nietsacjonarne lekarski

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Sephora
Posty: 403
Rejestracja: 13 lut 2009, o 17:26

Re: nietsacjonarne lekarski

Post autor: Sephora »

no te 152 to próg ostateczny, czyli można się spodziewac że był on we wrześniu,może nawet pod koniec. ale coś mi się wydaje że 4 punkty to mało spadło,ciekawe jak będzie w tym roku,mam nadzieję że się o jeden punkt obniży
Awatar użytkownika
Zahara
Posty: 211
Rejestracja: 26 lut 2010, o 11:31

Re: nietsacjonarne lekarski

Post autor: Zahara »

czyli ta osoba ktora miala 152 o tym ze jest przyjeta dowiedziala sie dopiero we wrzesniu tak?kurcze pozno to wszystko,ale P-n i tak pobija wszystkichz terminami. a ile jest list na n-stacj.? i chetnych? Sadzicie ze wiecej niz w Bdg?
Chyba zaczynam sie stresowac
Awatar użytkownika
Sephora
Posty: 403
Rejestracja: 13 lut 2009, o 17:26

Re: nietsacjonarne lekarski

Post autor: Sephora »

Zahara zachowaj spokój
wszystko się niedługo wyjaśni,by the way,kiedy Poznań daje swoje wyniki z niestacjo?
Z tego co wiem wyniki były już we Wrocławiu,niedługo SUM,chyba 29.07
Mnie wkurza że ta Bydgoszcz jest tak późno. Jak się wplaci kasę np. na GUM to potem się nie można wycofac do Bydgoszczy?
Te pieniądze przepadną, czy jak?
Awatar użytkownika
Zahara
Posty: 211
Rejestracja: 26 lut 2010, o 11:31

Re: nietsacjonarne lekarski

Post autor: Zahara »

nommnie sie wydaje,ze jak ktos sie w Gdansku dostanie i zawiezie dokumenty topotem moze je zabrac i jesli dostanie sie do Bdg to tam je przeniesc"? to z wplata w Gdansku do 13 to chyba nie jest serio? bo rekrutacja w Bdg zaczyna sie chyba po wynikach z Gdanska.i Kiedy o przyjeciu dowiedzialasie ta osoba majaca w zeszlym roku 151?bo rozumiem, ze byl to prog ostateczny.
dzieki za informacje:)
Juby_91
Posty: 54
Rejestracja: 7 lip 2009, o 19:54

Re: nietsacjonarne lekarski

Post autor: Juby_91 »

osoba, która osiągnęła ten minimalny próg pewnie dowiedziała się o tym, że jest przyjęta pod koniec września
MIX
Posty: 42
Rejestracja: 7 lut 2010, o 22:24

Re: nietsacjonarne lekarski

Post autor: MIX »

Jaka była liczba miejsc na płatne rok temu ?
likwidacja konta

Re: nietsacjonarne lekarski

Post autor: likwidacja konta »

zdaje się, że tyle, ile rok temu- 66
Awatar użytkownika
Zahara
Posty: 211
Rejestracja: 26 lut 2010, o 11:31

Re: nietsacjonarne lekarski

Post autor: Zahara »

ale jak sie ktos do Gdanska zakfalifikuje to razem zpapierami nalezy im dostarczyc oryginal wplaty na 9000 za I semestr d dobre d
a sadzicie ze duzo osob wystartuje potem do BDG na n-stacj.?.
parpatula
Posty: 3
Rejestracja: 28 lip 2010, o 18:32

Re: nietsacjonarne lekarski

Post autor: parpatula »

Ja znalazłam info płatność za sem. I - XI wynosi 9000 zł", tak więc wychodzi na to, że ostatni semestr za free
Witam. Zainteresowało mnie,dlaczego w tym poście semestr to I-XI.W takim razie,za ile semstrów płaci się na niestacjonarnej medycynie lub stomatologii? Z góry dzięki za informację:)
Juby_91
Posty: 54
Rejestracja: 7 lip 2009, o 19:54

Re: nietsacjonarne lekarski

Post autor: Juby_91 »

Płacisz za XI semestrów, czyli 5,5 roku studiów 99.000 zł i ostatni semestr XII masz za darmo, tak jakby gratis
Awatar użytkownika
bajkowiec
Posty: 15
Rejestracja: 8 lip 2010, o 11:16

Re: nietsacjonarne lekarski

Post autor: bajkowiec »

Hej wszystkim Ja mam 165 pkt i złożyłam do Bydgoszczy i Gdańska. Jestem z Gdyni więc wolałabym Gdańsk, ale szans na dostanie się na dzienne już nie ma. Nie wiem czy iść na dzienne do Bydgoszczy czy poprosić rodziców o wzięcie kredytu? z obietnicą, że kase oddam jak już zarobie jako lekarz W końcu i tak na mieszkanie W bydgoszczy trzeba będzie wydać, a mi i rodzinie bardzo zależy żebym została w domu. Za rok poprawiłaym maturke o kilka pkt i przeniosła się na 2 rok na dzienne.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Tesco
Posty: 254
Rejestracja: 8 maja 2009, o 14:00

Re: nietsacjonarne lekarski

Post autor: Tesco »

bajkowiec, plan idealny, ciekawe czy wykonalny. Planuję zrobić podobnie jak Ty, ale do planoowania podchodzę z dużą rezerwą. Mam nadzieję, że próg nie wystrzeli jakoś masakrycznie i np. ustanie na 160 punktach. Jak myślicie- jest taka możliwość, czy nie bardzo?
likwidacja konta

Re: nietsacjonarne lekarski

Post autor: likwidacja konta »

hehe ja tez mam taki zamysl w swej główce, i na pewno do gda na niestacjonarne zloze, choc po cichu licze ze moze w październiku zadzwoni ktos z SUM albo z Bialego

i chyba plan wykonalny, choc ciekawe, czy rzeczywiscie bedac na leku jest czas zeby sie do maturki jeszcze uczycchociaz mi wystarczyloby pewnie z 5 pkt z biologii zeby mnie gdziekolwiek przyjeli

moze ktos to przerabial w poprzednich latach i moze sie podzielicswoimhmdoświadczeniem
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości