Nie wyszło. Kącik porad i pocieszeń.

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Awatar użytkownika
agentka91
Posty: 179
Rejestracja: 27 mar 2014, o 13:41

Re: Nie wyszło. Kącik porad i pocieszeń.

Post autor: agentka91 »

Ja tam mam 70% i się cieszę, chociaż gdybym czytała uważnie polecenia to mogłoby być 10% więcej.
avis
Posty: 182
Rejestracja: 10 lip 2012, o 22:51

Re: Nie wyszło. Kącik porad i pocieszeń.

Post autor: avis »

Ja napisałam biologię na 73%, mogę tu się włączyć?
marran przecież ty już kończysz lekarski .
Awatar użytkownika
Erick
Posty: 1560
Rejestracja: 15 paź 2009, o 18:40

Re: Nie wyszło. Kącik porad i pocieszeń.

Post autor: Erick »

Mårran, strollowała.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Nie wyszło. Kącik porad i pocieszeń.

Post autor: Mårran »

Ale ja naprawdę tyle miałam
Pani Buka
avis
Posty: 182
Rejestracja: 10 lip 2012, o 22:51

Re: Nie wyszło. Kącik porad i pocieszeń.

Post autor: avis »

okej

ja już nie nadążam z tym waszym trollowaniem
Trzyszcz
Posty: 886
Rejestracja: 2 sie 2011, o 11:33

Re: Nie wyszło. Kącik porad i pocieszeń.

Post autor: Trzyszcz »

avis, kiedyś progi były niższe.
Awatar użytkownika
wsedek
Posty: 490
Rejestracja: 22 lis 2013, o 15:48

Re: Nie wyszło. Kącik porad i pocieszeń.

Post autor: wsedek »

Erick pisze:E no bez przesady. Fakt, klucz robi swoje, egzaminator także, ale nie popadajmy w paranoję. Jak ktoś ma wynik rzędy 60- 70 to ewidentnie zabrakło wiedzy. Sam po sobie wiem, że straciłem te 3 pkt za napisanie zbyt ogólnie odpowiedź, nie do końca poprawnie (czyt. nie trafiłem w klucz), ale reszta to też błędy wynikające z wiedzy.

Ja straciłem 2 punkty z bio bo napisalem na odwrót ostatnie zadanie. w miejscu na argumenty za napisalem te przeciw i odwrotnie. Poooozdro

Awatar użytkownika
Erick
Posty: 1560
Rejestracja: 15 paź 2009, o 18:40

Re: Nie wyszło. Kącik porad i pocieszeń.

Post autor: Erick »

wsedek pisze:Ja straciłem 2 punkty z bio bo napisalem na odwrót ostatnie zadanie. w miejscu na argumenty za napisalem te przeciw i odwrotnie. Poooozdro
Ja nie podpisałem podpunktów, które opisuję w zadaniu z przystosowaniami w górach. -2 pkt
Ostatnio zmieniony 28 cze 2014, o 19:09 przez Erick, łącznie zmieniany 1 raz.
matino3
Posty: 230
Rejestracja: 6 lut 2012, o 16:19

Re: Nie wyszło. Kącik porad i pocieszeń.

Post autor: matino3 »

Trzyszcz pisze:Temat dla tych, którym nie poszło, bo na razie wypowiadają się głównie ci, którym się udało.
Piszcie i pytajcie co teraz- poprawiać czy dać sobie spokój z pogonią za marzeniami?
Jakie życie ma mieć w takim razie teraz sens? Co powiedzą rodzina i znajomi? (także mogą pisać ci co się dostaną, ale nie na WUM)
Kto/ co jest temu winne? Za mało nauki? Głupia matura nie sprawdzająca wiedzy? Brak skupienia na egzaminie, pech?
Pocieszajmy się i radźmy co teraz.
XDDDDDDDD Tryszczu mistrzu
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Nie wyszło. Kącik porad i pocieszeń.

Post autor: Mårran »

Trzyszczu biedny ma jeszcze egzamin, to mu się nudzi
Pani Buka
Wyżlin
Posty: 347
Rejestracja: 17 lis 2013, o 18:41

Re: Nie wyszło. Kącik porad i pocieszeń.

Post autor: Wyżlin »

Podłączam się do tematu

Matura, jeśli chodzi o przedmioty obowiązkowe, to poszła mi lepiej niż się spodziewałam, bo 70 parę, 80 parę i z tego jestem zadowolona Naprawdę, miałam stres, że będzie to jakaś tylko zdana kicha, bo wszyscy narzekali Oesus jaka ta matura fatalna była", a tutaj miłe zaskoczenie. Jestem w szoku, że blisko 30% maturzystów nie zdało tej matury i sądzę, że to były chyba już szczególne przypadki lenistwa.
_
Ach te rozszerzenia . czytam obowiązkowe (zaciesz) jadę wzrokiem na dól na dodatkowe i (ojacierpiędolę )
Nie jest źle, dostałabym się na analitykę, ale na lek to mogę iść tylko z wycieczką i przez kraty
Sądzę, że to wina tego, że pierwszy raz, taka pobudka w grudniu i zalew też innych przedmiotów, w kwietniu już czułam falstart, więc powiedziałam sobie Jo dobra, chociaż dobrze zdam obowiązkowe, a te za rok i git".

Już za rok poprawiny mimo, że wzięłam Potop na polaku :c
antropolog95
Posty: 280
Rejestracja: 10 cze 2013, o 19:37

Re: Nie wyszło. Kącik porad i pocieszeń.

Post autor: antropolog95 »

No to i ja podbije
Pisałem pierwszy raz i porażka kompletna, tysiące przerobionych zadań, godziny korepetycji, przerobienie wszystkich możliwych arkuszy maturalnych i 53% z chemii, no żal normalnie Oczywiście poprawiam za rok bio i chem bo marzy mi się stomatologia. Wydaje mi się, że mam takie wyniki, bo jednak były też te przedmioty podstawowe, głównie matma do której sie musiałem ostro przykładać, bo orłem nie byłem, a próbne pisałem słabo. Wszystkiego było po prostu dla mnie za dużo i możliwe że przez to tak mi nie poszło z rozszerzeniami. Teraz będę się mógł głownie na nich skupić i mam nadzieję, że poprawię w maju Waham się czy rozpoczynać jakiekolwiek studia czy posiedzieć w domu, nie wiem co zrobić :p
Wyżlin
Posty: 347
Rejestracja: 17 lis 2013, o 18:41

Re: Nie wyszło. Kącik porad i pocieszeń.

Post autor: Wyżlin »

antropolog95

Piątka

Chemię masz ciut lepszą ode mnie, więc nie jest źle

Ja zostaję jednak rok w domu, studia to byłby chyba bezsens, bo i tak byłabym zalatana i zmartwiona tym wszystkim bardziej.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości