Mole i ich larwy w jedzonku dla szynszyli!!!

karol.karcio
Posty: 17
Rejestracja: 25 cze 2008, o 15:54

Mole i ich larwy w jedzonku dla szynszyli!!!

Post autor: karol.karcio »

Ja jak zawsze po południu trochę sianka na półeczkę no i karmy też troszeczkę, ale patrzę a tam z karmy wylatuje MOL więc wysypałem karmę na podstawek by sprawdzić czy jest tam jeszcze coś a tam larwa tego mola żeruje sobie na jedzonku moich pupili więc wyrzuciłem tą karmę, aby nic nie stało się szylkom. Myślałem, że to w domu się zalęgły, ale na następny dzień otwieram nową karmę (kupiłem z 1,5 tygodnia temu 4 opakowania Vitapol-u po 0,5kg (2kg)) przemieszałem tam w pudełku i patrze znowu jakaś larwa więc ją wyjąłem. (zmienię karmę!)
Powiedzcie czy jak się wyjmie te robale to szylką nie zagrozi to jedzonko, czy najlepiej je wyrzucić albo zanieść do sklepu zoologiczne i pokazać im z jakimprezencikiem sprzedają jedzonko szynszylom (przecież szynszyle to nie chinczyki żeby jadły jakieś robale , chociaż?)
Proszę szybko O D P O W I A D A J C I E !
Z góry WIELKIE DZIęKI.
milka.1985
Posty: 332
Rejestracja: 23 lip 2008, o 11:41

Re: Mole i ich larwy w jedzonku dla szynszyli!!!

Post autor: milka.1985 »

najlepiej zanieś sprzedawcy takie jedzenie - niech zareklamuje to producentowi podejrzewam, że nawet jak by taki szynszylek dostałniespodziankę to by jej nie zjadł, a jeżeli nawet to nic mu się nie stanie - to przecież pełnowartościowe białko ale na wzelki wypadek - póki nie zmienisz karmy lepiej je wybieraj
karol.karcio
Posty: 17
Rejestracja: 25 cze 2008, o 15:54

Re: Mole i ich larwy w jedzonku dla szynszyli!!!

Post autor: karol.karcio »

Ok. Jak na razie wybieram (czasami się trafią larwy , a czasami już poczwarki no i wtedy raz mi wyleciał już dorosły) W poniedziałek zawiozę lub przy najbliższej okazji. (bo mieszkam na wsi ok. 10 km od miasta i najbliższego zoologika)
Mozna zamknąć temat
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości