Moje wątpliwości odnośnie zapisu do poprawy

Dodatkowe materiały przygotowujące do nauki celem poprawy matury z biologii. Pomoc w zrozumieniu zagadnień biologicznych.
katy94
Posty: 311
Rejestracja: 19 lip 2012, o 11:51

Moje wątpliwości odnośnie zapisu do poprawy

Post autor: katy94 »

Do kiedy można składać deklarację poprawy matury? gdzie ją składać?
Do kiesy można dopisywać przemioty (chodzi mi o to, że np. zdecyduję się poprawiać / zdawać jakieś przedmioty i je zadeklaruję ale po pewnym czasie np. będę chciała zdawać coś jeszcze innego to można to dopisać i jeśli tak to do kiedy?
Awatar użytkownika
dasia
Posty: 20
Rejestracja: 25 maja 2013, o 11:42

Re: Moje wątpliwości odnośnie zapisu do poprawy

Post autor: dasia »

deklarację wstępną z tego co pamiętam składa się do końca września do swojej szkoły średniej, jeśli chcesz wprowadzić do niej zmiany, to można to zrobić do końca stycznia/początku lutego, bo wtedy jest ostateczny termin składania deklaracji (dokładnie nie znam terminu na ten rok szkolny, bo nie wiem, czy już jest gdzieś do pobrania)
katy94
Posty: 311
Rejestracja: 19 lip 2012, o 11:51

Re: Moje wątpliwości odnośnie zapisu do poprawy

Post autor: katy94 »

dzięki
Awatar użytkownika
asia_asia
Posty: 201
Rejestracja: 29 cze 2013, o 13:01

Re: Moje wątpliwości odnośnie zapisu do poprawy

Post autor: asia_asia »

a jak się nie złoży do końca września deklaracji-nawet takiej wstępnej to można to jeszcze zrobić do lutego?
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: Moje wątpliwości odnośnie zapisu do poprawy

Post autor: szska »

asia_asia, osoby podwyższające wynik (pod warunkiem, że zdały obowiązkowe matury) nie muszą składać wstępnej deklaracji, ja składałam tą ostateczną w lutym.
Awatar użytkownika
asia_asia
Posty: 201
Rejestracja: 29 cze 2013, o 13:01

Re: Moje wątpliwości odnośnie zapisu do poprawy

Post autor: asia_asia »

szska, dziękuje za odpowiedź :)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości