PHOTO
Posty: 102
Rejestracja: 17 wrz 2018, o 20:04

Re: Medycyna w Polsce czy UK

Post autor: PM_YOUR_PLANT_PHOTO »

Jaenek pisze:
12 kwie 2020, o 12:24
Czy w Anglii jest aż tak lepiej? W końcu polscy lekarze z powodzeniem ( z tego co się orientuje) znajdują pracę w zachodnich służbach zdrowia.
Zobacz, jak traktuje sie tutaj lekarzy i wyciagnij wnioski. Ja, jak tylko dostane PWZ, wyjezdzam stad, bo jest zle, a znajac zycie bedzie jeszcze gorzej.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości