Niezbędnik studenta I roku

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
tęcza
Posty: 136
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 18:27

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: tęcza »

I jak wygląda taki wf? Tak jak w szkole,że prowadzący coś wymyśla czy jest kilka opcji? Zaliczenie jest za obecnosc tylko?

Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: Sofia »

Podobnie jak w szkole, ale możesz zwykle robić co chcesz. Jest siłownia, siatka itd. Tyle tylko że trwa 1,5 h zamiast 45 minut. Zaliczenie za samą obecność jest, nie ma wykonywania jakiś ćwiczeń na ocenę
promyczek14175
Posty: 1524
Rejestracja: 5 cze 2012, o 10:47

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: promyczek14175 »

Czy honorowane jest zwolnienie od ortopedy? Jeśli się takowe przyniesie, to wtedy wf zalicza się jakoś czy jak?
tęcza
Posty: 136
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 18:27

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: tęcza »

To dobrze, że tylko za obecność bo głupio byłoby nie zaliczyć wf:D czyli ogólnie przemęczać się nie trzeba?:P

Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: Sofia »

promyczek14175, z tego co pamietam to dłuższe zwolnienia musiały być rozpatrywane przez jakąś komisje, żeby nie było oszustw. Nigdy nie musiałam przed nią stawać, więc więcej Ci niestety nie powiem.

tęcza, nie, wielkiego wysiłku na szczęście nie wymagają
BlueVelvet
Posty: 323
Rejestracja: 4 paź 2013, o 11:41

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: BlueVelvet »

A jak wygląda plan zajęć? Dużo czasu spędza się na uczelni? Zajęcia są rozbite, że jednego dnia zaczynają się o 8, całe popołudnie przerwy i znowu wieczorem coś?
promyczek14175
Posty: 1524
Rejestracja: 5 cze 2012, o 10:47

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: promyczek14175 »

Sofia pisze:promyczek14175, z tego co pamietam to dłuższe zwolnienia musiały być rozpatrywane przez jakąś komisje, żeby nie było oszustw. Nigdy nie musiałam przed nią stawać, więc więcej Ci niestety nie powiem.

tęcza, nie, wielkiego wysiłku na szczęście nie wymagają
To ja chyba jednak pochodzę na ten wf
Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: Sofia »

BlueVelvet, zależy, każda grupa ma inaczej. Na pewno nie wygląda to tak jak w liceum, gdzie siedzisz od 8 do 15 cały czas na lekcjach

Generalnie zajecia trwają dłużej, są porozbijane, niekiedy na cały dzień (ale to rzadkie przypadki). Zdarza sie że danego dnia tygodnia w ogóle zajęć nie ma. Ale tak ogólnie to ze 4-5 mniej więcej godzin trzeba spędzić na zajęciach.
Awatar użytkownika
nika0645
Posty: 410
Rejestracja: 13 lut 2014, o 19:28

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: nika0645 »

a to spoko, cieszę się
tak samo z wf-em, bo ja nie lubię się przemęczać
można np. chodzić na basen? mocno dają w kość? bo ja umiem pływać, ale. o tak, haha, 0 kondycji a o profesjonalizmie w najmniejszym stopniu nie wspomnę
generalnie na co dzień, u siebie (okolice Koszalina) trenuję jeździectwo - szkoda, że tym nie mogę sobie zaliczyć wf-u
dlatego pytam się o basen - ale jeżeli jakaś lipa jest, to pójdę ściemniać na badmintona, ping-ponga, ew. odbijanie piłką od siatki
Awatar użytkownika
nimfka
Posty: 242
Rejestracja: 6 lis 2011, o 18:19

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: nimfka »

A jest gdzieś jakaś lista sportów, które można uprawiać zamiast wfu, w sensie te nieamatorskie?

tęcza
Posty: 136
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 18:27

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: tęcza »

gdzieś ktoś chyba pisał o aerobiku, jak z tym jest?
też nie lubię się przemęczać poza tym mam problemy ze stawami i taka siatka byłaby dla mnie problemem
Awatar użytkownika
nika0645
Posty: 410
Rejestracja: 13 lut 2014, o 19:28

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: nika0645 »

ooo, aerobik, zapomniałam o nim! pójdę na to! najlepsza opcja (tylko pytanie czy mogę, skoro nigdy wcześniej w życiu na takie coś nie chodziłam? )
promyczek14175
Posty: 1524
Rejestracja: 5 cze 2012, o 10:47

Re: Niezbędnik studenta I roku

Post autor: promyczek14175 »

Przeżyję wszystko oprócz basenu i robienia fikołków
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości