Najlepszy biol-chem w Krakowie

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
pani ekscelencja
Posty: 76
Rejestracja: 23 paź 2010, o 10:21

Re: Najlepszy biol-chem w Krakowie

Post autor: pani ekscelencja »

Kula pisze:
pani ekscelencja pisze:(tak, tak, Kula, wiem - pijarzy )
O, skąd wiedziałaś?

zgadywałam D

ja jestem z najwspanialszej podwawelskiej jedynki, słynącej z PiSowskich zapędów i warty pod krzyżem katyńskim. /
Awatar użytkownika
Kula
Posty: 69
Rejestracja: 10 gru 2010, o 10:52

Re: Najlepszy biol-chem w Krakowie

Post autor: Kula »

pani ekscelencja pisze: ja jestem z najwspanialszej podwawelskiej jedynki, słynącej z PiSowskich zapędów i warty pod krzyżem katyńskim. /
Macie uroczą salę gimnastyczną. :p
pani ekscelencja
Posty: 76
Rejestracja: 23 paź 2010, o 10:21

Re: Najlepszy biol-chem w Krakowie

Post autor: pani ekscelencja »

ojć, wydało się. to przez dyrektora. a jeśli mogę wiedzieć skąd znasz naszą jakże wspaniałą salę wielkości orzeszka
Awatar użytkownika
Kula
Posty: 69
Rejestracja: 10 gru 2010, o 10:52

Re: Najlepszy biol-chem w Krakowie

Post autor: Kula »

pani ekscelencja, miałem tam treningi, w sumie to nawet nie tak dawno bo jakiś rok temu :p
Awatar użytkownika
nitroglicerynka
Posty: 108
Rejestracja: 19 paź 2010, o 21:00

Re: Najlepszy biol-chem w Krakowie

Post autor: nitroglicerynka »

pani ekscelencja nie znałaś tam przypadkiem takiego chłopaka, którego nazwisko bardzo kojarzy się z (to nie żart!) chlebem"?
Blondyn, długie włosy?

Teraz jest już w Ikl. LO, ale może go kojarzysz
Awatar użytkownika
nitroglicerynka
Posty: 108
Rejestracja: 19 paź 2010, o 21:00

Re: Najlepszy biol-chem w Krakowie

Post autor: nitroglicerynka »

Odświeżam temat

Cóż, mówiąc szczerze. Przez ostatnie półtora tygodnia chorowałam i oczywiście grzebałam w Internecie. Właśnie w ostatnim czasie nasłuchałam się tyle złych opinii o II, że teraz poważnie się zastanawiam, czy rzeczywiście tam chcę pójść.
Ogólnie mam taką obawę, że w II atmosfera jest bardzo niefajna, nauczyciele gonią z materiałem jak szaleni i robią kartkówki, na których pozwalają zwalać na całego. Takie i podobne opinie słyszałam.
Znów w VIII - nie wiem, czy tam się nie zmarnuję. Słyszałam, że biologia nie jest najmocniejsza, chociaż bio mogę się nauczyć sama.

To też daje do myślenia, że z II nikt nie dostał się na medycynę w tamtym roku.
tchorz
Posty: 1120
Rejestracja: 12 paź 2009, o 17:53

Re: Najlepszy biol-chem w Krakowie

Post autor: tchorz »

E tam. to,ze nikt sie nie dostał to urban legend. Ktoś tak powiedział i wszyscy uznają to za prawdę. w rankingu maturalnym LO w pierwszej setce są krakowskie:
V na 24 miejscu, i na 68 i II na 92.
Ok, może i 92 miejsce w Polsce to nie czołówka, ale na medycynę ktoś się dostaje w końcu trochę tych miejsc jest.
Awatar użytkownika
nitroglicerynka
Posty: 108
Rejestracja: 19 paź 2010, o 21:00

Re: Najlepszy biol-chem w Krakowie

Post autor: nitroglicerynka »

Hej, decyzja kuratora oświaty ws. rekrutacji na rok 2011/12 już jest!
tchorz
Posty: 1120
Rejestracja: 12 paź 2009, o 17:53

Re: Najlepszy biol-chem w Krakowie

Post autor: tchorz »

W sumie niewiele zmian tyle ,że za finalistę 8 pt a nie 10. Cikawe czy zmienia się profile proponowanych klas.
Przez lata na medycynę była obowiazkowa bio,chem i fizyka.
Teraz często jest to matematyka- np w krakowie.A zmian w profilach biol-chem nie widac. najczęściej są to biol chem z nieco poszzerzoną fizyką.
tchorz
Posty: 1120
Rejestracja: 12 paź 2009, o 17:53

Re: Najlepszy biol-chem w Krakowie

Post autor: tchorz »

Jakie licea wybieracie? a jak z punktami (dla nielaureatów)
tchorz
Posty: 1120
Rejestracja: 12 paź 2009, o 17:53

Re: Najlepszy biol-chem w Krakowie

Post autor: tchorz »

Swoją drogą ciekawie wyglada ranking układany przez uczniów, właśnie znalazłam świeże zestawieni kandydatów i laureatów biol chem z omikrona.
Awatar użytkownika
nitroglicerynka
Posty: 108
Rejestracja: 19 paź 2010, o 21:00

Re: Najlepszy biol-chem w Krakowie

Post autor: nitroglicerynka »

Moja przyjaciółka, która liczy sobie od 120 do 135 punktów (w zależności od egzaminów) idzie do XXIV na profil polski-wos, bodajże klasa C.
Dużo moich znajomych, którzy będą mieli 150-165 punktów, wybierają VIII, IV, VI i XIII.
tchorz
Posty: 1120
Rejestracja: 12 paź 2009, o 17:53

Re: Najlepszy biol-chem w Krakowie

Post autor: tchorz »

No ja się zastanawiam biol chem V czy II na wszelki wypadek VII jako rezerwowa. Niestety laureata nie mam, punktów pewnie około w przybliżeniu 176-182.
póki co grozi mi 2 z jezyka obcego i mam zdawać na 3 więc nie wiem czy załapie się na średnią.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość