niestacjonarny lekarski-kandydaci, progi itd..:)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Agher
Posty: 1157
Rejestracja: 11 sie 2009, o 14:35

Re: niestacjonarny lekarski-kandydaci, progi itd..:)

Post autor: Agher »

hahaha, masz 100% racji.

Pomijajac tylko fakt, że to była wkrena jego, Darthbrothera i moja. Wszyscy się nabrali na naszą ściemę Co prawda chcieliśmy nabrać tylko naszych znajomych. a wszystko rozeszło się trochę szerzej . Jak widzę nawet do Ciebie dotarło nasze urbanlegend D
Awatar użytkownika
darthbrother
Posty: 462
Rejestracja: 12 lip 2009, o 07:03

Re: niestacjonarny lekarski-kandydaci, progi itd..:)

Post autor: darthbrother »

O.mójBoże.

Roberto, nie zdziwię się jak będziemy na 6-tym roku i nadal echa tego będą przebijać się

Francesca
Awatar użytkownika
Shaq
Posty: 456
Rejestracja: 30 lip 2010, o 15:50

Re: niestacjonarny lekarski-kandydaci, progi itd..:)

Post autor: Shaq »

O.o to widzę lekarski to nie jest taki ponury kierunek, gdzie tylko zajęcia, nauka, sen, zajęcia, nauka, sen (jak tu się zapętla?)

Moim zdaniem najtrudniej będzie opłacić I rok, bo rata jest jedna20k. II rok to 2x 10 tys., co jest już łatwiejsze do zebrania.
Co prawda, żyję nadzieją, że po roku dołączę do braci i sióstr ze stacjo, ale trzeba jakoś radzić.
A to, że będą myśleć żem idiota, tępak i głupi, trudno. Nigdy w życiu nie miałem łatwo.
Na szczęście na lekarskim mieszają grupy

A pytanko, wie ktoś czy na nstacjo w Białym obowiązuje IRK jako rejestracja, czy trzeba jechać do Białego? Co prawda kupa czasu jeszcze, ale lepiej wiedzieć.
Lobo
Posty: 90
Rejestracja: 2 cze 2010, o 10:25

Re: niestacjonarny lekarski-kandydaci, progi itd..:)

Post autor: Lobo »

Raczej nie beda tak myśleć, bo pajace pokroju Gregorego zdarzają się naprawdę rzadko i najczęściej są to ludzie z głębokimi kompleksami, wiec należy im raczej współczuć, niż dobierać sobie do głowy.
Agamma007
Posty: 38
Rejestracja: 27 kwie 2011, o 17:35

Re: niestacjonarny lekarski-kandydaci, progi itd..:)

Post autor: Agamma007 »

A jaki próg obstawiacie na niestacjo w Szczecinie?
Awatar użytkownika
Shaq
Posty: 456
Rejestracja: 30 lip 2010, o 15:50

Re: niestacjonarny lekarski-kandydaci, progi itd..:)

Post autor: Shaq »

nie wiem, ale zaczynam się bać, że ze swoimi 160 pkt to mi na niestacjonarne w B-stoku nie starczy.
SilentShout
Posty: 851
Rejestracja: 29 cze 2011, o 19:06

Re: niestacjonarny lekarski-kandydaci, progi itd..:)

Post autor: SilentShout »

Shaq, starczy Ty już nie myślisz racjonalnie chyba
Awatar użytkownika
Shaq
Posty: 456
Rejestracja: 30 lip 2010, o 15:50

Re: niestacjonarny lekarski-kandydaci, progi itd..:)

Post autor: Shaq »

SilentShout, wiesz jak zobaczyłem zmianę progu w Białymstoku to zwątpiłem, że może być on niższy niż 162.

A wracając do pytania, na które mi nikt nie odpowiedział wracam:

"Wie ktoś czy na nstacjo w Białym obowiązuje IRK jako rejestracja, czy trzeba jechać do Białego? Co prawda kupa czasu jeszcze, ale lepiej wiedzieć."
SilentShout
Posty: 851
Rejestracja: 29 cze 2011, o 19:06

Re: niestacjonarny lekarski-kandydaci, progi itd..:)

Post autor: SilentShout »

tak, ale to chyba dopiero po tym, jak otrzymasz decyzję o nieprzyjęciu na stacjonarne, bo później musisz ją tam dostarczyć
2. Czy rejestracja elektroniczna jest jedyną drogą ubiegania się o przyjęcie na studia?

Rejestracja elektroniczna jest bezwzględnym wymogiem ubiegania się o przyjęcie na studia.

3. Czy na każdy kierunek trzeba dokonywać odrębnej rejestracji?

Tak. Na każdy kierunek trzeba się odrębnie zarejestrować, także w przypadku ubiegania się o przyjęcie na studia niestacjonarne. Należy również uiścić odpowiednią wielokrotność opłaty rekrutacyjnej.
Awatar użytkownika
Shaq
Posty: 456
Rejestracja: 30 lip 2010, o 15:50

Re: niestacjonarny lekarski-kandydaci, progi itd..:)

Post autor: Shaq »

Tam w terminarzu jest, z tego co pamiętam, tydzień na zarejestrowanie się.
Z dostarczeniem spoko luzz. Mam 150 km do Białego. W samochód, z 2h i 20 min i jestem (straszna droga do Was fotoradary i Policyjna Alfa)
Oby się udało
Epinefryna

Re: niestacjonarny lekarski-kandydaci, progi itd..:)

Post autor: Epinefryna »

a tą decyzję o nieprzyjęciu na studia stacjonarne to kiedy i jaką drogą się dostaje? Bo jeśli się dostanę na niestacjonarne w innym mieście gdzie nie brałam udziału w rekrutacji na dzienne to wtedy potrzebna mi będzie ta decyzja z Białego
Awatar użytkownika
neocortex
Posty: 255
Rejestracja: 9 kwie 2010, o 17:34

Re: niestacjonarny lekarski-kandydaci, progi itd..:)

Post autor: neocortex »

Dostajesz pocztą albo możesz odebrać w pałacu - 20.08 z tego co się orientuję.

Shaq - zainwestuj w CB radio, bedziesz wiedział, gdzie łapą I nie panikuj z tymi progami na niestacjo. Cena zniechęca skutecznie.
Epinefryna

Re: niestacjonarny lekarski-kandydaci, progi itd..:)

Post autor: Epinefryna »

piękne dzięki
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości