najpiękniejszy pies USA

fidel_castro
Posty: 21
Rejestracja: 22 mar 2006, o 09:47

Re: najpiękniejszy pies USA

Post autor: fidel_castro »

Ci Amerykanie chyba nie mają gustu. Bez obrazy, ale dla mnie ten pies jest poprostu brzydki.
Ambasador
Posty: 90
Rejestracja: 4 kwie 2006, o 14:58

Re: najpiękniejszy pies USA

Post autor: Ambasador »

amerykanom juz padło nagłowę konkretnie! ciekawe jeszcze ile $$ dostał własciciel za swojegojajogłowego pieska jak dla mnie najladniejsza rasa to HASKY
Teba
Posty: 218
Rejestracja: 20 paź 2005, o 01:00

Re: najpiękniejszy pies USA

Post autor: Teba »

Ten pies jest okropny! Wygląda jakby się zderzył ze ścianą. Wolę Golden retrivery i labradory, te rasy są świetne. Miałem już owczarka niemieckiego - też świetne psy i mądre. Uwielbiam psy duże, silne, ze średnio długą, miękką sierścią. Dlatego teraz do mojej rodziny należy mały, szorstkowłosy, rudy i brzydki kundel, którego wszyscy, ja również kochamy bo jest: mądra, słodka, daje znać, gdy chce się załatwić, ma to ujmujące spojrzenie, jest pieskiempo przejściach", ma tocoś i ona nas też kocha
anik
Posty: 302
Rejestracja: 14 sty 2006, o 20:21

Re: najpiękniejszy pies USA

Post autor: anik »

Hmm. może mało popularne zdanie, ale mi się ten piesek podoba. Z resztą podobnie, jak wiele innych ras psów.
A żeby nie było, to mam wilczurowatego mieszańca o dumnym przezwiskuBandzior
Krzyster
Posty: 12
Rejestracja: 6 mar 2006, o 23:30

Re: najpiękniejszy pies USA

Post autor: Krzyster »

Jak dla mnie to amerykanie są jajogłowi a nie ten pies!
Awatar użytkownika
Twincast
Posty: 151
Rejestracja: 9 mar 2006, o 19:40

Re: najpiękniejszy pies USA

Post autor: Twincast »

Boże, jeśli ten pies jest najpiękniejszym psem USA, to oni nigdy nie widzieli naprawdę ładnego czworonoga. Wcale mi się nie podoba
Nimbrethil
Posty: 49
Rejestracja: 18 kwie 2006, o 19:41

Re: najpiękniejszy pies USA

Post autor: Nimbrethil »

ja mam wilczurka i jest moim ukochanym stworzonkiem.uwielbiam go po prostu
kazda psiunia ma swoj urok, piekne sa wilczurki, husky, malamuty, bokserki,retriverki i inne.a zwlaszcza szczenietate sa najukochancze
ziomalka
Posty: 155
Rejestracja: 10 mar 2006, o 17:18

Re: najpiękniejszy pies USA

Post autor: ziomalka »

ten pies jest brzydki, bleeeeeee
Olu¶ka

Re: najpiękniejszy pies USA

Post autor: Olu¶ka »

buliki (bullterriery) to najpiekniejsze psy na świecie! od roku mam zajoba na ich punkcie a w szczególności na mojego cudownego czarno-białego Belmondo :) w przyszłym roku chcialabym otworzyc hodowle ale to trudne. z bullterrierami jest tak ze albo sie w nich zakochasz ( i juz nigdy nie odkochasz) albo po prostu nie dostrzeŻesz ich piękna i zawsze bedą dla ciebie psami-swiniami jak niektorzy je okreslają :( Pozdro dla wszystkich wielbicieli BULIKÓW :idea:
Rayne
Posty: 229
Rejestracja: 9 maja 2006, o 20:24

Re: najpiękniejszy pies USA

Post autor: Rayne »

Ja tam kocham wszystkie zwierzaki heheh
ten bullterier też mi się podoba.Ja sama mam kundelka z zafajniaście milutką i puszystą sierścią,mięciutkim podniesionym ogonkiem i pyszczkiem tak słodkim,że od pierwszego spojrzenia się zakochałam.Też jest po przejściach,ale koffać to on potrafi mocniutko
Awatar użytkownika
malwka
Posty: 536
Rejestracja: 30 lip 2006, o 13:16

Re: najpiękniejszy pies USA

Post autor: malwka »

Iwus pisze:ma dokładnie kształt jajka.
przy ocenie bulterierów określa się właśniejajkowatość głowy

widzę, że lubicie te miluśińskie psy.to co powiecie na taką rasę?

Kod: Zaznacz cały

images.google.pl/images?gbv=2&svnum=10&hl=pl&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&cd=1&q=mastino+napoletano&spell=1
Awatar użytkownika
dawidw
Posty: 797
Rejestracja: 10 mar 2007, o 17:39

Re: najpiękniejszy pies USA

Post autor: dawidw »

bulteriery zawsze mi sie podobaly chyba ze wzgledu na swojawrogą naturę. poza tym fajnie wygladaja, kiedys widzialem goscia co szedl z takim psiakiem- wszyscy mu sie z drogi odsuwali. ciekawy zwierzak do wychowania
Awatar użytkownika
Anielica88
Posty: 247
Rejestracja: 20 maja 2006, o 18:42

Re: najpiękniejszy pies USA

Post autor: Anielica88 »

Zawsze nazywam tego psa swinia bo jakos mi z psyka pasuje do niej :d Zreszta wsztsko zalezy od narodowosci. w jednym kraju bedzie uznawany za pieknosc a w drugim nie. kwestia gustu. ogolnie rzecz biorac wole pekinczyki niz takiego psa
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości