niezbędne książki

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
lolkaa92
Posty: 66
Rejestracja: 7 sie 2009, o 13:55

Re: niezbędne książki

Post autor: lolkaa92 »

timon104 pisze:Na embrio jak wcześniej było napisane: prelekcje na blache (są na naszym uczelnianym chomiku). O Kwiaku pierwszy raz słyszę. Podstawa to pytania do asystentów. Na forum wlk jest cała baza.
możesz podać adres do tego chomika i tego forum wlk
zwykły
Posty: 48
Rejestracja: 11 lip 2011, o 23:57

Re: niezbędne książki

Post autor: zwykły »

Katanonka narazie kuc nie zamierzam , poprostu musze wybadac teren po którym będe chodził.
Wole poznawać nowy świat teraz na spokojnie i systematycznie niż puźniej na huraa.
Zresztą co sie będe tłumaczył- ciekawski jestem i tyle
Już taka moja osoba.
A w wakacje trzeba sie troszeńku poopierdzielac- wkoncu to ostatnie takie dłgie wakacje (rok temu też sobie to mówiłem)
katalonka
Posty: 187
Rejestracja: 28 lut 2010, o 13:25

Re: niezbędne książki

Post autor: katalonka »

tomaszek_ pisze:Katanonka narazie kuc nie zamierzam , poprostu musze wybadac teren po którym będe chodził.
Wole poznawać nowy świat teraz na spokojnie i systematycznie niż puźniej na huraa.
Zresztą co sie będe tłumaczył- ciekawski jestem i tyle
Już taka moja osoba.
A w wakacje trzeba sie troszeńku poopierdzielac- wkoncu to ostatnie takie dłgie wakacje (rok temu też sobie to mówiłem)
radzę najpierw poznać ortografię- wybacz, ale bardzo mnie to razi.
ja o takich autorach i pozycjach nawet nie słyszałam a Ty już chcesz badać grunt? sam mówisz, że są wakacje- korzystaj z nich, na wszystko przyjdzie czas. pozdrawiam



Awatar użytkownika
mentos
Posty: 504
Rejestracja: 18 maja 2010, o 06:27

Re: niezbędne książki

Post autor: mentos »

już się zaczyna ^^ dajcie sobie siana, forum jest wolne. od tego jest, żeby pytać, jak kogos to nie obchodzi to niech nie czyta i tyle
ja tez byłam na pocztku ciekawa i chcialam wiedziec wszytsko i wyszło mi to na dobre ^^
zwykły
Posty: 48
Rejestracja: 11 lip 2011, o 23:57

Re: niezbędne książki

Post autor: zwykły »

mentos dziękuje za zrozumienie.
David
Posty: 903
Rejestracja: 17 mar 2008, o 22:15

Re: niezbędne książki

Post autor: David »

Nie uczenie się w wakacje, nie musi pociągać za sobą kompletowania materiałów na dany rok studiów.

Ja np. idąc na studia wolę już mieć materiały które wiem, że będą potrzebne. Ludzie mówią- będzie czas"- a no będzie, tylko ile, 2., 3., dni na ogarnięcie wszystkiego? Idąc na poprzednie kierunki studiów, wolałem sprawy logistyczne ogarnąć w wakacje. Uniknąłęm tym samym zbiorowej, październikowej sraczko-padaczki, że były już 1. zajęcia, a ja nie mam się z czego uczyć na następne. Uniknąłem też płacenia niebotycznych kwot, za stale zmniejszający się zasób dostępnych materiałów, a w czasie gdy inni nerwowo dzwonili po ogłoszeniach, ja mogłem spokojnie iść na piwo.

To jest perspektywiczne myślenie, i ograniczanie sobie roboty, którą i tak trzeba zrobić.
lykorz
zwykły
Posty: 48
Rejestracja: 11 lip 2011, o 23:57

Re: niezbędne książki

Post autor: zwykły »

Noo własnie o to chodzi.
Lepiej teraz na spokojnie niż później w pośpiechu i na ostatnią chwile.
Zresztą skończmy ten wątek przekomarzania się, jest zbędny :p
timon104
Posty: 6
Rejestracja: 25 lip 2010, o 17:36

Re: niezbędne książki

Post autor: timon104 »

możesz podać adres do tego chomika i tego forum wlk
jasne,

Kod: Zaznacz cały

chomikuj.pl/themordor
hasło: katowice - dział biologia
malka
Posty: 15
Rejestracja: 6 cze 2011, o 13:25

Re: niezbędne książki

Post autor: malka »

a jak się można zarejestrować na tym forum?
Awatar użytkownika
AmoSo
Posty: 163
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 10:55

Re: niezbędne książki

Post autor: AmoSo »

nie można póki nie masz legitymacji i póki administratorzy nie mają Twoich danych, takie drobne utrudnienie
malka
Posty: 15
Rejestracja: 6 cze 2011, o 13:25

Re: niezbędne książki

Post autor: malka »

Aha dzięki , szkoda
Awatar użytkownika
AmoSo
Posty: 163
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 10:55

Re: niezbędne książki

Post autor: AmoSo »

i tak korzystanie z tego forum nic nie da, przyda się w trakcie roku, jak macie jakieś pytania to tutaj piszcie.
lolkaa92
Posty: 66
Rejestracja: 7 sie 2009, o 13:55

Re: niezbędne książki

Post autor: lolkaa92 »

a mógłby ktoś podać jakie materiały będą mi potrzebne na pierwsze zajęcia ? Zebym się nie martwiła w październiku ze nie mam się z czego uczyć I gdzie w pobliżu uczelni znajduje się najtańsze ksero
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 59 gości