Gdzie kupić szynszylę? Szynszyle w Krakowie

Sowa_mlody
Posty: 35
Rejestracja: 1 cze 2007, o 13:03

Re: Na tropie SZYNSZYLA

Post autor: Sowa_mlody »

Wydaje mi się, że lepiej nie kupować od hodowców- szynszyle chyba nie mają tam zbyt dobrych warunków.
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: Na tropie SZYNSZYLA

Post autor: Kiara »

Pewne źródło to właśnie hodowcy.Sklepy zoologiczne liczą raczej na zysk niż na dobre trzymanie zwierzątka i jesgo stan zdrowia.Z prywatnej ręki masz możliwość kontrolowanego zakupu.Widziałeś matkę i ewentualnie ojca.Sprawdzasz warunki w jakich są trzymane i wnioskujesz czy zakup może być udany.W sklepie zoologicznym możesz natrafić na tzw. czarną owcę.
Dante
Posty: 47
Rejestracja: 8 kwie 2007, o 13:57

Re: Na tropie SZYNSZYLA

Post autor: Dante »

jeżeli macie grono to zapraszam do wpisania w gronach szynszyle znalazłem tam pod forum i po chwili i ustawieniu spotkałem miłą koleżanke któr sprzedała mi hermana
Pozdr.
jaa

Re: Na tropie SZYNSZYLA

Post autor: jaa »

hej. oczywiście ze od hodowcy lepiej ja tak uratowalem 3 szylki są słodziutkie. tylko uwazaj jak bedziesz juz u takiego hodowcy i zobaczysz kilkadziesiąt szylków w klatkach . te maluszki tulące sie do mam. mi az sie lezka zakrecila w oku bo szkoda ze skończą jako futerko.
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: Na tropie SZYNSZYLA

Post autor: Szyszek1993 »

Przeciez nie wszystkie hodowle trzymaja te zwierzaki na futerka. Często jeśli sa to mniejsze hodowle to hoduje szynszyle a potem je sprzedają do sklepów zoologicznych lub prywatnym właścicielom. Niestety część tych super stworzeń kończy swój żywot oddając skurkę na futreko dla elegantki.
Luii
Posty: 1
Rejestracja: 7 lip 2007, o 21:49

Re: Na tropie SZYNSZYLA

Post autor: Luii »

Witam,

Jakby ktoś chciał parkę szynszyli to proszę o konatkt pod adresem : [at].pl
Szynszyle są 2letnie samiec standard, samica nieco ciemniejsza
Możliwość dogadania się co do zapłaty. Bardziej chodzi mi o osobę która sprosta opiece nadkochankami

TYLKO WARSZAWA~!
xheiliex

Re: Na tropie SZYNSZYLA

Post autor: xheiliex »

Oddam Birme w dobre rece do niedzieli inaczej bede zmuszona oddac ja do sklepu
dream
Posty: 266
Rejestracja: 13 cze 2007, o 09:59

Re: Na tropie SZYNSZYLA

Post autor: dream »

xheiliex pisze:Oddam Birme w dobre rece do niedzieli inaczej bede zmuszona oddac ja do sklepu
szkoda, że brima to samiczka, ja mam samca, więc też chcę samca a moja mama zakochała się w czarnych aksamitkach.
xheiliex

Re: Na tropie SZYNSZYLA

Post autor: xheiliex »

samiczka i samczyk to parka a 2 samczyki moga sie nie polubic.
Klaudia202
Posty: 10
Rejestracja: 29 lip 2007, o 18:10

Re: Na tropie SZYNSZYLA

Post autor: Klaudia202 »

wiem gdzie jest w warszawie do kupienia szynszylek za 1zl pisac na gg jak ktos jest zainteresowany gg 3465490
misia55

Re: Na tropie SZYNSZYLA

Post autor: misia55 »

Najlepiej popatrz na allegro.pl, tam jest duŻo ogłoszeń z Warszawy :)
papryczka
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2007, o 10:47

Re: Na tropie SZYNSZYLA

Post autor: papryczka »

ja też szukam szynszyla czarny lub biały samczyk w okolicach gdańska
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości