mozliwa ciaza ?

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
madzia001
Posty: 2
Rejestracja: 19 lut 2009, o 08:57

mozliwa ciaza ?

Post autor: madzia001 »

witam pierwszy raz na forum i odrazu z takim tematem /
kochalam sie z chlopakiem , najpierw on doszedl ale przez moje pieszczoty ,po pol godziny zaczelismy znowu ale teraz pocieral moje wargiswoim no i wchodzil ale raz i szybko wychodzil nie bylo zadnego wytrysku pozniej zalozyl prezerwatywe no i normalnie sie kochalismy
zastanawiam sie czy po pol godziny ( on sie ubral wtedy i wytarl reka zniego")mogly byc tam plemniki i jak pocieral to cos tam sie dostalo ?///

[ Dodano: Czw Lut 19, 2009 10:26 ]
prosze o pomoc
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 960
Rejestracja: 30 wrz 2006, o 13:10

Re: mozliwa ciaza ?

Post autor: Pablo »

Szczęśliwa Mamusia czuje, że będą bliźniaki.
Ile Ty masz lat? 17? czy jeszcze mniej.

Najpierw trochę teorii czyt. wiedzy a potem bierz się za praktykę czyt. seks, a nie odwrotnie. Bo później tak się kończy.
Ostatnio zmieniony 19 lut 2009, o 09:36 przez Pablo, łącznie zmieniany 1 raz.
madzia001
Posty: 2
Rejestracja: 19 lut 2009, o 08:57

Re: mozliwa ciaza ?

Post autor: madzia001 »

heh dzieki za odp

[ Dodano: Czw Lut 19, 2009 10:38 ]
tzn jest mozliwosc czy nie ?
mrowek
Posty: 41
Rejestracja: 26 lis 2008, o 18:17

Re: mozliwa ciaza ?

Post autor: mrowek »

jest możliwość pójścia do apteki
persil1991
Posty: 1673
Rejestracja: 22 maja 2008, o 22:21

Re: mozliwa ciaza ?

Post autor: persil1991 »

sodek pisze:jest możliwość pójścia do apteki
Tam nie sprzedają mózgów.
Awatar użytkownika
PalmaKokosowa
Posty: 1116
Rejestracja: 21 lis 2008, o 13:29

Re: mozliwa ciaza ?

Post autor: PalmaKokosowa »

Przypomina mi się problem dziewczyny z mądrej gazetyBravo", w której ona pisze, że ma guzka pod kolanem i czy może być to ciąża pozamaciczna.
zdesperowany
Posty: 3
Rejestracja: 19 kwie 2010, o 17:09

Re: mozliwa ciaza ?

Post autor: zdesperowany »

Mam pytanie do Was. Mianowicie kochalem sie z moja dziewczyna 19 marca. naturalnie w prezerwatywie. to byla koncowka jej okresu. ostatni dzien. nie skonczylem w niej. a jednak do dnia dzisiejszego nie ma okresu. w tamtym miesiacu dostala 3 marca i trwal do 20. a teraz nic nie ma.zrobila test i wyszedl wynik negatywny. ponadto ona ma nieregularne okresy. byla u lekarza i wykryl jakies zaburzenia w jajniku. i miala brac jakies tbletki hormonalne.czy moze to byc ciaza? zadnych objawow nie ma. temperatura jest normalna, zadnych wymiotow ani nic z tych rzeczy
Prodigy
Posty: 78
Rejestracja: 16 gru 2008, o 19:21

Re: mozliwa ciaza ?

Post autor: Prodigy »

emmm ona ma niezle rozwalony cykl skoro ma 17 dni okres najlpeiej isc do ginekologa i sprawdzic pozatym powinna zaczac brac leki na uregulowanie tego cyklu bo nei macie zbyt radosnie jesli byliscie zabezpioeczni i macei rozum zeby dobrze go uzywac to raczej nie to moze byc spowodowane takimi cykalmi ale najlpeiej niech zbada ja lekarz nei bedziecie sie tak stresowac oboje
zdesperowany
Posty: 3
Rejestracja: 19 kwie 2010, o 17:09

Re: mozliwa ciaza ?

Post autor: zdesperowany »

dziekuje:) no to jest dziwne. w styczniu spoznial jej sie 10 dni i trwal pozniej tydzien. i po tygodniu znow przyszedl okres. stres mamy wielki tymbardziej ze nie widze zeby byla taka opcja. ale rozne przypadki sie zdarzaja.
Awatar użytkownika
Tau
Posty: 169
Rejestracja: 31 gru 2009, o 00:37

Re: mozliwa ciaza ?

Post autor: Tau »

Prodigy jednakże też nie pisz zbytnio obiektywnie i nie zapomnij o wskaźniku pearla (ilość ciąż na 100 kobiet mimo używania antykoncepcji, a prezerwatywy no cóż szczerze nie są rewelacyjne). W opcji idealnej czyli zero jest tylko przy antykoncepcji ze szklanką wody, a tak no cóż młodzi więc układ rozrodczy (!) jest silny, więc jest nikła szansa, że możesz mieć potomka. Jednakże o wszystkim musi zdecydować lekarz ginekolog = bo tak to możemy sobie gdybać
Prodigy
Posty: 78
Rejestracja: 16 gru 2008, o 19:21

Re: mozliwa ciaza ?

Post autor: Prodigy »

obiektywnie?

nei zapominam o wskaznikach tylko patrze na to ze jak sam twierdzi dobrze uzywali zaebzpieczen a wiec ryzyko jest male
Awatar użytkownika
Tau
Posty: 169
Rejestracja: 31 gru 2009, o 00:37

Re: mozliwa ciaza ?

Post autor: Tau »

sorry miało być subiektywnie . A co do ryzyka masz racje jest małe.ale jest dokładnie 3 na 100 przypadków przy rozumnym korzystaniu inaczej standardowo 85 na 100
Awatar użytkownika
Jivan
Posty: 971
Rejestracja: 16 gru 2012, o 10:48

Re: mozliwa ciaza ?

Post autor: Jivan »

madzia001 pisze:zastanawiam sie czy po pol godziny ( on sie ubral wtedy i wytarl reka z niego")mogly byc tam plemniki i jak pocieral to cos tam sie dostalo ?///
dlatego na przyszłość pamiętaj, mnie uczono aby 10 prezerwatyw naraz se zakładać i najlepiej przez lateksowe rękawiczki
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości