Medycyna w Rzeszowie, Kielcach i Zielonej Górze

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.

Gdybyś miał/-a taką możliwość poszedłbyś/poszłabyś na medycyne do Rzeszowa/Kielc/Zielonej Góry?

Tak
169
62%
Nie
103
38%
 
Liczba głosów: 272

Bighorn
Posty: 38
Rejestracja: 10 lut 2015, o 22:34

Re: Medycyna w Rzeszowie, Kielcach i Zielonej Górze

Post autor: Bighorn »

Fajnie sie wrzuca czyjes zdjecia co Blathmac? Poprosil bym Cie abys wrzucil swoje ale pamietam jak plakales ze po dwoch tygodniach na tinderze masz zero dopasowan wiec dla dobra ogółu tego nie zrobie.
Nie pozdrawiam
Blathmac
Posty: 186
Rejestracja: 14 mar 2013, o 15:49

Re: Medycyna w Rzeszowie, Kielcach i Zielonej Górze

Post autor: Blathmac »

Ja to zdjęcie tylko przekleiłem z innego wątku. Trzyszcz sam je tutaj wstawił ^^
A co do Tindera, to nie przypominam sobie żadnego płaczu, wręcz przeciwnie, no ale konfabuluje się łatwo

Bighorn
Posty: 38
Rejestracja: 10 lut 2015, o 22:34

Re: Medycyna w Rzeszowie, Kielcach i Zielonej Górze

Post autor: Bighorn »

Najprościej to się oskarza o konfabulacje.
pyrkaryrka
Posty: 8
Rejestracja: 2 lut 2016, o 12:46

Re: Medycyna w Rzeszowie, Kielcach i Zielonej Górze

Post autor: pyrkaryrka »

Na co tu schodzi rozmowa hahahahah! Nie ma to jak argumentacja Tinderem, no chyba się ze śmiechu posikam.

Bighorn
Posty: 38
Rejestracja: 10 lut 2015, o 22:34

Re: Medycyna w Rzeszowie, Kielcach i Zielonej Górze

Post autor: Bighorn »

To sikaj. Ogólnie widać dość dobrze, że nie czaisz zbyt tego co napisałem no ale cóż.
w każdym calu.
pyrkaryrka
Posty: 8
Rejestracja: 2 lut 2016, o 12:46

Re: Medycyna w Rzeszowie, Kielcach i Zielonej Górze

Post autor: pyrkaryrka »

Serio szkoda gadać, nie ma to jak ludzie z argumentem ona ma ajfona jest głupia". Przeraża mnie to, że starsi ludzie są tak niedojrzali. W postach pisanych przez osoby niehejtujące nikt nikogo nie obraża. Już czekam na hejt, że piszę hejt, ajfon", lepszych przytyków wymyślić nie można

Argentum
Posty: 313
Rejestracja: 12 kwie 2013, o 18:25

Re: Medycyna w Rzeszowie, Kielcach i Zielonej Górze

Post autor: Argentum »

A jeśli ja piszę z komputera, to kim jestem?
persil1991
Posty: 1673
Rejestracja: 22 maja 2008, o 22:21

Re: Medycyna w Rzeszowie, Kielcach i Zielonej Górze

Post autor: persil1991 »

Pewnie zależy jaki komputer. Bo jak laptop z logiem jabłuszka, to.
Bighorn
Posty: 38
Rejestracja: 10 lut 2015, o 22:34

Re: Medycyna w Rzeszowie, Kielcach i Zielonej Górze

Post autor: Bighorn »

pyrkaryrka pisze:Serio szkoda gadać, nie ma to jak ludzie z argumentem ona ma ajfona jest głupia". Przeraża mnie to, że starsi ludzie są tak niedojrzali. W postach pisanych przez osoby niehejtujące nikt nikogo nie obraża. Już czekam na hejt, że piszę hejt, ajfon", lepszych przytyków wymyślić nie można

Dziwisz się, że ludzie się śmieją z użytkowników iPhone`ów?
Posiadanie tego syfu z jabłkiem jest doskonałym dowodem na bezmyślność właściciela, dlatego się do tego przyczepiam. No i w sumie swoją bezmyślność udowodniłaś już X razy w tym temacie więc posiadanie iphone`a to tylko miły dodatek.
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Medycyna w Rzeszowie, Kielcach i Zielonej Górze

Post autor: Piotrr »

a niby czemu to posiadanie iphonow jest dowodem na bezmyslnosc wlasciciela moze laskawie przytoczysz jakis sensowny argument?
I w ktorym momencie kolezanka pokazala niby to swoja bezmyslnosc? W bierzacej dyskusji chyba wszyscy jednak ciebie odbieraja jako strone ze zdecydowanymi zaburzeniami psychicznymi. Idz sie moze lepiej poucz do maturki bo jak tak bedziesz przesiadywał po internetach to jeszcze kilka podejsc cie czeka
W końcu lekarz
Trzyszcz
Posty: 886
Rejestracja: 2 sie 2011, o 11:33

Re: Medycyna w Rzeszowie, Kielcach i Zielonej Górze

Post autor: Trzyszcz »

pyrkaryrka, przypominam, że tekst o tinderze jest ripostą na tym poziomie co post, na który odpowiada ^^
Piotrr pisze:W bierzacej dyskusji chyba wszyscy jednak ciebie odbieraja jako strone ze zdecydowanymi zaburzeniami psychicznymi. Idz sie moze lepiej poucz do maturki bo jak tak bedziesz przesiadywał po internetach to jeszcze kilka podejsc cie czeka
1. Też mi argument- nieraz dyskutowałem z upośledzonymi maturzystami i wszyscy byli przeciwko z identycznym bólem dupy o słowa prawdy Jakoś nie przekonuje mnie argument, że było ich więcej
2. O [mod] ale z ciebie król życia, napisałeś dobrze mature i teraz możesz wszystkich kosić tym argumentem
Bighorn
Posty: 38
Rejestracja: 10 lut 2015, o 22:34

Re: Medycyna w Rzeszowie, Kielcach i Zielonej Górze

Post autor: Bighorn »

Piotrr pisze:W bierzacej dyskusji chyba wszyscy jednak ciebie odbieraja jako strone ze zdecydowanymi zaburzeniami psychicznymi.
No sorry, nic nie poradze na to, że są imbecylami których bolą słowa prawdy.
Piotrr pisze:a niby czemu to posiadanie iphonow jest dowodem na bezmyslnosc wlasciciela
Skoro zadałeś to pytanie to znaczy, że nie mam po co wypisywać tutaj dlaczego tak uważam bo i tak nie zrozumiesz, a nawet jeśli zdarzyłby się cud to i tak negowałbyś moje argumenty tylko po to, żeby nie przyznać mi racji.
Piotrr pisze:bo jak tak bedziesz przesiadywał po internetach to jeszcze kilka podejsc cie czeka
Wezme to sobie do serca bo wiem, że w kwestii kilku podejść do matury masz spore doświadczenie.
Piotrr pisze: I w ktorym momencie kolezanka pokazala niby to swoja bezmyslnosc?
Nawet nie chce mi się tego tutaj wypisywać bo to by zajęło sporo czasu.
ps nie ma sensu sie tak podlizywać bo i tak nie zamoczysz
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: Medycyna w Rzeszowie, Kielcach i Zielonej Górze

Post autor: Piotrr »

tak dokładnie tak uważam, jestem królem życia i będę tym wszystkich kosił. Zdobyłeś +10 do zajebistości za rozgryzienie mnie
W końcu lekarz
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości