Nie mam szans na uniwersytet?

Możliwości pracy po ukończeniu studiów z fizjoterapii. Wykaz uczelni pozwalających na studiowanie fizjoterapii. Warunki przyjęć i rekrutacji na studia. Kariera zawodowa.
Hana19
Posty: 25
Rejestracja: 20 lut 2016, o 13:29

Nie mam szans na uniwersytet?

Post autor: Hana19 »

Matura była banalna, wiem. Jednak popełniłam ogromnie głupie błędy i po sprawdzeniu sugerowanych odpowiedzi będę mieć ponad 40% (oby nie mniej). Czy z takim wynikiem jak 48% z biologii już totalnie nie mam szans na fizjoterapię? Marzyłam o Wrocławiu. Proszę o szczere odpowiedzi, bo w tym momencie muszę chyba zacząć rozmyślać o nowych planach na przyszłość. Dalej bardzo chciałabym się dostać na fizjoterapię, ech.
kubut
Posty: 143
Rejestracja: 13 lip 2014, o 03:44

Re: Nie mam szans na uniwersytet?

Post autor: kubut »

Spokojnie - nie przeglądaj odpowiedzi bo po pierwsze niekoniecznie muszą być one poprawne, po drugie może się okazać że oceniasz się zbyt surowo.

Na stronie UMW stoi że w zeszłym roku minimalna liczba punktów to było 66pkt. Nie wiem jakie jeszcze przedmioty biorą pod uwagę na fizjo, ale póki nie masz ostatecznych wyników, nie załamuj się.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości