nietsacjonarne lekarski

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
sloneczko+
Posty: 143
Rejestracja: 2 lip 2010, o 20:20

Re: nietsacjonarne lekarski

Post autor: sloneczko+ »

Aha, rozumiem. Tak, masz rację, grunt to nie zawalić tego roku studiów.No i kolejnych oczywiście też A powiedz mi, czy tak jak na WUMie bardzo było trudno żeby Twój Brat uzyskał taką średnią? Nikt Mu, ze tak powiem nie utrudiał i nie stawał na drodze? Mam tu na myśli asystentów czy wykładowców.
lenka121
Posty: 32
Rejestracja: 11 sie 2010, o 10:26

Re: nietsacjonarne lekarski

Post autor: lenka121 »

kurcze, tego to nie wiem, co do asystentow itp.
on chyba jakos tak nie myslal nawet o tym calym przenoszneniu, tylko po prostu sie uczyl i uczyl i uczyl, chcial miec po prostu wysokie stypendium no i jego to strasznie fascynowaly te studia jak pamietam ( choc slabo pamietam, bo bylam jeszcze smarkiem wtedy )
byl wtedy jedyna osoba na roku ktorej sie to udalo, wiec to raczej nie takie latwe
sloneczko+
Posty: 143
Rejestracja: 2 lip 2010, o 20:20

Re: nietsacjonarne lekarski

Post autor: sloneczko+ »

No to rzeczywiście masz mądrego Brata! Trzeba być dobrej myśli! Dzięki!
Nancy1990
Posty: 50
Rejestracja: 26 mar 2008, o 20:21

Re: nietsacjonarne lekarski

Post autor: Nancy1990 »

lenka121 pisze: wiesz, to ze ktos jest na stacjo czy niest. wcale nie swiadczy o tym czy bedzie lepszym studentem czy lekarzem- przykład:
moj brat nie dostal sie 6 lat temu na WUM na stacjo- zabraklo mu 2 pkt,
Twój brat zdawała starą maturę i pisał egzaminy wstępne?bo nowa matura od 2005 jest wprowadzona.
lenka121
Posty: 32
Rejestracja: 11 sie 2010, o 10:26

Re: nietsacjonarne lekarski

Post autor: lenka121 »

on zdawal w 2004, i to chyba byl ten glupi czas, ze sobie mozna bylo wybrac, czy sie chce nowa czy stara pisac -w kazdym razie wiem, ze mu 2 pkt zabraklo, ale czy to z matury czy z wstepnego, to nie wiem w koncu, w kazdym razie na dzienne sie nie dostal,jak do niego wbije to sie wypytam
Awatar użytkownika
Zahara
Posty: 211
Rejestracja: 26 lut 2010, o 11:31

Re: nietsacjonarne lekarski

Post autor: Zahara »

czy ta dzieisejsza lista jest ostateczna na niestacjonarne? Bo prog stoi w miejscu i chyba juz nie ma szans na spadek .
Awatar użytkownika
Tomo128
Posty: 36
Rejestracja: 8 wrz 2007, o 15:05

Re: nietsacjonarne lekarski

Post autor: Tomo128 »

Nigdy nic nie wiadomo. Zobacz jak listy pootwierali na stacjonarne. Może ktoś jednak się przeniesie. Trzeba cierpliwie czekać, bo możliwe, że ludzie będą przenosili dokumenty do najbardziej im odpowiadających uczelni.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości