Medyczne szkoły policealne

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
rybkawanda
Posty: 1
Rejestracja: 22 sty 2014, o 07:21

Re: Medyczne szkoły policealne

Post autor: rybkawanda »

Hej ja ucze się w Novej w Katowicach na kierunku opiekun medyczny. Bardzo sobie chwalę mój wybór. Ta szkoła to pełen profesjonalizm.
novacerzeszow
Posty: 2
Rejestracja: 4 lis 2016, o 14:26

Re: Medyczne szkoły policealne

Post autor: novacerzeszow »

Nabór jesienny nadal trwa!

Ostatnie wolne miejsca czekają!


Zapraszamy do zapisu do Szkoły Nova Centrum Edukacyjne w Rzeszowie

Wybierz zawód, w którym będziesz spełniał się zawodowo!

Służymy pomocą od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 – 20.00 oraz w soboty: 9.00 – 15.00, ul. Kolejowa 1 (II piętro) w Rzeszowie oraz telefonicznie: 796 998 004.
novacerzeszow
Posty: 2
Rejestracja: 4 lis 2016, o 14:26

Re: Medyczne szkoły policealne

Post autor: novacerzeszow »

NABÓR WIOSNA 2017 JUŻ OTWARTY !
Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane nauką w Naszej Szkole do kontaktu z Sekretariatem NOVA Centrum Edukacyjne w celu poznania szczegółów kształcenia - telefonicznie pod numerem 796 998 004. A przede wszystkim do odwiedzania Nas osobiście – ul. Kolejowa 1 w Rzeszowie, II piętro. Służymy pomocą od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 - 20.00, oraz w soboty 9.00 - 15.00. Można nas również znaleźć na stronie internetowej.
Nie czekaj i zapisz się już dziś
O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń
Basia89
Posty: 12
Rejestracja: 22 gru 2016, o 14:30

Re: Medyczne szkoły policealne

Post autor: Basia89 »

Polecam szkołę medyczną w SUKCES EDUKACJI. Kończyłam tam dwa kierunki i jestem bardzo zadowolona. Polecam każdemu, kto jeszcze się zastanawia. Jak dla mnie nie ma lepszej szkoły
miki789
Posty: 4
Rejestracja: 2 sty 2019, o 14:46

Re: Medyczne szkoły policealne

Post autor: miki789 »

Ja jestem po studiach na kierunku technik elektroradiolog i rzeczywiście mogę polecić szkołę Collegium w Warszawie na ulicy Stawki. Jestem zadowolony z całego procesu nauki, nie miałem problemu z egzaminami i pracę też szybko udało się znaleźć.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości