Moje zdjęcia

Fotografia przyrodnicza w portalu biolog.pl czyli porady, pomoc, aparaty cyfrowe oraz Twoje zdjęcia przyrodnicze
Marta308
Posty: 8
Rejestracja: 12 sie 2008, o 12:52

Moje zdjęcia

Post autor: Marta308 »

1.jpg
2.jpg
3.jpg
Co o nich sądzicie ?
cahala

Re: Moje zdjęcia

Post autor: cahala »

Czym był zrobione te fotki? bo technicznie to leeeeeŻy.
WojtekB
Posty: 2241
Rejestracja: 31 sie 2007, o 08:17

Re: Moje zdjęcia

Post autor: WojtekB »

Wygląda jakby były zeskanowane
Szkoda, że ważka nie jest w całej okazałości
Marta308
Posty: 8
Rejestracja: 12 sie 2008, o 12:52

Re: Moje zdjęcia

Post autor: Marta308 »

One są zeskanowane, bo ja je sobie wydrukowałam, a na komputerze ich nie przechowywałam. Zrobione były aparatem cyfrowym Samsung S730.
cahala

Re: Moje zdjęcia

Post autor: cahala »

Na przyszłość proponuję nie ucinać niczego. Generalnie te kadry są strasznie ciasne, przydałoby się trochę przestrzeni
milka.1985
Posty: 332
Rejestracja: 23 lip 2008, o 11:41

Re: Moje zdjęcia

Post autor: milka.1985 »

robią wrażenie jakby były robionena szybko", i jakby było mało miejsca
Marta308
Posty: 8
Rejestracja: 12 sie 2008, o 12:52

Re: Moje zdjęcia

Post autor: Marta308 »

Uświadomiliście mi, że kompletnie się na tym nie znam. Ciekawa jestem co byście powiedzieli na moje inne zdjęcia, bo moim zdaniem te są dobre, a na pewno moje najlepsze, ale ja jak napisałam się na tym nie znam. Cóż fotografia jest moją pasją i sprawia mi dużo radości i jestem zadowolona ze swoich zdjęć, a to chyba najważniejsze. Doceniam rady ekspertów i nigdy więcej nie podziele się moimi zdjęciami, bo jak widać nie ma się czym chwalić.
cahala

Re: Moje zdjęcia

Post autor: cahala »

Warto podzielić się zdjęciami właśnie po to aby uzyskać opinię i pomoc osób, które znają się na tym trochę lepiej. Wiadomo, Że najwaŻniejsze aby zdjęcia podobały się temu kto je robi ale gdy podobają się zarówno autorowi jak i komuśz zewnątrz radość jest większa. Robiąc zdjęcia warto pomyśleć o tym, Żeby się rozwijać i próbować eliminować sprawy o których ktoś kiedyś wypowiedział się negatywnie. Ale najwaŻniejsze to nie zraŻać się i dalej cieszyć tym co się robi
Awatar użytkownika
Theos
Posty: 156
Rejestracja: 2 lut 2008, o 22:21

Re: Moje zdjęcia

Post autor: Theos »

Warto chyba zapytać jakiego aparatu używa, mnie się podobają ale racja są troszkę mgliste. Marta308, pamiętaj krytyka pomoże Ci wykryć błędy, chętnie zobaczył bym inne Twoje zdjęcia.
cahala

Re: Moje zdjęcia

Post autor: cahala »

Theos pisze:Warto chyba zapytać jakiego aparatu uŻywa, mnie się podobają ale racja są troszkę mgliste. Marta308, pamiętaj krytyka pomoŻe Ci wykryć błędy, chętnie zobaczył bym inne Twoje zdjęcia.
mglistość tak jak autorka powyŻej napisała jest spowodowana tym, Że zdjęcia zostały zeskanowane.

Ja teŻ chętnie zobaczyłabym inne zdjęcie - o ile to moŻliwe prosto z aparatu a nie zeskanowane bo wtedy są o wiele lepsze i mają ciekawszą barwę.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości