Najlepsze uczelnie medyczne.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
dr.kicia
Posty: 43
Rejestracja: 8 maja 2006, o 14:24

Re: Najlepsze uczelnie medyczne.

Post autor: dr.kicia »

Ka&#x15Bka pisze:A co myślicie o Warszawskij AM?
Moim zdaniem najleprza AM to taka na ktora sie dostaniesz LOL.no ale tak powaznie to ta w ktorej sie dobrze czujesz.
Jak masz byc dobrym lekarzem to wszedzie sie mozna nauczyc. A tak na prawde to wszystkie uczelnie sa na wysokim poziomie jesli czlowiek wykarze troche inicjatywy.
wlasnie ten

Re: Najlepsze uczelnie medyczne.

Post autor: wlasnie ten »

Ola pisze:Ja probowalam w zeszlym roku na medyczna w Poznaniu bo jestem z Poznania.nie udalo mi sie :( no rzeczywiscie jest oblezenie bo nie jest wymagana fizyka no i trzeba miec bardzo dobry wynik z matury zeby sie dostac.na stomatologie ostatnia osoba miala 162,5 punktow.a na lekarskim bylo jeszcze wyzej :/ a jak patrzylam na wyniki na medycznej w Lublinie to 162,5 bylo z 3 przedmiotow i na lekarski :P wyrazna roznica.no niby w Poznaniu to jedna z najlepszych medycznychno ale za to jaki kiepski klimat.moja kolezanka jest na stomatologi i mowi mi, ze gdyby miala zdawac jeszcze raz to na pewno wybralaby sie na medyczna do innego miasta bo w poznaniu jestb.b.b.b. ciezko :/ anatomia! wiekszosc wieczorow przeplakala bo psychicznie juz nie wytrzymywala.jakos przezyla pierwszy rok, ale bylo ciezko.ja w tym roku startuje jeszcze raz ,ale juz nie do Poznania!
Dziwne gadanie? Anatomia była cięŻka w Poznaniu, ale w innych miastach tasama Anatomia z tych samych ksiąŻek nie była cięŻka
Wszędzie uczy się tego samego i tego samego wymagają, to jak Ci idzie niezaleŻnie od uczelni wynika tylko i wylacznie z twoich własnych predyspozycji do zawodu czy nauki.
A jeśli chodzi, o wyniki to jak ktos skoncentrował sie tylko i wylacznie na bio-chem i był DOBRY - to dostanie się do Poznania wcale nie było takie trudne, inaczej jest uczyć się 3 przedmiotów w których jest na dodatek fizyka, na którą poświęcić trzeba bardzo duŻo czasu a i tak wynik nie przekracza 50%
SZCZERA

Re: Najlepsze uczelnie medyczne.

Post autor: SZCZERA »

AL.Capone no chyba przesadziłeś.KaŻdy lekarz musi znać anatomie,nie tylko podstawy.Wiesz podstawy z anatomii to ma znać pielęgniarka a nie lekarz.Studiujesz medycyne i mówisz takie rzeczy.Radziłabym Ci przemyśleć swoją dalszą edukacje na kierunku lekarskim.
martek

Re: Najlepsze uczelnie medyczne.

Post autor: martek »

mi się marzy UJ, a jesli nie.to chyba sląska AM :x chociaŻ nei cierpię śląska, ale najblizej i podobno teŻ jest OK
vegul
Posty: 101
Rejestracja: 11 wrz 2006, o 00:37

Re: Najlepsze uczelnie medyczne.

Post autor: vegul »

uj dobra rzecz, mozna pomarzy hehe
martek
Posty: 6
Rejestracja: 22 wrz 2006, o 13:02

Re: Najlepsze uczelnie medyczne.

Post autor: martek »

co nie? :P
moze jeszcze WAM w łodzi.kto wie
malinka9
Posty: 15
Rejestracja: 24 mar 2011, o 00:45

Re: Najlepsze uczelnie medyczne.

Post autor: malinka9 »

moze jeszcze WAM w łodzi.kto wie

Collegium Medicum w Krakowie
Awatar użytkownika
Mihhu
Posty: 1876
Rejestracja: 29 cze 2010, o 20:05

Re: Najlepsze uczelnie medyczne.

Post autor: Mihhu »

malinka9, ale odkopałaś suchara.
Bawisz się w archeologa?

Widzę, że ostro udzielasz się we wszystkich medycznych tematach.
Nie wiem, czy dostaniesz za to jakieś dodatkowe punkty w rekrutacji, ale warto spróbować.
wedrowycz_ka
Posty: 283
Rejestracja: 30 cze 2010, o 16:04

Re: Najlepsze uczelnie medyczne.

Post autor: wedrowycz_ka »

malinka9, bo jak wydrukujesz listę swoich postów i podepniesz do maturki z bio to dają Ci 20% więcej. Tylko nie zapomnij!

Ale cię wzięło na odgrzewanie kotletów.
Awatar użytkownika
Lektom
Posty: 1073
Rejestracja: 26 lis 2009, o 15:33

Re: Najlepsze uczelnie medyczne.

Post autor: Lektom »

co wy chcecie:P na razie ma tylko 14 postów:)
wedrowycz_ka
Posty: 283
Rejestracja: 30 cze 2010, o 16:04

Re: Najlepsze uczelnie medyczne.

Post autor: wedrowycz_ka »

D0KT0REK, nie oglądaj się ile koleżanka ma postów tylko pisz żeby Ci punktów w rekrutacji nie zabrakło
Awatar użytkownika
Lektom
Posty: 1073
Rejestracja: 26 lis 2009, o 15:33

Re: Najlepsze uczelnie medyczne.

Post autor: Lektom »

ja mam jeszcze czas wędrowyczko 410 dni^^
Ambryll
Posty: 28
Rejestracja: 8 lip 2010, o 17:35

Re: Najlepsze uczelnie medyczne.

Post autor: Ambryll »

A co sądzicie o Lublinie? Jaki poziom i wogóle?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości