niestacjonarny lekarski-kandydaci, progi itd..:)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Przemmo
Posty: 136
Rejestracja: 25 sie 2010, o 12:15

Re: niestacjonarny lekarski-kandydaci, progi itd..:)

Post autor: Przemmo »

mam pytanie, czy studenci którzy dostali się na niestacjonarny lek normalnie studiują z kolegami i koleżankami ( )na stacjonarnych a może są gorzej traktowani ?
Epinefryna

Re: niestacjonarny lekarski-kandydaci, progi itd..:)

Post autor: Epinefryna »

normalnie się studiuje z dziennymi
a co do traktowania to nie sądzę, żeby byli gorzej traktowani
Awatar użytkownika
vahti
Posty: 1110
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 19:46

Re: niestacjonarny lekarski-kandydaci, progi itd..:)

Post autor: vahti »

Nie, u nas czegoś takiego nie ma. Jeżeli się nie pochwalisz kolegom to nawet nie będą wiedzieli że jestes na niestacjo, jeżeli to cie martwi. Nie widze powodu dla którego różnica kilku % na maturze mialaby kogokolwiek szufladkować jako gorszego. ) Wśród asystentów też nie ma różnic w traktowaniu, a w każdym razie, ja czegoś takiego nie zaobserwowałem.
Awatar użytkownika
Gregory
Posty: 467
Rejestracja: 1 sie 2009, o 21:50

Re: niestacjonarny lekarski-kandydaci, progi itd..:)

Post autor: Gregory »

W Top 5 tematów plotek na roku zawsze pojawia się kto jest na płatnym

Pamiętam taką sytuacje:
Dawno, dawno temu pewne kolokwium z anato nie poszło mi jakoś strasznie wybitnie (żeby nie powiedzieć lamersko) . Wtenczas pewien bucowaty kumpel zaczął po mnie publicznie jeździć, że debil, że jak można było tego nie umieć bla bla a że mściwy ze mnie ch*j odrzekłem tylko może i debil, ale w przeciwieństwie do Ciebie nie płacę 20 kafli za rok studiów . Takim oto sposobem moja cała grupa dowiedziała się o trybie studiów kolegi (który do tego momentu uznawany był za jednostkę wybitną, yntelygentną i ponad wszelką miarę zarozumiałą - całe szczęście to przeszłość, chociaż nie, ciągle chłop jest wkurzający i zarozumiały )

Morał: kupujcie promocyjne Carlsbergi w Lidlu, bo te z biedronki mogą powodować niestrawność, bóle brzucha, biegunkę a nawet torsję czy utratę przytomności. True story!

I żyli długo, i szczęśliwie.
KONIEC
Awatar użytkownika
vahti
Posty: 1110
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 19:46

Re: niestacjonarny lekarski-kandydaci, progi itd..:)

Post autor: vahti »

W lidlu jak w lidlu, w tesco byly czteropaki za osiem zlotych.

Pozatym Grzesie, jestes niemily ze tak kolege obrazasz. /
Awatar użytkownika
Gregory
Posty: 467
Rejestracja: 1 sie 2009, o 21:50

Re: niestacjonarny lekarski-kandydaci, progi itd..:)

Post autor: Gregory »

No i nie wyniosłeś zbyt dużo z tej powiastki filozoficznej Pawełku
Ja dobry, ten drugi zły. Very zły.
michalowsky
Posty: 3
Rejestracja: 7 lip 2011, o 09:27

Re: niestacjonarny lekarski-kandydaci, progi itd..:)

Post autor: michalowsky »

ja zamierzam składac papiery na niestacjonarną stomatologię na UMB. Mam biologie na 82% i chemię na 73. Mam nadzieję, że ze 155 się dostanę. Może przeczyta to ktoś, kto również myśli, że się dostanie i chciałby mieszkac z chłopakiem gdzieś w pokoju bo nie wiem jak to jest w białostockich akademikach z warunkami do nauki
Awatar użytkownika
lexpolonica
Posty: 76
Rejestracja: 5 maja 2011, o 09:15

Re: niestacjonarny lekarski-kandydaci, progi itd..:)

Post autor: lexpolonica »

czy majac srednia 4.5 mozna sie przeniesc na stacjonarne,bez poprawy matury?
Awatar użytkownika
neocortex
Posty: 255
Rejestracja: 9 kwie 2010, o 17:34

Re: niestacjonarny lekarski-kandydaci, progi itd..:)

Post autor: neocortex »

powiedziano mi, że w przypadku średniej pow. 4,5 generalnie dostaje sie zgodę na przeniesienie na dzienne.
Ale chyba łatwiej poprawić mature.
Awatar użytkownika
lexpolonica
Posty: 76
Rejestracja: 5 maja 2011, o 09:15

Re: niestacjonarny lekarski-kandydaci, progi itd..:)

Post autor: lexpolonica »

Aha czyli to jest nie dokonca pewne czy dostanie sie taka zgode? Jak ktos na prawde porzadnie przysiadzie to jest mozliwa ta srednia, czy trzeba byc geniuszem by cos takiego osiagnac ?
Awatar użytkownika
vahti
Posty: 1110
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 19:46

Re: niestacjonarny lekarski-kandydaci, progi itd..:)

Post autor: vahti »

Juz gdzies o tym pisalem. Wszystko zalezy od tego co za ocena ci sie wylosuje na egzaminie z biologii. Bo jak trafisz tam 3 to uzyskanie sredniej 4.5 jest dosc finezyjnym osiagnieciem przy pieciu egzaminach w roku.
Awatar użytkownika
neocortex
Posty: 255
Rejestracja: 9 kwie 2010, o 17:34

Re: niestacjonarny lekarski-kandydaci, progi itd..:)

Post autor: neocortex »

a można wylosować 2.?

Poza tym, serio, chyba łatwiej ustrzelić maturęgt90% z chemii niż 5 z anatomii czy biofizyki?
Awatar użytkownika
vahti
Posty: 1110
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 19:46

Re: niestacjonarny lekarski-kandydaci, progi itd..:)

Post autor: vahti »

Imo łatwiej. 5 z biofizyki ani z anatomii nie mam, a ponad 90% z chemii owszem. Zreszta na maturze na chemii sie nie strzela, to chyba najbardziej fair matura ze wszystkich.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości