Najlepszy biol-chem w Krakowie

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
Awatar użytkownika
Ensuite
Posty: 64
Rejestracja: 24 lut 2012, o 22:22

Re: Najlepszy biol-chem w Krakowie

Post autor: Ensuite »

dlatego uczę się na własną rękę + korepetycje bez których byłbym w czarnej dziurze.
annabella
Posty: 39
Rejestracja: 22 paź 2011, o 19:16

Re: Najlepszy biol-chem w Krakowie

Post autor: annabella »

faktycznie masakra.

Kochani!
Spokoju i radości, zdrowia, pomyślności, zajączków i pisanek. Mazurków wypiekanych, dyngusowego lania i wesołego świętowania.
Elen
Posty: 98
Rejestracja: 28 cze 2011, o 11:34

Re: Najlepszy biol-chem w Krakowie

Post autor: Elen »

Wesołych Świąt!

annabella, może się spotkamy w V na biol-chemie, bo chyba jednak na ten profil się zdecyduję
Awatar użytkownika
nodame
Posty: 252
Rejestracja: 11 mar 2012, o 10:36

Re: Najlepszy biol-chem w Krakowie

Post autor: nodame »

Ensuite pisze:XX LO, najgorsze jakie świat widział, moja pani na biol-chemie stwierdziła że pierwsze półtora roku robi podstawę a potem będzie rozszerzać.
Może brzmi szalenie dziwnie, ale znam kilka szkół, w których tak jest i uczniowie wcale nie wychodzą na tym źle. Chociaż zastanawia mnie po co takie udziwnienia wprowadzać, czemu mają służyć?
Ale i tak najwięcej zależy od nauczycielki, jeżeli jest dobra to w porządku. A co twierdzą Twoi starsi koledzy?
Awatar użytkownika
paaula
Posty: 1673
Rejestracja: 18 sty 2009, o 21:01

Re: Najlepszy biol-chem w Krakowie

Post autor: paaula »

Ensuite pisze:XX LO, najgorsze jakie świat widział, moja pani na biol-chemie stwierdziła że pierwsze półtora roku robi podstawę a potem będzie rozszerzać. Ciekawe jeszcze nigdzie o czymś takim nie słyszałem, no i dlatego na 2 klasę chce się przepisać do VII.
szkoda, że nie próbowałeś przepisać się już od półrocza to miałbyś o wiele mniej zaległości
Jak masz tak jak mówisz to zmień szkołę, nie ma co się nawet zastanawiać
Awatar użytkownika
Ensuite
Posty: 64
Rejestracja: 24 lut 2012, o 22:22

Re: Najlepszy biol-chem w Krakowie

Post autor: Ensuite »

nodame pisze:
Ensuite pisze: A co twierdzą Twoi starsi koledzy?

Moi starsi koledzy którzy mają z tą samą nauczycielką twierdzą to samo co ja. Ewentualnie w 3 klasie uczy pani dyrektor z której z biol chemu chemie rozszerzoną zdaje jedna dziewczyna która ma korepetycje od 2 klasy z egzaminatorką.
Od połowy semestru bym nie wyrobił ze względu na to, że nie umiem języka angielskiego i mógłbym sobie nie poradzić bo u mnie w szkole mam 2. A co do zaległości to o to się akurat nie martwię bo z korepetytorką spokojnie robimy dużo więcej, a do końca wakacji planuje przygotować się do konkursu chemicznego. )
annabella
Posty: 39
Rejestracja: 22 paź 2011, o 19:16

Re: Najlepszy biol-chem w Krakowie

Post autor: annabella »

Mam jedno pytanie do osób z obecnych I i II klas krakowskich LO: Jaki był próg do Waszego LO (biol-chem), bo niestety jedyne progi jakie znalazłam to te z 2009 roku
annabella
Posty: 39
Rejestracja: 22 paź 2011, o 19:16

Re: Najlepszy biol-chem w Krakowie

Post autor: annabella »

Już 7 maja startuje o-mikron
Ja chyba zdecyduję się na V
A Wy? Zdecydowaliście już ostatecznie, gdzie zamierzacie kontynuować naukę?
Elen
Posty: 98
Rejestracja: 28 cze 2011, o 11:34

Re: Najlepszy biol-chem w Krakowie

Post autor: Elen »

V, biol-chem
Awatar użytkownika
Calvino
Posty: 220
Rejestracja: 5 kwie 2012, o 18:45

Re: Najlepszy biol-chem w Krakowie

Post autor: Calvino »

I ,IV lub XXVI zabaczymy gdzie mnie przyjmą.
olciab
Posty: 2
Rejestracja: 6 maja 2012, o 17:30

Re: Najlepszy biol-chem w Krakowie

Post autor: olciab »

Hej, widzę że wiele osób drązy temat poziomu, atmosfery i progów w V, I, II i VIII. O ile w atmosferze mniej więcej się orientuję, to mam problem z resztą. Jednak sen z powiek najbardziej spędza mi próg w 5. Wiem, że to właśnie tam chce iść, ale nie wiem ile pkt mają osoby startujące na tamtejszy biol- chem. Tak więc moje pytanie, na ile pkt liczycie? Czy mając ok. 172 dostanę sie do V lub I na ten profil?

Proszę, odpowiedzcie!
Luthien
Posty: 3
Rejestracja: 12 mar 2012, o 15:40

Re: Najlepszy biol-chem w Krakowie

Post autor: Luthien »

Hej
Chciałabym się wybrać do V LO w Krk na biol-chem tylko mam problem z internatem (niestety mieszkam 2h jazdy od Krk). Jakie polecacie? Słyszałam o tym na Grochowej, Focha i Ułanów.
Awatar użytkownika
choinka_91
Posty: 397
Rejestracja: 17 sty 2009, o 16:20

Re: Najlepszy biol-chem w Krakowie

Post autor: choinka_91 »

mieszkałąm na focha.warunki ok,ale atmosfera i rygor to czysta masakra.JAk stratujecie do 5.na biol-chem to moja rada,zaaplikujcie w podaniu tez na profill humanistyczny.Wazne zeby sie w ogóle dostac.Potem mozna sprobowac zlozyc podanie do dyrektora o zmiane profilu.mialam taka sytuacje, a nawet kopnął mnie zaszczyt all inclusive sama na sam z dyrektorem.sokojnie mnie przepisal.ten sposob podsunął mi jeden z nauczycieli 5. przy rekrutacji.Polecam!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości