Nauka do matury 2015

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
sunset
Posty: 294
Rejestracja: 18 lut 2014, o 12:55

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: sunset »

Kasia_6 pisze:
aquite pisze:
mrsdavis pisze:poniżej 180 cm to nie facet
Według mnie bezsensowne stwierdzenie, to raczej nie zależy od niego. To tak jakby kobiecie powiedzieć, że poniżej rozmiaru miseczki B nie jest kobietą.
Tylko raczej nikt nie mówi o tym poważnie. Tzn pewnie wizualnie dla wielu kobiet wysocy mężczyźni są atrakcyjniejsi, ale później okazuje się to ostatnim kryterium, na które zwraca się uwagę
Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: Sofia »

Wiesz, są tacy co mówią o tym na poważnie. jedna moja znajoma mówi że taki 190 by jej pasował, to wymagania ma jeszcze większe. Ale ona sama ma 173 i chodzi w wielkich szpilach, to się jej nie dziwię

Ja tam zawsze miałam wymaganie, żeby tylko był wyższy ode mnie. A że mam 162 to to raczej nie trudne do spełnienia
Awatar użytkownika
taida
Posty: 265
Rejestracja: 26 gru 2013, o 19:55

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: taida »

nawet tutaj na forum muszą mi przypominać o diecie :"(((
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: mis koala »

taida pisze:nawet tutaj na forum muszą mi przypominać o diecie :"(((
Studia Cie odchudzą O ile w ogóle masz z czego się odchudzać
Awatar użytkownika
ryniofit8000
Posty: 1264
Rejestracja: 29 paź 2013, o 20:32

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: ryniofit8000 »

Ja mam 174 cm Chyba będę musiał zmienić płeć.
Kasia_6
Posty: 68
Rejestracja: 7 sie 2014, o 13:42

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: Kasia_6 »

Dobra, może niepotrzebnie zacytował akurat Twój wpis. Po prostu mam w otoczeniu wiele dziewczyn, które mówią to zupełnie serio. Wiesz on jest serio mega fajnym chłopakiem i coś mogłobuy z tego być ale ma 175 a nie 195, nie takiego sobie wymarzyłam". Wg mnie wtedy sama pokazuje na czym jej zależy tym bardziej że i tak i tak byłaby od niego niższa.
No nic nie mnie oceniać ludzi.
oogmeeway
Posty: 149
Rejestracja: 13 lip 2014, o 19:47

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: oogmeeway »

Nitrogenium32 pisze:Mój ideał kobiety to kobieta z krągłościami
Uważaj z takimi stwierdzeniami. Są niebezpieczne dla społeczeństwa! Nigdy(!) takie zdanie nie skłoniło za chudej dziewczyny, aby przytyła. Ma za to na sumieniu setki behemotów, które pozostają grube, żeby nie stracić krągłości.
Sofia pisze:A że mam 162 to to raczej nie trudne do spełnienia
Jeśli nie w pasie to w porządku.
Dolczii
Posty: 148
Rejestracja: 26 wrz 2013, o 19:32

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: Dolczii »

oogmeeway pisze:
Nitrogenium32 pisze:Mój ideał kobiety to kobieta z krągłościami
Uważaj z takimi stwierdzeniami. Są niebezpieczne dla społeczeństwa! Nigdy(!) takie zdanie nie skłoniło za chudej dziewczyny, aby przytyła. Ma za to na sumieniu setki behemotów, które pozostają grube, żeby nie stracić krągłości.
Sofia pisze:A że mam 162 to to raczej nie trudne do spełnienia
Jeśli nie w pasie to w porządku.
Mnie tak :d od gimnazjum miałam niedowage i do liceum przytylam 5kg. A jem dużo, mam szybko przemiane materii i nie boje sie niczego jesc. mam wywalone na to. ) a jem jak kobieta w ciąży a 2 śniadanie zajmuje mi 1/2 torby

ellen100p
Posty: 102
Rejestracja: 21 sty 2014, o 15:07

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: ellen100p »

No wiecie, ja jako dziewczyna mam 176 cm a moja siostra 184. To jest dopiero ból.
oogmeeway
Posty: 149
Rejestracja: 13 lip 2014, o 19:47

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: oogmeeway »

Dolczii pisze:Mnie tak :d od gimnazjum miałam niedowage i do liceum przytylam 5kg. A jem dużo, mam szybko przemiane materii i nie boje sie niczego jesc. mam wywalone na to. ) a jem jak kobieta w ciąży a 2 śniadanie zajmuje mi 1/2 torby
Wyjątek potwierdza regułę!
Dolczii
Posty: 148
Rejestracja: 26 wrz 2013, o 19:32

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: Dolczii »

ellen100p pisze:No wiecie, ja jako dziewczyna mam 176 cm a moja siostra 184. To jest dopiero ból.
Jestem najstarsza z rodzeństwa. Mam 168cm tyle co mama, potem mlodsza siostra 177cm i najmłodsza siostra ma 174cm i dogoni tą średnia. i wszyscy mówią ze nie wyglądam na 18, a ta najmłodsza na 18 to jest zgroza

Awatar użytkownika
taida
Posty: 265
Rejestracja: 26 gru 2013, o 19:55

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: taida »

ej, a zmieniając temat diet!, wzrostu itd, moze mi pomozecie, bo wyłaczylo mi sie logiczne myslenie

i albo książka ksiązce zaprzecza albo nie umiem czytać albo mam zwidy, nie wiem

chodzi mi o dysocjację dysocjacja to rozpad na jony, wiem, ale chodzi mi o to czy trudno rozpuszczalne lub nierozpuszczalne związki np mg(oh)2 jej ulegaja i czy mamy to zapisywac czy nie
w jednej książce jest zeby nie zapisywać, ze zapisywane mają byc tylko te rozpuszczalne kwasy, wodorotlenki, sole, a w internecie i innych jest dysocjacja takich zwiazków, np H2Sio3 czy mg(oh)2 bo jeśli nierozpuszczalne też zapisujemy to wtedy wszystko dysocjuje? (nie wliczając organy w me bardzo głebokie rozważania)

jakiś stary temat na tym forum już dorwałam, ale nie wyjaśnil mi moich watpliwosci) a ja mam tak, że jak nie znajdę logicznego wytlumaczenia to za cholerę nie chcę isc dalej tylko sie zastanawiam i szukam wyjasnien -_-
Awatar użytkownika
taida
Posty: 265
Rejestracja: 26 gru 2013, o 19:55

Re: Nauka do matury 2015

Post autor: taida »

bo biorąc nową ere np pod uwagę to wg niej w nieorganicznej wszystko dysocjuje w mniejszym lub wiekszym stopniu tylko co wtedy, jak mam zapisywac to w postaci jonow jak niby tego nie mozna zapisywać w postaci jonow?_ wiem, cofam sie z moim myśleniem, ale zwalę to na pogode, jakas taka senna
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości