Może jakieś zabawki? Czy cóś....

arasari:)
Posty: 37
Rejestracja: 7 maja 2007, o 10:20

Re: Może jakieś zabawki? Czy cóś....

Post autor: arasari:) »

Ja swojemu szylusiowi wsadziłam do klatki 2 grube patyki, po których skacze i często śpi i kupiłam mu hamak:) śmiesznie w nim wygląda jak śpi
Ostatnio zmieniony 1 wrz 2007, o 22:42 przez arasari:), łącznie zmieniany 2 razy.
Per³a

Re: Może jakieś zabawki? Czy cóś....

Post autor: Per³a »

Moja szylka miala juz hamak, ale na dluzsza mete sie nie sprawdzil, poniewaz pogryzla go jak wszystko co nowe w jej klatce. Wiec poszukalam na forum i znalazlam latwa do zrobienia hustawke z pieluchy. Jak narazie nie zostala pogryziona prze moja pupilke. A nad nowym hamakiem jeszcze pomysle, w koncu zbliza sie zima. :)
BloodyGirl

Re: Może jakieś zabawki? Czy cóś....

Post autor: BloodyGirl »

Ja kiedyś moim szylkom na podłodze poustawiałam poduszki, tak Żeby był korytarz i postawiłam w tym korytarzu nie duŻe płotki z jakiejś farmy (jak byłam mała to się bawiłam :P ) wsadzałam je tam i latały jak wariatki skacząc przezprzeszkody". Wielką frajdą dla myszy są nowe przedmioty na podłodze, jakiś wielki pluszowy miś itp. Moje zaczęły podchodzić do tego, ogladać i skakać dookoła. I oczywiście rury są świetne :wink:
stasiek

Re: Może jakieś zabawki? Czy cóś....

Post autor: stasiek »

Przeczytałam cały ten temat i zwróciłam szczególna uwagę na rozmowę o kołowrotku mam dwa szynszyle parkę mają bardzo róŻne charaktery jeden wprost uwielbia biegać w kółku drugi zaś omija z daleka. UwaŻam, Że kaŻdy szynszyl lubi coś inneg i tak jest właśnie z kołowrotkiem jednego to bawi a drugi zachowuje sie jakby bylo to dla niego glupie i omija z daleka podobnie jest z ludzmi jeden lubi biegac a drugi spac:) pozdrawiam:)
Kamil

Re: Może jakieś zabawki? Czy cóś....

Post autor: Kamil »

Jako zabawke dla szynszyla mozna zrobic lancuszek i na tym lancuszku patyk mzeby nasz podopieczny mial zabawe a zarazem stepil zobki:)
fredziolek
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2008, o 07:37

Re: Może jakieś zabawki? Czy cóś....

Post autor: fredziolek »

mam pytanko :
jak wygląda hamak dla szynszyla ?
i
ile kosztuje.
mam dla szynszyla smycz . ale cały się rzyca !
proszę o szybką odpowiedź!
marty$$ia

Re: Może jakieś zabawki? Czy cóś....

Post autor: marty$$ia »

ja mam domek naroŻny dla moich szylów:) bardzo lubią w nim siedzieć wręcz go pokahały siedzą tam cały dzień :) ale mysia czasami chce zrobić drugie wejście i nadgryza okienko :) :) :)
Predator713
Posty: 252
Rejestracja: 3 lis 2007, o 13:42

Re: Może jakieś zabawki? Czy cóś....

Post autor: Predator713 »

co do zabawek to kuleczka uwielbia piłki do piłki nożnej i ręcznej. nie boję się jej dawać nawet mojej najlepszej piły bo Kuleczka ich nie gryzie tylko na nie skacze i tak śmiesznie spoada abo stara się na nich utrzymać naprawdę świetne
jjjkkk
Posty: 24
Rejestracja: 14 lut 2008, o 18:39

Re: Może jakieś zabawki? Czy cóś....

Post autor: jjjkkk »

Mój szynszylek siedzi w domku i sie ni rusza jak już go wypuszczamy na wybieg po pokoju chowa sie po zakamrkach i nie wiem co mam z nim zrobic:/ nic go nie iteresuje:( wszystko co daję mu do kaltki gryzie i psuje. Kiedy on sie do nas przyzwyczai? Jest juz z nami tydzień. jest cos co pomoże mu sie rozbrykać?
Predator713
Posty: 252
Rejestracja: 3 lis 2007, o 13:42

Re: Może jakieś zabawki? Czy cóś....

Post autor: Predator713 »

na gryzienie nie ma rady bo szylki to gryzonie. Kuleczka zaczęła sama przychodzić do klatki albo do mnie jak była na wybiegu dopiero po kilku miesiącach. nie przejmuj się
jjjkkk
Posty: 24
Rejestracja: 14 lut 2008, o 18:39

Re: Może jakieś zabawki? Czy cóś....

Post autor: jjjkkk »

wczoraj akurat po napisaniu posta wypuściliśmy Psujka z klatki i po 30 min sam do nas przyszedł poskakał po nas i wrócił do klatki wypić) i brykał dalej. tylko ile było męki żeby zakryć zakamaki wszystkie teraz się chowa między kaloryfer a ściane.
Evka13
Posty: 98
Rejestracja: 8 lut 2008, o 13:10

Re: Może jakieś zabawki? Czy cóś....

Post autor: Evka13 »

Musisz uważać z tym kaloryferem, żeby nigdy nie był gorący, bo się jeszcze szylek poparzy.
jjjkkk
Posty: 24
Rejestracja: 14 lut 2008, o 18:39

Re: Może jakieś zabawki? Czy cóś....

Post autor: jjjkkk »

oj jest gorący ostatnio i to bardzo:( ale on po prostu uwielbia biegać pod nimi. jego ulubiona trasa to pod klaoryfer większydo okoła fotelaod kaloryfer mniejszy czasami przebiegnie przez pokój po czym wraca pod kalowryfer
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość