nietsacjonarne lekarski

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Tesco
Posty: 254
Rejestracja: 8 maja 2009, o 14:00

Re: nietsacjonarne lekarski

Post autor: Tesco »

Co wam wychodzi z kart, herbacianych fusów oraz chiromancji- próg na niestacjo skończy się na poziomie 150-160, czy może wyżej?
sloneczko+
Posty: 143
Rejestracja: 2 lip 2010, o 20:20

Re: nietsacjonarne lekarski

Post autor: sloneczko+ »

Wg mnie powinno być ok.150. W ubiegłym roku był 152, więc teraz powinien o jakieś 2, 3 pkt spaść.
likwidacja konta

Re: nietsacjonarne lekarski

Post autor: likwidacja konta »

zgadzam sie absolutnie
sloneczko+
Posty: 143
Rejestracja: 2 lip 2010, o 20:20

Re: nietsacjonarne lekarski

Post autor: sloneczko+ »

tylko ciekawe kiedy doczekamy się takiego progu. mam nadzieję, że jak najszybciej
Awatar użytkownika
Zahara
Posty: 211
Rejestracja: 26 lut 2010, o 11:31

Re: nietsacjonarne lekarski

Post autor: Zahara »

a jaki obstawiacie na pierwsza liste? nie wiem jak wytrzymam ten stres z czekaniem do wrzesnia. Mam 151, i poprawialam mature w tym roku- zaluje ze sie do niej uczylam 4 m-ce bo wykorzystalam 30 % wiedzy.wiec za rok podchodze z marszu, i tak radze Tobie Bajkowiec:) tylko Gdansk ma 2x wiecej miejsc niz Bdg /
likwidacja konta

Re: nietsacjonarne lekarski

Post autor: likwidacja konta »

ja na pierwsza obstawiam ze 155

za rok tez poprawiam
sloneczko+
Posty: 143
Rejestracja: 2 lip 2010, o 20:20

Re: nietsacjonarne lekarski

Post autor: sloneczko+ »

A kiedy będzie kolejna lista tak mniej więcej?
Za rok również poprawiam!
likwidacja konta

Re: nietsacjonarne lekarski

Post autor: likwidacja konta »

to chyba nie jest nigdzie ogloszone

"(.)
-Termin rejestracji on-line oraz wpisywania wyników do bazy on-line: od dnia 2.08.2010 do dnia
6.08.2010
– Termin zamieszczenia na stronie internetowej listy osób zakwalifikowanych: 9.08.2010
Termin płatności za pierwszy semestr studiów: do 13.08.2010 (.)

zgrozo, najlepszy jest ten trzeci myślnik
ale co tam, przecież pieniądze nie powinny ograniczać czlowiekowi pola manewru.


a ty sloneczko ile masz pkt ?
sloneczko+
Posty: 143
Rejestracja: 2 lip 2010, o 20:20

Re: nietsacjonarne lekarski

Post autor: sloneczko+ »

Dzieki
153. Mam nadzieję, że się załapię.Wiesz może kiedy można się spodziewać kolejnych list po tej pierwszej?
Awatar użytkownika
Tesco
Posty: 254
Rejestracja: 8 maja 2009, o 14:00

Re: nietsacjonarne lekarski

Post autor: Tesco »

Widzę, że muszę bardzo szybko przygotować rodziców na wydatek. Ta data chyba nie jest przypadkowa- zależy im na jak najszybszym ściągnięciu kaski

W poniedziałek załatwię rejestrację, żeby bylo z głowy i czekam na wyniki. Musi wyjść, no bo jakżeby inaczej :d
Kirsten
Posty: 571
Rejestracja: 17 maja 2009, o 22:29

Re: nietsacjonarne lekarski

Post autor: Kirsten »

A jeśli chodzi o warunki przeniesienia się na stacjonarne to w gre wchodzi poprawienie matury? czy plotka o średniej 4,5 przez dwa lata pod rząd jest prawdziwa?
Awatar użytkownika
Sephora
Posty: 403
Rejestracja: 13 lut 2009, o 17:26

Re: nietsacjonarne lekarski

Post autor: Sephora »

nie wydaje mi się, co mają do tego 2 lata nauki, ale moze niech wypowie się ktoś kto się na tym zna, ewentualnie może z niestacjonarnych
jaki obstawiacie pierwszy próg? zobaczymy czy się sprawdzi.
Awatar użytkownika
April-Ethereal
Posty: 4
Rejestracja: 29 lip 2010, o 12:02

Re: nietsacjonarne lekarski

Post autor: April-Ethereal »

Kirsten, jeżeli chcesz się przenieść na II rok to średnia 4.5 przez 2 lata raczej Cię nie dotyczy, zresztą realne szanse na wyciągnięcie takiej średniej są raczej niewielkie. Być może jest to jedna z opcji (?), ale poprawa matury wydaje się być bardziej bezpiecznym rozwiązaniem. Moja znajoma po zaliczeniu roku niestacjonarnych na GUMedzie, chcąc przenieść się na dzienne, brała po prostu jeszcze raz udział w zwykłej rekrutacji tak jak osoby startujące na I rok.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości