Netter czy Sobotta

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Netter czy Sobotta???

Post autor: Padre Morf »

serine pisze:Aj a ja kupiłam Sobotte. to radzicie zebym sciagnela sobie Nettera ?
nie martw sie To tylko jakieś 300zł w plecy (jeśli kupiłaś nowy atlas).
riczi89
Posty: 116
Rejestracja: 21 cze 2007, o 20:12

Re: Netter czy Sobotta???

Post autor: riczi89 »

heh ale pocieszenie czyli Netter lepszy. dobrze wiedzieć
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Netter czy Sobotta???

Post autor: Padre Morf »

riczi89 pisze:czyli Netter lepszy. dobrze wiedzieć
to kwestia gustu. Mnie sie np. polski Netter nie podoba wole Sinielnikova. Zdałem na nim i anatomie, kolokwium specjalizacyjne i step 1. Inni sie uczyli tylko z Nettera itd.
riczi89
Posty: 116
Rejestracja: 21 cze 2007, o 20:12

Re: Netter czy Sobotta???

Post autor: riczi89 »

Hmm. to może lepiej kupić taki, który jest uważany zalepszy przez asystentów na danej uczelni? ale skoro wszystkie mają te same inf, więc i tak pewnie bez różnicy
MatiGl
Posty: 397
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:24

Re: Netter czy Sobotta???

Post autor: MatiGl »

Morfeusz pisze:Mnie sie np. polski Netter nie podoba wole Sinielnikova.
a Sinielnikov jest po polsku widziałem po angielsku, rosyjsku i hiszpańsku, jak przglądałem óżne oferty po polsku jakoś nie widziałem
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Netter czy Sobotta???

Post autor: Padre Morf »

nie ma
MatiGl
Posty: 397
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:24

Re: Netter czy Sobotta???

Post autor: MatiGl »

wszystko jedno ostatnio sobie naściągałem wszelakiej maści pdf-ów, wszystko po angielsku Wydawnictwa Thieme obrazki mi się tam podobają:)a na studiach w polsce też się uczy z książek po angielsku
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Netter czy Sobotta???

Post autor: Padre Morf »

MatiGl pisze:a na studiach w polsce też się uczy z książek po angielsku
jak Ci sie chce (99,9999% sie nie chce )
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Netter czy Sobotta???

Post autor: a_niap »

MatiGl pisze:a Sinielnikov jest po polsku
To chyba nie jest przeszkoda. Podpisy i tak są uniwersalnie po łacinie
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Netter czy Sobotta???

Post autor: Padre Morf »

oprócz zdjęć jest jeszcze text
majkelu
Posty: 101
Rejestracja: 5 cze 2008, o 17:04

Re: Netter czy Sobotta???

Post autor: majkelu »

Potraficie nieźle człowiekowi namieszać w głowie. Proste pytanie, szybka odpowiedź: czy jak będę miał jakiegoś tam pożyczonego od kumpla Sobotte to wystarczy mi do zaliczenia Kurde, nie żebym podchodził minimalistycznie do sprawy, ale i tak wiem że nie będę się uczył z 10 książek i 5 atlasów jednocześnie, więc szkoda mi zwyczajnie kasy.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Netter czy Sobotta???

Post autor: Medycyna Lwów »

MatiGl pisze:a na studiach w polsce też się uczy z książek po angielsku
młodzi asystenci polecają najnowsze wydanie anatomii Greya, ale chyba tylko jeden wg mnie nadgorliwiec z grupy z niej coś doczytywał .
majkelu pisze:Proste pytanie, szybka odpowiedź: czy jak będę miał jakiegoś tam pożyczonego od kumpla Sobotte to wystarczy mi do zaliczenia
nie nie zdasz, nie zaliczysz - atlas jest rzeczą drugorzędową, gdyż nie zastąpi kontaktu z preparatem. W atlasie można umieć pokazać i nazwać każdą strukturę a nie potrafić podstawowych rzeczy nazwać na zwłokach.Najlepiej kupcie wszystkie dostępne na rynku.
Ja miałem Sobotte i był ok. Anatomię zdałem na 4,0, fakt, że spędziłem tez sporo czasu w bibliotece nad atlasem fotograficznym i radiologicznym, ale nie zgłupiałem żeby wszystko kupować.
serine
Posty: 271
Rejestracja: 25 maja 2008, o 13:23

Re: Netter czy Sobotta???

Post autor: serine »

Czy rozumiem Kamilku ze Sobotta według Ciebie nie jest az taki zły? A jesli jest zły np jesli zawiera błedy to czy mogłbys cokolwiek powiedziec o tym zebym wiedziała na przyszłosc czego sie z Sobotty nie uczyc.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości