neurobiologia-gdzie studiowac?

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii

czy wiem czym zajmuje sie neurobiologia?

tak.
76
61%
obiło mi sie o uszy.
23
19%
nie.
25
20%
 
Liczba głosów: 124

Awatar użytkownika
zielenica
Posty: 502
Rejestracja: 5 sty 2008, o 19:13

Re: neurobiologia-gdzie studiowac?

Post autor: zielenica »

botanika rulezz mogę się w tym grzebać gorzej z biofizyką czy innymi takimi ^^ złożę sobie jeszcze na Leśnictwo na UR
Awatar użytkownika
kasicowo
Posty: 86
Rejestracja: 10 maja 2008, o 20:24

Re: neurobiologia-gdzie studiowac?

Post autor: kasicowo »

a ja dzisiaj zaczelam myslec czy by na wete nie zlozyc:P w sumie mialam na AR na zootechnuike/biol. rozrodu zwierzat,ale to na podobnie mi chyba wyjdzie,a na wecie predzej sie do mozgu dobiore) ehi jeszcze mnie matma przeraza.
biofizyke mialam na poprzednich studiach. jest moze nie najprzyjazniejsza,ale do przezycia:)
Awatar użytkownika
zielenica
Posty: 502
Rejestracja: 5 sty 2008, o 19:13

Re: neurobiologia-gdzie studiowac?

Post autor: zielenica »

kasicowo pisze:biofizyke mialam na poprzednich studiach
poprzednie czyli jakie?

wete nie. to tak jak medycyna - dla mnie, brdzo roztrzepanej, zbyt duża odpowiedzialność ^^
od dziecka chciałam być naukowcem - a po biologii miałabym szanse
Awatar użytkownika
kasicowo
Posty: 86
Rejestracja: 10 maja 2008, o 20:24

Re: neurobiologia-gdzie studiowac?

Post autor: kasicowo »

Szkoda gadać, nie pytaj:P Pielęgniarstwo CMUJ:P
Ale zrezygnowalam dla wyzszych celow) I teraz nie mam co ze soba zrobic. A wlasciwie to sie bede martwic za miesciac) Narazie mam co robic- probuje przewidziec przyszlosc. I rekreacyjnie sobie czytam Neurofizjologie KonturkaZ Cmuju taka tam pozostalosc)
DK
Posty: 131
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 14:07

Re: neurobiologia-gdzie studiowac?

Post autor: DK »

Ja bym chyba rzuciła studia jakby mi kazali pokroic zywe zwierze ze swiadomoscia ze potem umrze. ble
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: neurobiologia-gdzie studiowac?

Post autor: Biochejter »

kasicowo pisze:I rekreacyjnie sobie czytam Neurofizjologie KonturkaZ Cmuju taka tam pozostalosc)
Czytasz Konturka i interesuje Cię to? Jak tak to podziwiam, dla mnie nerwówka to była najgorsza rzecz na fizjologii Czyli ta neurobiologia to jest faktycznie kierunek dla Was stworzony Trzymam kciuki żebyście sie dostały
Awatar użytkownika
kasicowo
Posty: 86
Rejestracja: 10 maja 2008, o 20:24

Re: neurobiologia-gdzie studiowac?

Post autor: kasicowo »

No wlasnie ze wszystkich 5 Konturkow,ktore byly do zaliczenia, neurofizjologia byla dla mnei najbardziej znosna i jako tako przyswajalna.A bez przymusu i pospiechu naprawde mozna to pojac):) Chociaz faktem pozostaje,ze do stylu pana profesora nie jest latwo przywyknac) A czytajac te madrosci sie zawsze zastanawialam czy on to taknaprawde wszystko wie i pamieta):D

Btw. dzisiaj mojej przyjaciolce sie snilo,ze sie tam dostalam.Niech ktos odwola to,ze sny sie tlumaczy na odwrot ! =)
Awatar użytkownika
zielenica
Posty: 502
Rejestracja: 5 sty 2008, o 19:13

Re: neurobiologia-gdzie studiowac?

Post autor: zielenica »

odwołuję
Awatar użytkownika
Dober
Posty: 122
Rejestracja: 26 lis 2006, o 11:25

Re: neurobiologia-gdzie studiowac?

Post autor: Dober »

a tak na dobrą sprawę, gdzie po takiej neurobiologii można znaleźć w Polsce pracę? Studia wydają się interesujące, ale co potem?
Awatar użytkownika
kasicowo
Posty: 86
Rejestracja: 10 maja 2008, o 20:24

Re: neurobiologia-gdzie studiowac?

Post autor: kasicowo »

to samo co czesto po biotechnologii, biologii - czyli szzcerze mowiac nie wiele.ale zawsze jest nadzieja,ze realia sie zmianiaa studiowac cos co faktycznie interesuje to chyba najwazniejsze
Awatar użytkownika
zielenica
Posty: 502
Rejestracja: 5 sty 2008, o 19:13

Re: neurobiologia-gdzie studiowac?

Post autor: zielenica »

jeśli kogoś faktycznie jakiś dział wiedzy zainteresuje, to zawsze coś się znajdzie
Awatar użytkownika
kasicowo
Posty: 86
Rejestracja: 10 maja 2008, o 20:24

Re: neurobiologia-gdzie studiowac?

Post autor: kasicowo »

Jak tam, czekacie na wyniki?:D Mialy byc po 13.Ja rozumiem,ze po 13 generalnie jest zawsze, chyba,ze jest rowna 13.Chociaz wtedy tez jest po 13 .Tej poprzedniej:P Ehh.Podejrzanie dlugo trwa tworzenie tej listy rankingowejWidze sie na szarym koncuBUU
anna.sosin
Posty: 19
Rejestracja: 6 sie 2008, o 18:12

Re: neurobiologia-gdzie studiowac?

Post autor: anna.sosin »

No proszę, proszę. A ja się łudziłam przez chwilę, że ten kierunek jest tak mało znany i tak trudny, że nikt na niego nie będzie chciał iść, a tu widzę, że jednak nie:/ Pocieszam się, że tak naprawdę żaden normalny człowiek nie ma pojęcia co to jest i wcale nie chce się tym zajmować, a to co tu czytam wynika ze specyfiki tego forum. Prawda, że tak jest?

Ktoś pytał o strony związane z neurobiologią: neurosciencenews.com
Niestety po angielsku, ale naprawdę ciekawa strona.

NEUROBIOLOGIA RZADZI!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości