niestacjonarny lekarski-kandydaci, przewidywane progi itd..

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
sylwka_s85
Posty: 60
Rejestracja: 14 cze 2009, o 11:08

Re: niestacjonarny lekarski-kandydaci, przewidywane progi itd..

Post autor: sylwka_s85 »

Dziś ruszyła rekrutacja na niestacjonarne. Jak myślicie ile będzie wynosił ostateczny próg? Ciekawe czy będzie dużo chętnych ?
-Rusałka-
Posty: 6
Rejestracja: 14 sie 2011, o 22:17

Re: niestacjonarny lekarski-kandydaci, przewidywane progi itd..

Post autor: -Rusałka- »

hm, w zeszłym roku było 155 tak?ale czy prawdą jest,że z racji dotychczasowegi przechodzenia na stacjo, osób które poprawiły maturę, wprowadzono kolejny warunek niedoominięcia- średnią 4,5?! poprawa matury+ 4,5to trzeba liczyć się z zostaniem na 6 lat+ odzielne grupy dla płatnych
Kociooka
Posty: 42
Rejestracja: 17 cze 2011, o 10:03

Re: niestacjonarny lekarski-kandydaci, przewidywane progi itd..

Post autor: Kociooka »

A tak nie było zawsze? Kolega ma kuzynkę, która studiuje niestacjo już trzeci rok, bo nie udało jej się spełnić tych dwóch warunków jednocześnie.
go2grzes
Posty: 88
Rejestracja: 5 lip 2011, o 17:19

Re: niestacjonarny lekarski-kandydaci, przewidywane progi itd..

Post autor: go2grzes »

tak wymagana średnia 4,5 i poprawa matury to obecnie dwa wymogi niemal niemożliwe do spełnienia, info potwierdzone w dziekanacie
burberry_for_me
Posty: 46
Rejestracja: 1 wrz 2011, o 20:43

Re: niestacjonarny lekarski-kandydaci, przewidywane progi itd..

Post autor: burberry_for_me »

hej wszystkim, jestem tu nowa:)
i od razu mam dwa pytania:
1. Czy może wie ktoś jak wygląda sprawa jeśli zapłacę za pierwszy semestr niestacjonarnego leku i zakładam, że może pod koniec września dostanę się na stacjonarne do kato to czy w takim razie oddadzą mi całą kwotę czy coś potrącają?
2. Czy jeśli po pierwszym roku nst lek w lublinie chciałabym się przenieść na stacjonarne do innego miasta to czy jest to możliwe jedynie z poprawioną maturą czy trzeba jeszcze jakieś inne wymagania spełniać? bo nie wierzę, że da się przenieść w lbn z ich wymaganą średnią/
będę wdzięczna za odpowiedzi)
redheadeve
Posty: 24
Rejestracja: 10 lip 2011, o 22:15

Re: niestacjonarny lekarski-kandydaci, przewidywane progi itd..

Post autor: redheadeve »

Słuchajcie w czwartek są wyniki a od piątku pewnie składanie dokumentów. Tylko ja do tej pory nie dostałam listu od WKR a na stronie w wymaganych dokumentach jest wyraźnie napisane że trzeba mieć decyzję o nie przyjęciu na studia stacjonarne na odpowiedni kierunek studiów lub zaświadczenie o ubieganie się na studia stacjonarne w roku akademickim 2011". Co mam zrobić w takim przypadku?
Rosie77
Posty: 213
Rejestracja: 7 paź 2010, o 15:47

Re: niestacjonarny lekarski-kandydaci, przewidywane progi itd..

Post autor: Rosie77 »

redheadeve, musisz zadzwonić do biura rekrutacji tam gdzie składałaś na dzienne i poprosić ich o wysłanie ci zaświadczenia o braniu udziału w rekrutacji na stacjonarne. Pewnie każą ci wysłać podanie z prośbą o wydanie takiego zaświadczenia, więc lepiej już dziś się tym zajmij. Sama to przerabiałam parę tyg. temu
sylwka_s85
Posty: 60
Rejestracja: 14 cze 2009, o 11:08

Re: niestacjonarny lekarski-kandydaci, przewidywane progi itd..

Post autor: sylwka_s85 »

Hej ja też nie dostałam, jutro tam zadzwonię . Jaki próg obstawiacie we czwartek ? W tym roku wszystko jest jakieś dziwne .
redheadeve
Posty: 24
Rejestracja: 10 lip 2011, o 22:15

Re: niestacjonarny lekarski-kandydaci, przewidywane progi itd..

Post autor: redheadeve »

Ja dzisiaj dzwoniłam. Powiedziała mi pani, że nie muszę się o tą decyzję martwić. Jeśli na stacjo składałam na lekarski to decyzja jest gdzieś u nich, albo dopiero co wędruje sobie. Więc jak będę na liście to mam złożyć papiery bez
z91
Posty: 27
Rejestracja: 15 lip 2011, o 10:37

Re: niestacjonarny lekarski-kandydaci, przewidywane progi itd..

Post autor: z91 »

Sylwka_s85, właśnie też mnie to zastanawia. Rok temu był dosyć wysoki, ale jak bedzie w tym roku? Ciezko powiedziec niby miejsc jest sporo, ale i tak nic nie wiadomo
z91
Posty: 27
Rejestracja: 15 lip 2011, o 10:37

Re: niestacjonarny lekarski-kandydaci, przewidywane progi itd..

Post autor: z91 »

O której godzinie można spodziewać się ogłoszenia listy przyjetych na niestacjonarne? Nie startowalam na na stacjonarne, wiec totalnie nie mam rozeznania.
redheadeve
Posty: 24
Rejestracja: 10 lip 2011, o 22:15

Re: niestacjonarny lekarski-kandydaci, przewidywane progi itd..

Post autor: redheadeve »

ej ej czekam i czekam a wyników nie ma. zaczynam się powoli niecierpliwić f
m1992
Posty: 12
Rejestracja: 1 lip 2011, o 11:06

Re: niestacjonarny lekarski-kandydaci, przewidywane progi itd..

Post autor: m1992 »

Ja też czekam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości